Jump to content
DESiGNER

Dropped - Padł ?

Recommended Posts

Nie otrzymaliśmy prawidłowej odpowiedzi na żądanie wysłane do rejestru domen. Prosimy spróbować ponownie.

Ten komunikat miałem kilkadziesiąt razy - nie ważne, czye chodzi o przedłuzenia, transferów, zmiana dnsy - wszystko związane z NASk-iem.

 

Więc trzeba jeszcze raz - to AM ... :) - ale 2, 3 ,4, albo 5-ej próby normalnie działa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to efekt powyższych problemów ale nie można zmienić danych abonenta, nie można pobrać kodu authinfo - Nie można wykonać operacji (Command use error - 2002)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znowu u mnie leży a za 5min koniec aukcji... Ostatnio zauważam wolniejsze działanie AM i pady...

 

EDIT:

Już wstało, pady 1-2 minutowe, ale przy aukcjach i odnowieniach na ostatnią chwilę mogą być decydujące...

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Działą Wam AM? 18:57 do teraz u mnie nie działa...

 

Ups! Przeglądarka Google Chrome nie mogła się połączyć ze stroną www.aftermarket.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pod aftermarket.pl:

 

 

Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

 

Grubsza sprawa, czy tylko ja tak mam (uczelniany komputer - dziwny system, dziwna sieć, wszystkiego się spodziewam)? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę zarejestrować domeny w AM czy u was również pojawia się taki problem ?

Tak. Piszę że połączene z NASK szfankuje, ale przedłużnie i sprawdzanie whois normalnie działa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja dzisiaj dałem domenę na testy i wyskoczył mi błąd że nie mogę jej dodać a na 100% domena była wolna, dostałem maila o rejestracji domeny tylko że domeny nie mam na testach, opłaty mi nie pobrało a domena jest zarezerwowana.. tylko przez kogo? :) skoro dostałem potwierdzenie mailem.

Co do whois mi wywala jakieś krzaki i ładuje po pare min, raz na domenie jest opcja raz jej nie ma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę zarejestrować domeny w AM czy u was również pojawia się taki problem ?

 

Dziękujemy za zgłoszenie, sprawdzamy ten problem.

 

Ja dzisiaj dałem domenę na testy i wyskoczył mi błąd że nie mogę jej dodać a na 100% domena była wolna, dostałem maila o rejestracji domeny tylko że domeny nie mam na testach, opłaty mi nie pobrało a domena jest zarezerwowana.. tylko przez kogo? :) skoro dostałem potwierdzenie mailem.

Co do whois mi wywala jakieś krzaki i ładuje po pare min, raz na domenie jest opcja raz jej nie ma.

 

Proszę o przesłanie wiadomości do supportu z podaniem nazwy testowanej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u mnie to samo - 3 razy juz probowalam dodac domene na testy i widze :

Nie można wykonać operacji (Błąd połączenia z systemem NASK connect() timed out! (212.91.6.45, 28) - 9999)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę spróbować ponownie, zmiana DNSów powinna już działać prawidłowo.

u mnie wciąż nie działa (Nie można wykonać operacji (Command use error - 2002)

Edited by Jarek17

Share this post


Link to post
Share on other sites

u mnie wciąż nie działa (Nie można wykonać operacji (Command use error - 2002)

 

Proszę o zgłoszenie tego przypadku do supportu, ogólnie zmiana serwerów DNS powinna działać prawidłowo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę o zgłoszenie tego przypadku do supportu, ogólnie zmiana serwerów DNS powinna działać prawidłowo.

niedługo po napisaniu posta zmiana DNS była już możliwa

Edited by Jarek17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wam też tak strasznie muli dzisiaj?

 

mi już od kilku dni tak się dzieje, strona sie ładuje i ładuje potem wywala błąd. Dzieje się tak zazwyczaj wieczorami gdy kończą się aukcje. Już kilka razy nie mogłem zalicytować. Dodatkowo czekam już 3 dzień na zmianę dnsów domeny idn na hosting dropped.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×