Jump to content
Kangur

Nigdy bym się nie spodziewał

Recommended Posts

Strona promowana na bilbordach na Mierzei Helskiej.

Nazwać to nindżą byłoby za mało :D do kwadratu:

 

http://www.jurata-apartamentdariusz.pl/

 

Domena fatalna, ale z drugiej strony to myślę, że najważniejszy dla nich jest fakt, że mają stronę w internecie, a adres pewnie ma znaczenie drugorzędne, stąd też pewnie i rejestracja tego potworka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena fatalna, ale z drugiej strony to myślę, że najważniejszy dla nich jest fakt, że mają stronę w internecie, a adres pewnie ma znaczenie drugorzędne, stąd też pewnie i rejestracja tego potworka.

Jasne, że landing page się liczy, ale bez przesady. A co sądzić o czymś takim?

 

wnethu.jpg

 

:D postawione na jakimś węgierskim hostingu wnet.hu. Tak jakby dealer miał adres MójAdres.home.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeden z dyrektorów śląskich szpitali chciał wymusić na szefie informatyków aby adres strony www szpitala brzmiał

samodzielnypublicznyzakładopiekizdrowotnejwojewodzkiszpitalspecjalistycznynrXwXX

XXX.pl

 

Co się biedny informatyk natłumaczył to jego B)

 

hahahaha dobry jesteś,dopiero dałeś do wyceny swoją 1buty.pl

http://www.di.pl/index.php?showtopic=36428

 

 

Ten jeden but to jakiś fetysz nowy czy coś ?

Edited by promedica

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest smg
Jeden z dyrektorów śląskich szpitali chciał wymusić na szefie informatyków aby adres strony www szpitala brzmiał

samodzielnypublicznyzakładopiekizdrowotnejwojewodzkiszpitalspecjalistycznynrXwXX

XXX.pl

 

Co się biedny informatyk natłumaczył to jego B)

 

 

 

 

Ten jeden but to jakiś fetysz nowy czy coś ?

Wiesz , że ja jestem cały czas po wrażeniem tego Twojego kopalnianego śląska.

Pod względem domen nie jesteś tak ciekawy jak Twój poprzedni nick. A te trzy którymi operujesz na dziaij też są marne domenowo i mentalnie. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiesz , że ja jestem cały czas po wrażeniem tego Twojego kopalnianego śląska.

Pod względem domen nie jesteś tak ciekawy jak Twój poprzedni nick. A te trzy którymi operujesz na dziaij też są marne domenowo i mentalnie. B)

 

Nieźle, w ogóle na tym forum powinno się wprowadzić jakąś reglamentację kont i nicków, bo niedługo już dla nowych osób nie wystarczy i trzeba będzie kupować konta z ciekawymi nickami na rynku wtórnym. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nieźle, w ogóle na tym forum powinno się wprowadzić jakąś reglamentację kont i nicków, bo niedługo już dla nowych osób nie wystarczy i trzeba będzie kupować konta z ciekawymi nickami na rynku wtórnym. :D

 

Na allegro podobno był taki proceder (co do fajnieszych nicków/kont) B)

 

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

24opole.pl

 

Początkowo myślałem, że to błąd tvn24.pl (tam w jednej z notek była informacja o takim źródle), ale okazało się, że to jednak nie był błąd.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiesz , że ja jestem cały czas po wrażeniem tego Twojego kopalnianego śląska.

Pod względem domen nie jesteś tak ciekawy jak Twój poprzedni nick. A te trzy którymi operujesz na dziaij też są marne domenowo i mentalnie. :D

 

 

Nie wąchaj już tego 1buta bo bredzisz. To że Ty masz kilka kont nie znaczy ze każdy.

 

Ty za to jesteś megagigantem domenowym bo zarejestrowałeś 1buty.pl (chyba ze chciałeś dać nam znać ze jak ktoś ma używane buciki to chętnie przyjmiesz bo masz tylko 1buty "domenowy potentacie" :blink:)

Edited by promedica

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z okazji ostatnio danej do wyceny domeny .eu związanej z kucykami, sprawdziłem co jest pod adresem pony.pl :blink:

Nawet o-pony.pl jest na parkingu zoptymalizowana pod kątem opon :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×