Jump to content
SELES

Jak wykorzystano Twoją domenę?

Recommended Posts

Posted · Hidden by apze, December 7, 2014 - No reason given
Hidden by apze, December 7, 2014 - No reason given

 

Sprzedana dla KK za około 4000 - 4500 PLN ?

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by apze, December 7, 2014 - No reason given
Hidden by apze, December 7, 2014 - No reason given

 

W tym przypadku obstawiam sprzedaż dla KK około 2000 PLN. :)

Share this post


Link to post

http://studio360.pl/

 

Poszła za małe pieniądze.

 

Podczas negocjacji, kk stwierdził, że niestety nie ma zasobnego portfela i zwyczajnie nie stać go na więcej, zrobiło mi się szkoda człowieka i stwierdziłem, że nie będę kisił jej czekając na lepszą ofertę, tylko niech się chłopak rozwija, a tutaj jak się okazuje:

 

"REKOMENDOWANY FOTOGRAF GOOGLE"

 

to Ci dopiero niespodzianka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://studio360.pl/

 

Poszła za małe pieniądze.

 

Podczas negocjacji, kk stwierdził, że niestety nie ma zasobnego portfela i zwyczajnie nie stać go na więcej, zrobiło mi się szkoda człowieka i stwierdziłem, że nie będę kisił jej czekając na lepszą ofertę, tylko niech się chłopak rozwija, a tutaj jak się okazuje:

 

"REKOMENDOWANY FOTOGRAF GOOGLE"

 

to Ci dopiero niespodzianka...

 

Jak byłem mały (tak ze 4-5 lat), to poszedłem z rodzicami rwać truskawki. Dość szybko się zmęczyłem, więc rodzice rwali dalej, a ja chodziłem sobie po okolicy. Na działce obok był chłopaczek lekko ode mnie starszy. Zazdrościł mi że mamy tyle truskawek, bo u niego w ogrodzie, jak sam mi pokazał, są tylko same zielone. Zrobiło mi się go żal, więc oddałem mu trochę uzbieranych przeze mnie. Ucieszony zaniósł je do domu i po chwili wrócił prosząc o jeszcze trochę. I jeszcze garść. W zasadzie oddałem mu połowę, a może nawet większość łubianki, którą uzbierałem. Po kilku chwilach zobaczyłem całą jego rodzinę zajadającą się na tarasie truskawkami ze śmietaną. Nawet mnie nie poczęstowali. Na zakończenie tej historii zostałem jeszcze uświadomiony, że oni mieli wcześniej dużo truskawek, po prostu je zebrali i dlatego mieli same zielone.

 

Wtedy było mi trochę smutno, ale wiem, że dzięki tej lekcji zarobiłem tysiące złotych więcej przy negocjacjach sprzedaży domen, więc było warto. ;-)

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

PB, nawet nie wiesz jak bardzo pomogłeś mi tym wpisem, przez chwilę zacząłem już zadręczać się, że tak łatwo uległem i mogłem rzeczywiście ugrać sporo więcej.

 

Wierzcie lub nie, ale naprawdę zrobiło mi się szkoda człowieka, ponieważ znam realia i wiem, że nie każdy może sobie pozwolić na to w życiu co by chciał, a jak się okazuje było to typowe zagranie na litość.

 

Mimo wszystko jestem bogatszy o doświadczenie, była to dla mnie kolejna cenna lekcja i jak tak teraz patrzę z szerszej perspektywy, było to nieuniknione, dlatego nawet lepiej, że tak się stało :)

 

Dodatkowo dla samego Twojego wpisu i historii było warto, ponieważ teraz zamiast zadręczać się, uśmiecham się sam do siebie :)

 

DZIĘKI PB !!!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://studio360.pl/

 

Poszła za małe pieniądze.

 

Podczas negocjacji, kk stwierdził, że niestety nie ma zasobnego portfela i zwyczajnie nie stać go na więcej, zrobiło mi się szkoda człowieka i stwierdziłem, że nie będę kisił jej czekając na lepszą ofertę, tylko niech się chłopak rozwija, a tutaj jak się okazuje:

 

"REKOMENDOWANY FOTOGRAF GOOGLE"

 

to Ci dopiero niespodzianka...

 

Ostatnio przypadkiem znalazłem się na jednym spotkaniu ze szkoleń negocjacyjnych, uczą tam właśnie takich technik jak metoda na "pusty portfel", więc nic dziwnego, że takie kwiatki wypływają. Nic nie zrobisz. Jeden będzie kłamał w zaparte, aby tylko osiągnąć swój cel, a drugi człowiek po prostu nigdy nie pomyśli o takim rozwiązaniu i odrzuci go automatycznie. Komu się będzie żyło lepiej to czas pokaże, ten drugi przynajmniej nie ma wypranego mózgu i może spać spokojnie. Lepsze zdrowie niż pieniądz :)

 

A tak nawiązując co do różnych historii - jeszcze rok temu, właśnie w okolicach zbliżających się świąt, zadzwonił do mnie nie ukrywając prosty facet, który trudnił się w pracy fizycznej za granicami naszego kraju (po usługach które wykonywał to na prawdę alfa i omega, od spawania do malowania i tynkowania) - słyszał, że "stronki" i reklama w Internecie może przynieść mu korzyści. Swoje zadanie wykonałem, kolega dostawał co raz to więcej zleceń, przez co ja nawet nie mogłem z nim złapać kontaktu bo "panie, teraz tyle roboty" i od tego momentu oczywiście brak zapłaty :D A facetowi po prostu zaufałem, że odda należne jak zarobi, rozmawiałem nawet z jego żoną, która obsługiwała mu te strony (on za bardzo nie potrafił) i jej tłumaczyłem różne rzeczy po godzinach, tak jak bym uczył babcie surfować po Internecie. Hasła jakoś szybko zmienić się nauczyli :-)

Edited by szogun
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy tekst "rekomendowany fotograf Google" tak na Was działa? Bo to żaden wyznacznik ilości posiadanej kasy. Wystarczy spełnić dosyć podstawowe wymagania i w zasadzie każdy może takim rekomendowanym zostać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy tekst "rekomendowany fotograf Google" tak na Was działa? Bo to żaden wyznacznik ilości posiadanej kasy. Wystarczy spełnić dosyć podstawowe wymagania i w zasadzie każdy może takim rekomendowanym zostać.

 

Wydaje mi się, że bardziej chodzi o to, że nowy abonent nie jest fotografem, który kupił sobie aparat za własne odłożone pieniądze z pracy wakacyjnej - i który szuka dalszych możliwości do rozwinięcia skrzydeł, między innymi dzięki - własnej domenie, reklamie w internecie, niżeli to, że jest oligarchą z własnymi studiami rozsianymi po całym świecie. Jaki obraz własnej osoby wykreował dokładnie wie tylko Mr.Nice, ale skoro napisał "tylko niech się chłopak rozwija" to sugeruje, że właśnie o to chodziło.

Edited by szogun
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zrozumiałem z wypowiedzi Mr.Nice to, że jak zobaczył napis "rekomendowany fotograf Google" to stwierdził, że jest to "fotograficzny krezus" i mógł wziąć więcej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena sprzedana w 2011, ale dziś mi się rzuciła w oczy na fb:

O1IYzWt.png

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

chwilowkiwroclaw.pl przekierowuje na e-chwilowki.pl

 

A moja wczorajsza chwilowkakrakow.pl również na to samo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dorobili na Allegro to kupili...

:)

 

Kiepska ta ich wyszukiwarka. Brakuje typów i modeli pojazdów...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×