Jump to content
Paulinho

rejestracje "z palca" czy jeszcze można coś fajnego znaleźć

Recommended Posts

teraz jest moda na retro/ vintage - radiomagnetofon moim zdaniem nawet w miare, natomiast radioodtwarzacz juz gorzej.

Dla mnie również domena radioodtwarzacz jest ciekawa. Można ją podpiąć pod radioodtwarzacz samochodowy. Dzięki za opinie. Każda jest istotna.

Edited by jazz

Share this post


Link to post
Share on other sites

transakcjeforex w peel,

 

Zdziwiłem się, że wolna. Sprzeda się ^_^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

płuco.pl + pluco.pl

rozciąganie.pl

godzina.com.pl

projunior.pl

kośc.pl

edowód.pl

pierwszekonto.pl

 

niedawno zarejestrowane ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

autokomis.waw.pl - ciekawe czy handlarz napłaci :D

 

jeśli chodzi o waw.pl to ostatnio rągłem finanse*waw*pl i nawet miałem ofertę na stówkę :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

system-partnerski.pl

Pod wersją z rozszerzeniem .com strona działa, więc może za jakiś czas i ta znajdzie na siebie nabywcę...

 

Nie wiem czy ktoś z branży zainwestowałby w nią znając system znajdujący się po odpowiednikiem bez "-"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ostatnio złapałem forhim.xyz oraz forher.xyz

W sumie nie wiem do końca co myśleć o tym ale w razie czego to dużo nie stracę na tych rejestracjach. Domeny z pewnością na rynek zagraniczny gdzie radzili byście wystawić je na sprzedaż? Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

trochę dla beki zarejestrowana ale może mieć swoją wartość ReligiaSmolenska.pl komplecik z pl znakami i bez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Codziennie mozna znalezc dziesiatki dobrych domen i mam wrazenie, ze ich jest coraz wiecej...

Jak NASK bedze sie dalej upieral przy tych glupkowatych cenach odnowien, to niedlugo beda wszystkie wolne... :)

 

Dzisiaj:

 

namiotimprezowy.pl

mojhoroskop.pl

wlamania.pl

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Codziennie mozna znalezc dziesiatki dobrych domen i mam wrazenie, ze ich jest coraz wiecej...

Jak NASK bedze sie dalej upieral przy tych glupkowatych cenach odnowien, to niedlugo beda wszystkie wolne... :)

 

Dzisiaj:

 

namiotimprezowy.pl

mojhoroskop.pl

wlamania.pl

 

Akurat tych bym nie zarejestrował ale zgadzam się z Tobą - dużo fajnych i wartościowych domen leży wolnych. Jak nie komercyjną/brandable na handel to nadające się na parking. Rzadziej ale jeszcze można znaleźć taką co spełnia obydwa te kryteria.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×