Jump to content
Sign in to follow this  
lufthansa

kik.pl

Recommended Posts

Ja, na Twoim miejscu, dopisal bym jednak do tych 60k jeszcze z pol zera ;) i udawal bardzo zapracowanego czlowieka, nie majacego czasu na jakies tam pertraktacje cenowe :P

Wyboldowałem najładniejsze - weszło na stałe do mojego słownika ;) człowiek całe życie się uczy.

 

A co do zapracowania - niekończące się pasmo sukcesów , kariera ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

w mojej ocenie jeśli mieliby kupić tą domenę zrobili by to już dawno - przede wszystkim przed publikacją informacji prasowych...

 

ale mam nadzieję że się mylę :) i życzę udanej sprzedaży :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
w mojej ocenie jeśli mieliby kupić tą domenę zrobili by to już dawno - przede wszystkim przed publikacją informacji prasowych...

 

Obawiam się, że masz rację. Sam zostałem kiedyś w ten sposób "przerobiony" przez Szwedów z marketu "zrób to sam".

 

Jeśli to co pisze keyword o rezygnacji z akronimu w rejestrach krajowych firm córek to prawda, to szanse na zakup domeny przez ten konkretny podmiot drastycznie maleją a co za tym idzie cena na dzień dzisiejszy również. W dalszym ciągu jest to jednak bardzo dobra trzyliterówka, której minimalna cena sprzedaży powinna oscylować w okolicy 30k lub wyżej.

 

Zastanawiające dla mnie jest jeszcze jedno: co w domenie kik.com.pl widział Wolters Kluwer trzymając ją w latach 1998-2007 ?? Mają w posiadaniu kilkadziesiąt domen z żargonu prawno-finansowego i z jakiegoś powodu ją trzymali - nie wiem tylko z jakiego...

Share this post


Link to post
Share on other sites
30000zł ? proszę Cię zejdź na ziemię.

Jak już coś piszesz to może rozwiń swoją głęboką myśl bo możesz zostać zinterpretowany na co najmniej 2 sposoby ..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Obawiam się, że masz rację. Sam zostałem kiedyś w ten sposób "przerobiony" przez Szwedów z marketu "zrób to sam".

 

Aż chce się powiedzieć, że ta Jula tanio się puściła :)

Edited by NinjaPL

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zastanawiające dla mnie jest jeszcze jedno: co w domenie kik.com.pl widział Wolters Kluwer trzymając ją w latach 1998-2007 ?? Mają w posiadaniu kilkadziesiąt domen z żargonu prawno-finansowego i z jakiegoś powodu ją trzymali - nie wiem tylko z jakiego...

Nie jestem do końca pewien ale może przytulili inne wydawnictwo branżowe które używało tej domeny.

 

 

A tak przy okazji to nie składajcie ofert. Tak się zastanawiam czemu ktoś kto na forum głosi że ładna trzyliterowa domena nie powinna iśc taniej niż za 10k sam sklada ofertę 1,2k.....

Nie róbmy piaskownicy.

 

Od momentu gdy domena jest u mnie nie przyjmowałem ofert bez względu na to czy to było 1,2 czy 10k

 

Zakladając kiedyś ten temat nie interesowało mnie ile jest warta a raczej mozliwości rozwiniecia skrotu kik.

Czas jej służy i bardzo ją lubię, więc...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Nie jestem do końca pewien ale może przytulili inne wydawnictwo branżowe które używało tej domeny.

 

 

A tak przy okazji to nie składajcie ofert. Tak się zastanawiam czemu ktoś kto na forum głosi że ładna trzyliterowa domena nie powinna iśc taniej niż za 10k sam sklada ofertę 1,2k.....

Nie róbmy piaskownicy.

 

Od momentu gdy domena jest u mnie nie przyjmowałem ofert bez względu na to czy to było 1,2 czy 10k

 

Zakladając kiedyś ten temat nie interesowało mnie ile jest warta a raczej mozliwości rozwiniecia skrotu kik.

Czas jej służy i bardzo ją lubię, więc...

jako "staremu" antykwariuszowi ta 3 skojarzyla mi sie od razu z TYM

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ładna domena ale na firmę z branży tekstylnej bym nie liczył. Gdyby odkupili domenę po opublikowaniu notki prasowej świadczyło by to o kompletnym braku profesjonalizmu, a tej firmie profesjonalizmu nie brakuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak średnio wyobrażam sobie ekspansję KIKa do Polski i postawienie strony w Twojej domenie. Warto potrzymać i poczekać, bo nigdy nie wiadomo co się wykluje, a w porfolio całkiem ładnie wygląda :)

Edited by Paula - uti.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×