Jump to content
cfguru360

Bodis.com Polski Coverage

Recommended Posts

nie mozna.

Z tego co widze na razie jest jeden szablon (dla nowo dodanych domen). Ale tak jak zostalo napisane wyzej: pracują nad setka dodatkowych.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W nastepnych dwoch tygodniach dodajemy 100 nowych i specyficznych szablonow. Juz nie bedzie problemow z szablonami n anastepne 10 lat.

 

Tez dodamy nastepny tydzien szczegółowe zarządzanie słów kluczowych i inne statystki.

 

Polska wersja Bodis.com nie jest jeszcze perfekt, ale to bedzie polepszone w ciągu najbliższych kilku dni.

 

:)

 

Dwa tygodnie minely, a nawet wiecej, a szablonow jak nie bylo, tak nie ma ;-)

 

Co mnie tez zastanawia, to u mnie na wszystkich domenach jest ten sam szablon, za to czasem widuje jakas strone zaparkowan a w bodis i ma inny szablon. Czy to zalezy od stazu domeny w bodis, od ruchu, czy od jeszcze innego czynnika?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dwa tygodnie minely, a nawet wiecej, a szablonow jak nie bylo, tak nie ma ;-)

 

Co mnie tez zastanawia, to u mnie na wszystkich domenach jest ten sam szablon, za to czasem widuje jakas strone zaparkowan a w bodis i ma inny szablon. Czy to zalezy od stazu domeny w bodis, od ruchu, czy od jeszcze innego czynnika?

Też mam jakiś domyślny szablon zamiat tego co ustawiałem z foto.

Mam nadzieję na pojawienie się tych nowych, zarobki na bodis wyglądają zachęcająco.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co mnie tez zastanawia, to u mnie na wszystkich domenach jest ten sam szablon, za to czasem widuje jakas strone zaparkowan a w bodis i ma inny szablon. Czy to zalezy od stazu domeny w bodis, od ruchu, czy od jeszcze innego czynnika?

zależy to od stażu domeny w Bodis. Te dawniej dodane, mają ten fajny layout, z możliwością dodania własnego zdjęcia i edytowania linków.

Ciekawe czy w nowych layoutach będą takie udogodnienia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W Bodis wszystko jest OK po za tym, ze wyplaty na konto zaczynaja sie dopiero od $1k (pozostaje Paypal). A przeparkowac i zoptymalizowac domeny, ktore by tyle robily zajmuje jednak troche czasu...

 

Przepraszam ,że zapytam ale czy $1k oznacza wypłaty na konto dopiero po przekroczeniu

1000 dolarów ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przepraszam ,że zapytam ale czy $1k oznacza wypłaty na konto dopiero po przekroczeniu

1000 dolarów ?

 

Zgadza się.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zgadza się.

Niestety kwota niemożliwa do osiągnięcia jak dla mnie ( tzn. dla moich :) ) nawet

w perspektywie 10-letniej ,patrząc na moje" dochody" w Namedrive .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety kwota niemożliwa do osiągnięcia jak dla mnie ( tzn. dla moich :) ) nawet

w perspektywie 10-letniej ,patrząc na moje" dochody" w Namedrive .

 

No to pozostaje czek albo Paypal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy w bodis pojawia sie inne kolory szablonów ? ewentualnie zmiana obrazków ? Erotyczne domeny wypadają dość słabo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możecie się dzisiaj zalogować do panelu w Bodis?

 

...ja nie mogę. Przypominanie hasła też nie działa - nie mogę "przejść" captcha :P

 

Byłby tak ktoś miły i sprawdził :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Możecie się dzisiaj zalogować do panelu w Bodis?

 

...ja nie mogę. Przypominanie hasła też nie działa - nie mogę "przejść" captcha :P

 

Byłby tak ktoś miły i sprawdził :)

w pracy tez nie moge, w domu z kolei jestem zalogowany "na stale" i nie mam problemu. Zglaszalem do supportu, ale odpisali mi:

 

Please clean your browser cache and cookies. Restart your browser and

try again.

 

tyle, ze to tez nie pomaga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

rok1978, podziękował za szybką reakcję

 

 

tyle, ze to tez nie pomaga.

 

Potwierdzam, można czyścić i zero efektu. Piszemy do supportu....

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja sie loguje normalnie

 

 

Hello,

 

I am notified by our tech team that the login issue has been fixed.

 

Please clean your browser cache and cookies, restart your browser and

try again. Sorry for the inconvenience.

 

If you still experience problems with login, please feel free to contact

us.

 

Bodis Support

Bodis.com

 

rzeczywiście, teraz już jest OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Działa Wam Bodis.com? Ja nie mogę wejść.. Zaparkowanych domen też mi nie wyświetla. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem co sie popsulo w bodis, ale to nie jest ten sam swietny bodis sprzed kilku miesiecy!

 

Wszystko leci/jest przekierowywane/ na parking googla, a jak juz jakims cudem pozostanie na templacie bodis, to slowa kluczowe sa z kosmosu/nijak nie pasuja do podanych slow kluczowych.

 

Juz jakis czas temu przenioslem wiekszosc domen do google adsense for domains i nie zaluje, bo ruch porownywalny, za to zarobki x2. W bodis zostawilem czesc slabszych domen, ktore nie zarabialy w Google, oraz parkuje tam testy.

 

Jak tak dalej pojdzie, to trzeba bedzie sie przeprosic z ND i zapomniec o bodis.

 

O zapowiadanych kilka mies temu templatkach juz nawet nie wspominam...

 

Czyzby powolny koniec?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem co sie popsulo w bodis, ale to nie jest ten sam swietny bodis sprzed kilku miesiecy!

 

Wszystko leci/jest przekierowywane/ na parking googla, a jak juz jakims cudem pozostanie na templacie bodis, to slowa kluczowe sa z kosmosu/nijak nie pasuja do podanych slow kluczowych.

 

Juz jakis czas temu przenioslem wiekszosc domen do google adsense for domains i nie zaluje, bo ruch porownywalny, za to zarobki x2. W bodis zostawilem czesc slabszych domen, ktore nie zarabialy w Google, oraz parkuje tam testy.

 

Jak tak dalej pojdzie, to trzeba bedzie sie przeprosic z ND i zapomniec o bodis.

 

O zapowiadanych kilka mies temu templatkach juz nawet nie wspominam...

 

Czyzby powolny koniec?

 

Bodis.com jest o wiele lepszy od NameDrive i adsense parking (ryzyko stracici cale konto adsense), niejestem pewny czy te nowe template sa potrzebne bo nawet parkingowe giganty ciongle uzywaja jednego template.

 

Kazdy raz jak na bodis jest przeprowadzona dos attack, bodis daje + 10 % do zarobow jako kompensacje(tak pisze na namepros.com).

Edited by Pikachu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×