Jump to content
Sign in to follow this  
kwalejko

Miss Nastolatek Polski

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów,

mam wielką prośbę.

 

Moja córka Asia bierze udział w konkursie Miss Nastolatek Polski.

 

W związku z powyższym, jeśli byście byli w stanie poprzeć jej kandydaturę wysyłając sms'a na numer:

 

72068 o tresci MP1288 (jeden głos kosztuje jedyne 2,44zł), byłbym bardzo wdzięczny.

 

Do niczego oczywiście nie zmuszam, ale byłoby to bardzo miłe z waszej strony. Dziękuje wszystkim za sms'y.

 

Krzysztof

 

Fotografi Asi możecie zobaczyć klikając tutaj: http://www.fotka.pl/profil/bestyjka1992/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję Andro. Asia wczoraj była dopiero zgłoszona, a dzisiaj jest już na 132 miejscu. Mam nadzięję, że bedzie wyżej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Ja osobiście nie mam satysfakcji z manipulowanych wyników, ale życzę powodzenia :mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja osobiście nie mam satysfakcji z manipulowanych wyników, ale życzę powodzenia :mad:

 

 

Oj tam :P Oprócz tytułu pewnie i jakaś fajna nagroda jest, także czemu nie spróbować :P Osobiście kupię sobie jednak piwo za te 2.44 ale jak najbardziej życzę córce powodzenia :)

 

PS. Jakby co to się polecam na zięcia :D (atuty: wciąż powiększające się portfolio)

Edited by Jaca869

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oj tam :mad: Oprócz tytułu pewnie i jakaś fajna nagroda jest, także czemu nie spróbować :D Osobiście kupię sobie jednak piwo za te 2.44 ale jak najbardziej życzę córce powodzenia :)

 

PS. Jakby co to się polecam na zięcia :P (atuty: wciąż powiększające się portfolio)

 

nie chciałbym zięcia, który 2,44 woli na browara wydać niż na kobietę ;-) Chociaż to normalka ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jarek17: bardzo mądrze powiedziałeś.

Asia jest teraz na 52 miejscu. To dzięki tym wszystkim co głosują na nią. jeszcze raz dziękuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Profil zablokowany ;)

heh czyżby komuś przeszkadzała Twoja akcja?

Bo może to taki parking missek i kiedy namawiasz do klikania to blokują Ci konto znaczy misske ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×