Jump to content
Paulinho

rejestracje "z palca" czy jeszcze można coś fajnego znaleźć

Recommended Posts

Stoję dziś na uniwerku, palę fajkę. Na budynku plakat - analityka gospodarcza jako odpowiedź na realne zapotrzebowanie rynku, bla bla bla...

 

No to mam - analitykagospodarcza.pl. Do kompletu udało się trochę bardziej popularną analizygospodarcze.com.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

get . Bike

 

...jakoś nie mogłem się powstrzymać, gdy to moje oczy zobaczyły cenę 'premium' zaledwie $10 wyższą od 'regular'.

 

1. Np. na wypożyczalnię motocykli, taksówki motocyklowe (a'la Uber & komercyjne), kończąc na pożyczaniu cudzych motocykli z bliskiego promienia.

Myślę, że w wielu ludnych azjatyckich krajach po wylądowaniu w mieście łatwiej znaleźć jednoślad do wypożyczenia w bliskim promieniu, niż sensowne auto.

W turystycznych krajach to nawet pierwszorzędnie pożądany pojazd, bo jesteś w kontakcie ze światem i otoczeniem. Więcej widzisz, szybko się przemieszczasz. Szybciej zwiedzasz ważniejsze rzeczy i załatwiasz ważniejsze sprawy.

Poza tym 'moto' to niezależność i potężna szybkość. "Get a Bike, Get SPEED". Obvious.

 

Metaforycznie "Get Bike" = "Get control" Na szkołę jazdy, czy portal ogłoszeniowy chyba też pasuje.

http://getbike.co.jp/

http://www.getbike.co.uk

 

2. Inna opcja to projekt typu "zbuduj sobie rower z dostępnych części" i zamów. Teraz pełno karbonu z Alibaby się zamawia. Wsadzasz tylko ważniejsze graty renomowane i masz tani rower. Można to jednak uczynić przy pomocy Oprogramowania/Aplikacji, z własnym malowaniem ...i zamówić przy finalizacji 1 płatności, z rowerem dostarczonym w znaczącej całości. To by było coś pięknego...

 

3. Może też jakiś producent rowerów zapuka. Czołówka światowych wysyła przez net. Są też takie mega-stores jak sieć Wiggle

 

4. Kontynentalny Grand Tour ..i nagle w jakiejś wiosce ktoś ci j*bnął rower. Wchodzisz w aplikację 'get Bike sale offers' (Get.Bike) i szukasz wszystkich najbliższych ofert rowerów używanych i nowych albo potrzebnych części.

 

W czerwcu 2013 z palca Bike.my

W lipcu 2015... get.bike

W sumie pod 1 można stworzyć katalog, pod drugim mechanizm zakupu, z możliwymi zniżkami. Przeskok ze zwykłej domeny na drugą, bezpośrednią ...to może być pozytywne zaskoczenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

demoralizator *pl

 

Miałem nie rejestrować tylko puścić w dziale "wolne które znalazłem" , żeby PB miał do kolekcji tajemnej :) ale po zastanowieniu mi się spodobała...

Share this post


Link to post
Share on other sites

censor.pl , na biuro księgowe, agencję reklamową

oraz

z-r.xyz

z-n.xyz

z-m.xyz

z-h.xyz

z-g.xyz

z-d.xyz

 

Może znajdzie się kupiec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×