Jump to content
tmi

[KONKURS] Z okazji jubileuszu 200tyś postów

Konkurs  

138 members have voted

  1. 1. Które zdjęcie jest najlepsze? Możesz zaznaczyć kilka opcji.

    • 1
      2
    • 2
      9
    • 3
      12
    • 4
      4
    • 5
      3
    • 6
      4
    • 7
      2
    • 8
      2
    • 9
      2
    • 10
      3
    • 11
      6
    • 12
      17
    • 13
      4
    • 14
      41
    • 15
      3
    • 16
      3
    • 17
      3
    • 18
      19
    • 19
      8
    • 20
      4
    • 21
      6
    • 22
      2
    • 23
      9
    • 24
      2
    • 25
      6
    • 26
      11
    • 27
      3
    • 28
      6
    • 29
      1
    • 30
      7
    • 31
      5
    • 32
      5
    • 33
      8
    • 34
      4
    • 35
      22
    • 36
      2
    • 37
      33
    • 38
      1
    • 39
      3
    • 40
      4
    • 41
      17
    • 42
      7
    • 43
      34
    • 44
      8
    • 45
      11
    • 46
      3
    • 47
      5
    • 48
      3
    • 49
      2
    • 50
      2
    • 51
      10
    • 52
      11
    • 53
      4


Recommended Posts

To zależy od organizatorów, ale myślę, że wszyscy powinni mieć szansę i móc zaprezentować Swój pomysł.

 

bx

Share this post


Link to post
Share on other sites

co jest wazniejsze?

- wygrywa najlepsza praca

- wygrywa praca osoby mającej duzy wkład w samo forum

 

jeżeli o mnie chodzi to pierwsze, ale nie bedzie problemu, jeżeli konkurs bedzie dla wyjadaczy z "odpowiednią" ilością postów na di.pl, tak czy siak głos oddam na moim zdaniem najlepszy projekt :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem najważniejsza jest zabawa i nie ciągnijmy już niepotrzebnie tego tematu!

 

bx

Share this post


Link to post
Share on other sites
Super inicjatywa. Ja na pewno wezmę udział w konkursie :)

 

 

 

Wycinamy "biz". Tak?

 

Dobra pewnie wszyscy wyślą email pod administracja@biz.pl gdy tego nie napiszę: wycinamy bizona! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobra pewnie wszyscy wyślą email pod administracja@biz.pl gdy tego nie napiszę: wycinamy bizona! :)

 

administracja@di.biz.pl i wycinamy biznona :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajny konkurs :) Szkoda, że wyjeżdżam, z chęcią wziąłbym udział. Ewentualnie na szybkiego coś zmajstruję :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajnie że w końcu jakiś konkurs, pomyślcie jednak nad sposobwm głosowania, gdyż teraz jak wiele osób da fotkę - każdy przecież zagłosuje na swoje fotki. (A jeśli ktoś ma więcej kont, to już będzie nie fajne)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O proszę ile nowych osób się nagle uaktywniło :) Zdecydowanie powinno się wprowadzić jakieś ograniczenia co do udziału w konkursie, bo nagle Staszek i Baśka co po 4 posty mają są wielce zainteresowani, a w życie forum wnieśli mniej niż nic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czytam to wszystko i tak się zastanawiam skąd to sie w ludziach bierze...

 

Gratuluje pomysłu i odwagi w organizacji konkursu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
O proszę ile nowych osób się nagle uaktywniło :) Zdecydowanie powinno się wprowadzić jakieś ograniczenia co do udziału w konkursie, bo nagle Staszek i Baśka co po 4 posty mają są wielce zainteresowani, a w życie forum wnieśli mniej niż nic.

 

 

Hmm. Jak dla mnie konkurs powinien być dostępny dla ogółu. Bez ograniczeń (zbędnych).

 

Np Ja. Na forum jestem od 22 czerwca i ledwie mam 52 posty. Ale za to nastukałem się w klawiaturę w dziale wycena. (Bardzo dobry dział i wiele uczy) i z tego powodu miałbym być ograniczony? Jest wiele więcej takich osób.

Share this post


Link to post
Share on other sites
O proszę ile nowych osób się nagle uaktywniło :) Zdecydowanie powinno się wprowadzić jakieś ograniczenia co do udziału w konkursie, bo nagle Staszek i Baśka co po 4 posty mają są wielce zainteresowani, a w życie forum wnieśli mniej niż nic.

Popieram. Nagle inni użytkownicy mający po 5 postów przypomną sobie o forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Popieram. Nagle inni użytkownicy mający po 5 postów przypomną sobie o forum.

 

Czy nie o to w tym wszystkim chodzi?

 

O promowanie serwisu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chodzi o nagrodzenie osób, które czynnie uczestniczą w życiu forum, a nie że zaraz temat będzie na Wykopie i graficy zgarną nagrody. Ograniczenie 500 postów i minimum 3 miesiące na forum. Takie jest moje zdanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może byłoby dobrze objąć te wymogi konkursu punkt po punkcie, sprecyzować dokładnie obiekt fotografii :) co wolno a czego nie wolno itd ...

W innym przypadku będzie później "płacz i zgrzytanie zębów" że ktoś czegoś nie zrozumiał, albo większość nadesłanych fotografii dotyczyła będzie własnego ekranu komputerowego z właśnie otworzoną stroną di.pl :).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może byłoby dobrze objąć te wymogi konkursu punkt po punkcie, sprecyzować dokładnie obiekt fotografii :) co wolno a czego nie wolno itd ...

W innym przypadku będzie później "płacz i zgrzytanie zębów" że ktoś czegoś nie zrozumiał, albo większość nadesłanych fotografii dotyczyła będzie własnego ekranu komputerowego z właśnie otworzoną stroną di.pl :).

 

To od tego właśnie jest kreatywność :) I na tym polegają konkursy :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chodzi o nagrodzenie osób, które czynnie uczestniczą w życiu forum, a nie że zaraz temat będzie na Wykopie i graficy zgarną nagrody. Ograniczenie 500 postów i minimum 3 miesiące na forum. Takie jest moje zdanie.

 

Noo, nie szalejmy z tymi 500 postami - zobacz na mój numerek użytkownika i kiedy dołączyłem do forum a zobacz ile mam postów.

Bardzo długo czytałem zanim zacząłem pisać, więc ja się na to nie zgadzam :)

 

bx

Share this post


Link to post
Share on other sites
To od tego właśnie jest kreatywność :) I na tym polegają konkursy :)

 

 

Każdy konkurs posiada Regulamin w obrębie którego można na maksa wykorzystać swoją kreatywność. Jeśliby przyjąć że w tym ogłoszeniu tmi-ego o Konkursie zawiera się Regulamin to ok. W takim wypadku wszelkie późniejsze postulaty, propozycje forumowiczów w tym temacie można uznać za zbędne.

Chyba że sprawa jest otwarta i jakieś propozycje forumowiczów będą uwzględnione w zw. z Konkursem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po prostu niech dotyczy użytkowników zarejestrowanych nie później niż dzisiaj (30.06) po godz. 10:00.

Proste i jakże skuteczne rozwiązanie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

napiszcie regulamin konkursu, bo przy rozstrzyganiu będzie więcej marudzenia niż zabawy, a osoba która wygra jeszcze odmówi przyjecia nagrody :)

konkurs niech rusza od 1 lipca z regulaminem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konkurs ma regulamin choć nie wypunktowany. Jeśli komuś nie odpowiada niech nie bierze udziału w konkursie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] Jeśliby przyjąć że w tym ogłoszeniu tmi-ego o Konkursie zawiera się Regulamin to ok. W takim wypadku wszelkie późniejsze postulaty, propozycje forumowiczów w tym temacie można uznać za zbędne.

[...]

 

Czyli wszystko jasne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Konkurs ma regulamin choć nie wypunktowany. Jeśli komuś nie odpowiada niech nie bierze udziału w konkursie.

 

Wolność i kreatywność, i to mi się podoba!

 

bx

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chodzi o nagrodzenie osób, które czynnie uczestniczą w życiu forum, a nie że zaraz temat będzie na Wykopie i graficy zgarną nagrody. Ograniczenie 500 postów i minimum 3 miesiące na forum. Takie jest moje zdanie.

 

a moze minimum pol roku na forum? i nie 500 a 1000 postow? wtedy kolega nie zalapalby sie do konkursu. Proponuje nie robic zasad pod siebie. Nie przesadzajmy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×