Jump to content
Paulinho

rejestracje "z palca" czy jeszcze można coś fajnego znaleźć

Recommended Posts

Domena troglodyta.pl właśnie została dla ciebie zarejestrowana :)

 

To tak a propo przepychanki w temacie Vula, dzięki Anubis :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

GaleriaUrody.com.pl

 

com.pl, ale większość rozszerzeń zajeta i zagospodarowana, nawet wersje z "-"

Liczę na to ze się ktoś zgłosi i zaoferuje więcej niż koszt rejestracji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zamkihotelowe*pl

 

Z ciekawostek: .com.pl , .eu, .com zajęte i zagospodarowane a ta peelka sobie wolna leżała i na mnie czekała...chyba się komuś znudziła :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe tez zarejestrowalem. Moj czas to 00:00:18

 

Ładnie. Ja mam 00:02:03 ale myślę, że w kubek się zmieszczę :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

aero casco com

 

Z maszyną lotniczą pasażerską jest tak, że ubezpiecza ją zawsze kilka podmiotów.

Szczegółów nie znam, ale są to po prostu pieniądze ogromnego ryzyka - do kilkuset milionów dolarów (wartości maszyny).

Tak więc takiej wielkości ryzyko jest podzielone do spółki przez kilku insurerów, bo inaczej może być to bolesne dla 'tylko jednego' gracza finansowego.

Jest też bowiem coś takiego jak REASEKURACJA - czyli 'Ubezpieczyciele ubezpieczają się między sobą (swoją wypłacalność).

 

Ciekawostka, że zarówno 3 maszyny bogatych malajskich linii lotniczych były ubezpieczone głównie przez Allianz, tak samo jak GermanWings.

Co najśmieszniejsze - raczej nie ma szans na odszkodowanie w przypadku udowodnienia "Kamikaze"

Nie ma też szans na odszkodowanie, póki nie wyjaśni się losów maszyny... -_-

 

Nie chcę siać teorii spiskowych, ale 'tak może wyglądać współczesna zimna wojna'

 

Uziemienie kilku samolotów na przestrzeni roku - i zmuszenie dużej grupy finansowej do wypłaty prawie miliarda dolców - to dosyć "agresywny" cios w gospodarkę Niemiec.

 

Do dziś nie ma raportów odnośnie tych skomplikowanych "wypadków". - Czyżby ktoś chciał prowokować ?

 

Biznes w powietrzu to chyba ...jeden z tych najdroższych.

 

Toteż zdecydowałem się na rega Takiej domeny.

 

Jesienią aplikowałem na aero.market, ale okazało się, że samych aplikantów było ok 20 w tygodniówce Pre-order, a patrząc do Kogo trafiła ...nie mam wątpliwości, czemu mi się nie udało :)

Totalna durnota z tym Pred-order. Aplikujesz, wpłacasz kasę, a potem okazuje się, że dostaje ten, kto aplikował pierwszy, w sekundach po uruchomieniu Pre-Order.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ketamine.pl będzie ładna do pary z wcześniej tutaj prezentowaną morphine.pl - myślę , że obie nadają się do wykorzystania np. w branży odzieżowej jako nowy brand itp.

 

edit:

 

Morphine - kolekcja męska

Ketamine - kolekcja damska / kobieca

 

ktoś zainteresowany ? :)

Edited by LordRandall

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×