Jump to content
TomNice

Club Internet Estate

Recommended Posts

jeśli sie spóźnie to karniaki bez oporu wypije ;)

Ja będę musiał wypić jeszcze więcej ale za miesiąc. Dzisiaj nie dam rady przyjechać. Udanego spotkania! :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
jaki parkowanie, przecież alk pijemy chyba ;)

 

dozobaczenia

 

Zgadza się, ale na ten czas domeny trza gdzieś zaparkować ;)

 

 

godzina nadchodzi,

ostatnie info dla tych co jeszcze nie byli, siedzimy/pijemy obok pianina ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też dziękuję, było fajnie. Polecam innym miastom takie spotkania - jest sympatycznie ale można też się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy i wymienić doświadczenia ;)

Edited by monty

Share this post


Link to post
Share on other sites

;) miałem dziś ciężkie wstawanie, ale warto było.

doświadczenia i pomysły innych, łatwiej się przyswaja podczas rozmowy na żywo,

oby nam procentowały w trafnych rejestracjach i rozwoju naszych domen.

 

Pozdrawiam i do następnego

Share this post


Link to post
Share on other sites
;) miałem dziś ciężkie wstawanie, ale warto było.
Dokładnie tak tez miałem ...

Dziękuję i do następnego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja również dziękuję za spotkanie i polecam wszystkim, którzy jeszcze nie byli

 

ubocznym efektem jest decyzja o wystawieniu kilku dobrych domen w okazyjnych cenach na allegro

 

zainteresowanych zapraszam ( link w stopce ) a więcej szczegółów co do domen wystawionych pewnie jeszcze dziś wrzucę w osobnym wątku, żeby nikt takiej okazji nie przegapił :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Będzie będzie spotkanie.

Miesiąc już minął i czas na piwko, by pogadać nie tylko o domenach.

Zapraszam jutro od 19-tej Pub Tradycja jak poprzednio, mamy kanapę przy pianinie ;)

na którym grać nie wolno :) a szkoda bo okazało się, że jest niezły jazzman wśród nas.

 

A cóż to za jazzman, ja gram na trąbce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A cóż to za jazzman, ja gram na trąbce :lol:

 

 

ponoć niebawem będzie koncert, kiedy poznam szczegóły - dam znać.

na razie wiem tylko, że z dętych mają saksofonistę, może i trębacza potrzebują :)

 

korzystając z okazji przypomnę, jeśli ktoś został lub przybędzie do Krakowa,

następne spotkanie 21 lipca miejsce i godzina, jak zawsze,

a jeśli pogoda będzie sprzyjać to spacerkiem zwiedzimy kilka innych klubów :)

Już dziś zapraszam.

Darek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cieszę się, że nareszcie będę mógł zawitać na słynne krakowskie spotkanie :) Do zobaczenia we wtorek o 19! :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przybędę i ja ! (nic nie znacząca osoba w świecie domen, posiadająca kilkanaście domen) ... no dobra koniec wygłupów to wiem już że spotkanie 21 lipca (wtorek), wiem też ,że godzina 19 a teraz powiedzcie mi gdzie to jest dokładnie, jak tam się dostać z dworca PKP ewentualnie jak tam dojechać samochodem...

 

Ps. Jedzie ktoś z Chrzanowa, Trzebini, Libiąża, Krzeszowic itp. ? Zawsze to raźniej w kilka osób jechać niż samemu (zwłaszcza ,że będę pierwszy raz)

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] jak tam się dostać z dworca PKP ewentualnie jak tam dojechać samochodem...

 

Jak ja już dawno nie byłem "na Mieście" (a w międzyczasie tyle knajp padło i tyle powstało nowych) :),

ale o ile pamiętam, to z dworca Gł. PKP tramwajem choćby i "15" i należy wysiąść tuż przed Alejami (przy ul. Piłsudskiego) i kierować się na widoczne z oddali Błonia oraz po ich lewej stronie "Kino Kijów" (obok jest Hotel "Cracovia").

Samochodem z dworca, również można wzdłuż torowiska i linii np. "15" (wokół Plant) później w ul. Piłsudskiego i w kier. "Kina Kijów" ...

Nie wiem jak z parkowaniem, bo w Krakowie obowiązują tzw. strefy parkowania a jak to jest w okolicy "Kina Kijów" - nie pamiętam ...

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cieszę się, że nareszcie będę mógł zawitać na słynne krakowskie spotkanie :) Do zobaczenia we wtorek o 19! :)

 

DD

 

 

wow - jestem pod wrażeniem i cieszę się ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak ja już dawno nie byłem "na Mieście" (a w międzyczasie tyle knajp padło i tyle powstało nowych),

ale o ile pamiętam, to z dworca Gł. PKP tramwajem choćby i "15" i należy wysiąść tuż przed Alejami (przy ul. Piłsudskiego) i kierować się na widoczne z oddali Błonia oraz po ich lewej stronie "Kino Kijów" (obok jest Hotel "Cracovia").

Samochodem z dworca, również można wzdłuż torowiska i linii np. "15" (wokół Plant) później w ul. Piłsudskiego i w kier. "Kina Kijów" ...

Nie wiem jak z parkowaniem, bo w Krakowie obowiązują tzw. strefy parkowania a jak to jest w okolicy "Kina Kijów" - nie pamiętam ...

 

 

Hej :)

dla przypomnienia dojazd dla tych co jeszcze nie byli,

Z dworca głównego najlepiej tramwaj nr 2 wysiadasz obok Jubilatu i przejściem podziemnym na drugą stronę alei.

Autem najlepiej chyba na parking pod kinem Kijów i pozostaje piechotą ok 100m, lub pod Novotel i szukać miejsca do parkowania (nie ma strefy)

Autobusy i busy wszystkie co zatrzymują się pod Jubilatem lub Kijowem.

 

Z rynku spacerkiem jest ok 10minut , Rykszą za jakieś 15-20zł jak się potargujecie, dorożką jeszcze nie wracałem :)

 

Zapraszam wtorek już tuż tuż, nie spóźniajcie się bo tak około 21 ruszamy na clubbing po Kazimierzu itp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znajdą się jeszcze miejsca w sali przy pianinie dla 2 osób? Planuję małą wycieczkę do Krakowa z dziewczyną na wtorek-środę i chętnie zajrzymy do Tradycji i na mały clubbing :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tez sie wybiorę, mogę kogoś zabrać z częstochowy jak coś :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

no aż miło poczytać tylu nowych gości spoza Krakowa się wybiera,

Danel to ma jednak przyciąganie :)

 

spoko, miejsca nie zabraknie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ps. Jedzie ktoś z Chrzanowa, Trzebini, Libiąża, Krzeszowic itp. ? Zawsze to raźniej w kilka osób jechać niż samemu (zwłaszcza ,że będę pierwszy raz)

Droga jest prosta, na 90% będę. Mogę Cie zgarnąć z Chrzanowa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×