Jump to content
tomekpl

Programy partnerskie

Recommended Posts

Ja nie wiem, ale wydaje mi się, że najwięcej można zarobić na finansowych programach partnerskich.

Dzisiaj np. zarejestrowałem się w dosyć rewolucyjnym, jeśli chodzi o pomysł, programie partnerskim Aukcje Kredytowe.

 

Aukcje Kredytowe to serwis oferujący swoim użytkownikom możliwość znalezienia kredytu w bardzo oryginalny sposób, a dokładniej to sam użytkownik podaje cechy poszukiwanego kredytu: ilość rat i kwotę kredytu. Następnie banki mogą składać swoje oferty. Jeżeli któraś z ofert będzie atrakcyjna dla użytkownika, aukcje może zakończyć co uruchomi procedurę bankową i w efekcie przydzielenie kredytu. Prawda, że dosyć innowacyjne podejście do klienta?

 

Sam program partnerski Aukcji Kredytowych gwarantuje prowizje od 0.20% - 0.75% wartości przyznanego kredytu, Kwoty mogą być naprawdę ciekawe, zwłaszcza przy kredytach hipotecznych o wartości np. 250.000 PLN ;)

 

 

Przyda się ten pp. Idealnie pasuje do moich planów. Dzięki.

 

Nie jest mi absolutnie niczego żal, tylko uważam, że sprawiedliwiej bynajmniej na tym forum byłoby napisać, że linki to refy.

 

I co z tgo ze refy ? W końcu na tym to polega. Zarejesttruj sie z jego linka a i z twojego ktoś w przyszłsci się zarejestruje. nic na tym nie tracisz a zyskać mozesz bardzo dużo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej,

 

Szukam jakiegoś dobrego programu partnerskiego związanego z wakacjami.

 

Możecie coś polecic?

 

 

Z góry dzięki za pomoc.

Bartek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaczynam testować program partnerski ECSpartners.pl , skupia on w sobie programy partnerskie 5 stron: kokanie.pl , aragon.pl , mentis.pl , komputerowiec.pl i odmieniec.pl .

 

Ja osobiście testuję teraz na swojej stronie Ptasiek.pl program partnerski od Mentis.pl , to co wyróżnia ten program, to możliwość umieszczenia na swojej domenie przygotowanej przez Mentis, łatwej w instalacji księgarni internetowej. Jeszcze tego nie wypróbowałem, ale się przymierzam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak kolega wyżej wspomniał też polecam Program Partnerski mBanku

Natomiast niestety nie znalazłem w nim aby oferował całe strony ;)

 

Wysokie prowizje, trochę pracy i można nieźle zarobić, zresztą sami zobaczcie za co i ile można zarobić:

 

http://url.ceplus.pl/_Program_Partnerski_mBank

 

 

pozdrawiam

iras

Edited by iras111

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miał ktoś może do czynienia z WebCash.pl?

Tematyka: serwisy erotyczne

Z Faq: Webcash jest programem partnerskim skierowanym dla webmasterów. Webcash wypłaca prowizję za reklamowanie stron płatnych. Za każdym razem gdy ktoś wyśle SMS bądź zapłaci kartą za dostęp do strony reklamowanej u Ciebie, otrzymasz prowizję - nawet 150zł za jedną osobę! Możesz też polecić system Webcash innemu webmasterowi. Otrzymasz wtedy prowizję w wysokości 5% od jego zarobków.

Share this post


Link to post
Share on other sites
m2m (money.pl) to najgorszy z pośród wszystkich pp finansowych. O niebo lepszy jest YOYOPartner - link polecający.

 

 

mozesz napisac czemu najlepszy?

ma najgorsze stawki?

ja wlasnie dzis podpisalem z nimi umowe, zobacze jakie beda wyniki...stronki wygladaja ladnie, nie trzeba byc robic (centrumpożyczkowe*.pl )

Share this post


Link to post
Share on other sites
mozesz napisac czemu najlepszy?

ma najgorsze stawki?

ja wlasnie dzis podpisalem z nimi umowe, zobacze jakie beda wyniki...stronki wygladaja ladnie, nie trzeba byc robic (centrumpożyczkowe*.pl )

Ja sam się zastanawiam jak o jest z tymi PP czy można zarobić jakieś fajne pieniądze, czy jednak o niebo lepszy jest stary dobry domaining ;)

Re: PP - YoYoPartner.pl

 

przez mariuszp wtorek, 31 marca 2009, 10:54

Działacie coś w tym PP? Ja się powoli załamuję Promuję go dość aktywnie od września 2008 i do tej pory mam ponad 500 wysłanych wniosków, z czego zatwierdzonych mam... 10. W tym jedno konto bankowe i jeden kredyt gotówkowy a reszta to prowizje za samo wysłanie wniosku. Rozliczenie niektórych wniosków może trwać nawet pół roku, więc mam nadzieję, że mimo wszystko wpadną jeszcze jakieś większe prowizje, ale póki co jestem załamany... A jak jest u Was?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanie:

Co myślicie o zrobieniu strony partnerskiej bukmachera pod domeną z nazwą tego bukmachera z literówką, lub dodatkiem 24, e, live itp? Przejdzie coś takiego?

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja wlasnie dzis podpisalem z nimi umowe, zobacze jakie beda wyniki...stronki wygladaja ladnie, nie trzeba byc robic (centrumpożyczkowe*.pl )

Jak wyglądają stawki w m2m w porównaniu do bankiera i yoyo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

piszę aby ostrzec przed PP 000webhost.com

 

Od dość długiego czasu uczestniczyłem w tym PP (szczerze powiedziawszy nie czytając nawet opinii o tym programie partnerskim). Dotychczas było tak, że nie zdołałem uzbierać 20 aktywnych poleconych w ciągu miesiąca (tak aby mogła nastąpić płatność) - mimo, że było bodaj kilkuset zarejestrowanych użytkowników z mojego linka referencyjnego to zawsze było to 19/18 pod koniec miesiąca aktywnych. Ale niedawno uzbierałem 21 aktywnych i rozpoczął się nowy miesiąc (z nabitymi 21 aktywnymi użytkownikami) - powinna nastąpić płatność na paypal - tak się nie stało. Napisałem więc maila do właściciela serwisu z prośbą o wyjaśnienie - bez odzewu. Postanowiłem poczytać trochę na temat owego PP i okazuje się, że to jedna wielka fikcja, a właściciel witryny nie do zlokalizowania.

Wniosek - czytajmy opinie o wypłacalności organizatorów PP :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam nowy program partnerski NajlepszePrzeprowadzki.pl działający na platformie OMG. (omgpl.com).

11 pln za wypełnienie formularza kontaktowego i 0,08 pln za każdego uu przekierowanego ze strony. Duży wybór formatów reklamy dzięki czemu nie ma problemu z implentacją programu na stronie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znacie jakiś pp na którym można zarabiać przez sprzedaż dzwonków, tapet itp. na telefon komórkowy? Najlepiej taki gdzie dostaję jakiś gotowy szablon strony i tylko podpinam swoją domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znacie jakiś pp na którym można zarabiać przez sprzedaż dzwonków, tapet itp. na telefon komórkowy? Najlepiej taki gdzie dostaję jakiś gotowy szablon strony i tylko podpinam swoją domenę.

http://partner.wapster.pl

http://wapacz.pl/dlawebmasterow

 

Ze swojej strony polecam wapstera. Wapacza nie próbowałem.

Edited by icered

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×