Jump to content
cfguru360

Bodis.com Polski Coverage

Recommended Posts

Czy i kiedy Bodis będzie wspierał polskie domeny IDN?

 

******.pl - Domain name contains invalid characters
Edited by kubolo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dostaję komunikat, że są już dodane do innego konta. W ND nie ma problemu bo wystarczy dać weryfikację własności i po sparwie. Jak to wygląda w Bodis?

 

Tak samo, trzeba napisać na adres support@bodis.com.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy i kiedy Bodis będzie wspierał polskie domeny IDN?

Trzeba dodać jako xn--...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy nie można parkować domeny .de z bodis?

 

Przy próby zmiany DNS:

Nieprawidłowy DNS - powinny zostać ustawiony dns'y z odrębnej klasy adresowej IP ©

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie można parkować domen .de zarejestrowanych za pośrednictwem Dropped w Bodis. Komunikat jest dobry. Jeżeli chcesz to możesz zmienić DNSy na droppetowe i przekierować na bodisparking.com/{domena}.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, ale dlaczego bodis.com nie załatwi sobie serwer nazwy w innej klasie IP?

Adres IP to wydatek kilka $ na miesiąc...

Share this post


Link to post
Share on other sites

rzadko wchodze do panelu Bodis, ale trochę się zdziwiłem, że wyniki z parkingu tak ładnie podskoczyły w ostatnich dniach

 

Zerkam na domenę a tam ładny nowy szablon. Może to jego zasługa.

 

188.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
rzadko wchodze do panelu Bodis, ale trochę się zdziwiłem, że wyniki z parkingu tak ładnie podskoczyły w ostatnich dniach

 

Zerkam na domenę a tam ładny nowy szablon. Może to jego zasługa.

 

188.pl

 

Bodis testuje nowe szablony, co może mieć dodatni wpływ na CTR niektórych domen. Wkrótce rusza też nowa wersja serwisu z nowymi wodotryskami :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bodis testuje nowe szablony, co może mieć dodatni wpływ na CTR niektórych domen. Wkrótce rusza też nowa wersja serwisu z nowymi wodotryskami :)

Tylko u mnie to nie wygląda taki różowe:

Miałem wzrost od około 01.10.10 do około 08.12.10 - ale ostatnio raczej (małe) spadki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bardzo ładnie to wygląda, super zmiana,

szkoda tylko, że akurat styczeń dla mnie w Bodis to marne stawki (0,02), (no ale modernizacja serwisu kosztuje :))

Share this post


Link to post
Share on other sites
bardzo ładnie to wygląda, super zmiana,

szkoda tylko, że akurat styczeń dla mnie w Bodis to marne stawki (0,02), (no ale modernizacja serwisu kosztuje :))

 

umnie styczeni na bodis.com byl rekordowy cpc 0.08 i rpm 9.04 , juz dawno niebylo tak ladnie

Edited by Pikachu

Share this post


Link to post
Share on other sites
umnie styczeni na bodis.com byl rekordowy cpc 0.08 i rpm 9.04 , juz dawno niebylo tak ladnie

 

Ostatnio na Bodis jest bardzo dobrze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tym o to sposobem Tmi i Pikachu przekonali mnie do przejścia z sedopro do bodis. Wreszcie jakaś fajna alternatywa bo to co dzieje sie na sedopro to jest jakiś koszmar. Lepiej chyba stawiać mini serwisy na literówkach z reklamami google niż parkować w tym sedo. Przynajmniej sie coś w google zaindeksuje i mozna ruch zwiekszyć. W Bodis Brakuje mi tylko lepszej optymalizacji domen, wstawienia obrazków. Mam pełno domen dla dzieciaków a one klikają więcej jak widzą kolorowe rysunki :(

Edited by hipnoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Bodis wszystko jest OK po za tym, ze wyplaty na konto zaczynaja sie dopiero od $1k (pozostaje Paypal). A przeparkowac i zoptymalizowac domeny, ktore by tyle robily zajmuje jednak troche czasu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

W nastepnych dwoch tygodniach dodajemy 100 nowych i specyficznych szablonow. Juz nie bedzie problemow z szablonami n anastepne 10 lat.

 

Tez dodamy nastepny tydzien szczegółowe zarządzanie słów kluczowych i inne statystki.

 

Polska wersja Bodis.com nie jest jeszcze perfekt, ale to bedzie polepszone w ciągu najbliższych kilku dni.

 

:ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
W nastepnych dwoch tygodniach dodajemy 100 nowych i specyficznych szablonow. Juz nie bedzie problemow z szablonami n anastepne 10 lat.

 

Tez dodamy nastepny tydzien szczegółowe zarządzanie słów kluczowych i inne statystki.

 

Polska wersja Bodis.com nie jest jeszcze perfekt, ale to bedzie polepszone w ciągu najbliższych kilku dni.

 

:)

 

 

Z pewnością w sposobie płatności zamiast opcji "Sprawdz" ma być "Czek" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
W nastepnych dwoch tygodniach dodajemy 100 nowych i specyficznych szablonow. Juz nie bedzie problemow z szablonami n anastepne 10 lat.

to cieszy, może poprzenoszę trochę domen do bodis, bo stawki są dobre, tylko te szablony były biedne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×