Jump to content
tmi

[KONKURS] Z okazji jubileuszu 200tyś postów

Konkurs  

138 members have voted

  1. 1. Które zdjęcie jest najlepsze? Możesz zaznaczyć kilka opcji.

    • 1
      2
    • 2
      9
    • 3
      12
    • 4
      4
    • 5
      3
    • 6
      4
    • 7
      2
    • 8
      2
    • 9
      2
    • 10
      3
    • 11
      6
    • 12
      17
    • 13
      4
    • 14
      41
    • 15
      3
    • 16
      3
    • 17
      3
    • 18
      19
    • 19
      8
    • 20
      4
    • 21
      6
    • 22
      2
    • 23
      9
    • 24
      2
    • 25
      6
    • 26
      11
    • 27
      3
    • 28
      6
    • 29
      1
    • 30
      7
    • 31
      5
    • 32
      5
    • 33
      8
    • 34
      4
    • 35
      22
    • 36
      2
    • 37
      33
    • 38
      1
    • 39
      3
    • 40
      4
    • 41
      17
    • 42
      7
    • 43
      34
    • 44
      8
    • 45
      11
    • 46
      3
    • 47
      5
    • 48
      3
    • 49
      2
    • 50
      2
    • 51
      10
    • 52
      11
    • 53
      4


Recommended Posts

a moze minimum pol roku na forum? i nie 500 a 1000 postow? wtedy kolega nie zalapalby sie do konkursu. Proponuje nie robic zasad pod siebie. Nie przesadzajmy.

 

A czy uważasz, że z moją ilością postów bym się załapał ? To i tak już nie ważne - administracja decyduje o tym kto, co i jak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy licytującym się tutaj przedszkolakom (niektóre osoby) kupić lody lub lizaki? Bo ide na zakupy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy licytującym się tutaj przedszkolakom (niektóre osoby) kupić lody lub lizaki? Bo ide na zakupy.

 

 

Nie wiesz , że gdzie dwóch Polaków, tam trzy zdania na ten sam temat .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konkurs jest dla użytkowników forum - nie ważne czy młody czy stary :)

Ilość postów nie ma znaczenia.

 

Użytkownicy zarejestrowani po przedstawieniu konkursu nie mogą zgłaszać swoich prac. Więc graficy nie muszą się rejestrować :)

Rejestracja kilku kont na forum nie będzie miała wpływu na wyniki. W ankiecie są pewne zabezpieczenia. Nie będzie to standardowa ankieta skryptu IPB.

 

 

 

Proszę o podawanie loginów w emailach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajny konkurs.

 

A ile zamieszania

trzeba by zanieść regulamin do notariusza a kopie zamknąć a skarbcu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurczę, tak czytam i nie mogę się nadziwić, po co taka dyskusja?

 

Drodzy Administratorzy, uważam, że nagroda jest bardzo, bardzo mocna i dlatego niektórym mogą puścić nerwy. Gdyby nagrodą były trzy darmowe rejestracje to nie byłoby takich emocji :-)

 

Gratuluję Wam i sobie, że możemy uczestniczyć w bardzo dobrze rozwijającym się forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A czy to zdjęcie ma się potem nadawać np. na logo forum czy to ma być po prostu jakiekolwiek zdjęcie z di.pl które po konkursie zostanie zapomniane ?

Pytam bo nie wiem czy bardziej skupić się na tym żeby było to dobry napis na jednolitym tle (logo) czy np. zdjęcie 5 osobowej rodziny gdzie każdy będzie miał koszulkę z literami tworzącymi DI.pl (głupi przykład ale oddaje sens tego o co mi chodzi, chyba :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites
napiszcie regulamin konkursu, bo przy rozstrzyganiu będzie więcej marudzenia niż zabawy, a osoba która wygra jeszcze odmówi przyjecia nagrody :)

konkurs niech rusza od 1 lipca z regulaminem :D

 

Tez bym odmowil jak sie okaze, ze odbierajac nagrode zwyciezca zobowiazuje sie do dalszego aktywnego udzialu w zyciu forum (czyt. min. 5 postow dziennie) przez 2 najblizsze lata. Jako zabezpieczenie oczywiscie wystawi weksel in blanco :)

 

Powyzsze to oczywiscie zart.

Panowie (moze i Panie) marudzicie jak stare baby (bez obrazy dla starych bab :) ) Ktos robi konkurs z ciekawymi nagrodami i zaraz napotyka na opor. Nawet jesli konkurs nie ma regulaminu to co sie stanie jak ktos przez to nie wygra ? Swiat sie nie zawali a na pewno przez konkurs zrobi sie troche weselej na forum :)

 

Pytam bo nie wiem czy bardziej skupić się na tym żeby było to dobry napis na jednolitym tle (logo) czy np. zdjęcie 5 osobowej rodziny gdzie każdy będzie miał koszulkę z literami tworzącymi DI.pl (głupi przykład ale oddaje sens tego o co mi chodzi, chyba :D )

 

Mysle, z jakby te litery zamiast na koszulkach pojawily sie na pewnej (niewymownej) czesci ciala kazdej z tych osob to bylbys murowanym faworytem do nagrody :)

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mysle, z jakby te litery zamiast na koszulkach pojawily sie na pewnej (niewymownej) części ciała kazdej z tych osob to bylbys murowanym faworytem do nagrody :)

 

Hehe, to już masz pomysł na zdjęcie :) Ja nie będę z niego korzystał, a chyba nie jest najgorszy, tylko czy nie było by w tym przekazu że di.pl mam w d... ( no chyba ze tobie chodziło o inna część ciała)

 

No i odnośnie mojego pytania... czyli to mają być tego typu zdjęcia czy jednak logo ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mysle, z jakby te litery zamiast na koszulkach pojawily sie na pewnej (niewymownej) czesci ciala kazdej z tych osob to bylbys murowanym faworytem do nagrody :)

Myślałem, że tylko ja wpadłem na ten pomysł :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A czy to zdjęcie ma się potem nadawać np. na logo forum czy to ma być po prostu jakiekolwiek zdjęcie z di.pl które po konkursie zostanie zapomniane ?

Pytam bo nie wiem czy bardziej skupić się na tym żeby było to dobry napis na jednolitym tle (logo) czy np. zdjęcie 5 osobowej rodziny gdzie każdy będzie miał koszulkę z literami tworzącymi DI.pl (głupi przykład ale oddaje sens tego o co mi chodzi, chyba :) )

Chodzi nam dokładnie o to drugie. Napisu nie będziemy nigdzie publikowali.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skuszę się nic się w końcu nie stanie jak zaprojektuję jakiś wektor

 

 

Użytkownicy zarejestrowani po przedstawieniu konkursu nie mogą zgłaszać swoich prac. Więc graficy nie muszą się rejestrować :unsure:

Rejestracja kilku kont na forum nie będzie miała wpływu na wyniki. W ankiecie są pewne zabezpieczenia. Nie będzie to standardowa ankieta skryptu IPB.

 

Nie pykło.

Edited by Growli

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proponuję także, aby głosowanie rozegrać poza platformą forum - jeżeli odbędzie się ono w formie ankiety przewagę zyskają osoby posiadające kilka\naście kont... :unsure:

Mam nadzieję, że już napisałeś do ADM o skasowanie konta "DOWNMEN' ;)

 

A konkurs fajny, forum się rozwija. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam nadzieję, że już napisałeś do ADM o skasowanie konta "DOWNMEN' :unsure:

Hoho, wiedzę pełna inwigilacja...

Ktoś kiedyś pisał że na forum mamy kolegów z CBŚ, teraz wierzę :)

Dawno nie logowałem się na to konto, ale to może dlatego że nigdzie nie wyjeżdżam.

Będąc w terenie czasem przeglądam forum(wi-fi), niektóre działy wymagają logowania więc alternatywne konto się przydaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

mam pytanie odnośnie konkursu.

Czy jeżeli mam zrobioną fotkę, ujęcie (screena) z TV, chciałbym dokonać kilku poprawek i wysłać je na adres konkursowy.

Czy jest to sprzeczne z warunkami konkursu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

mam pytanie odnośnie konkursu.

Czy jeżeli mam zrobioną fotkę, ujęcie (screena) z TV, chciałbym dokonać kilku poprawek i wysłać je na adres konkursowy.

Czy jest to sprzeczne z warunkami konkursu?

 

Już było to pytanie na 2 stronie... odwiedź admina

 

Szkoda tylko, że wypowiadasz się nie czytając uważnie pierwszego posta, przecież jest napisane jasno i wyraźnie:

 

Osoba zgłaszająca zdjęcie do konkursu powinna być jego autorem

 

Reszta to DOWOLNOŚĆ.

 

 

A ja jeszcze mam pytanie czy w czasie głosowania będzie można dyskutować zdjęciach ? Bo jak tak to anonimowość sie skończy po 5 minutach

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja nic nie wysyłam, bo Apze i tak tego nie da pod głosowanie. :unsure: Ogólnie to postawił bym kropkę nad "i" i w tym kółeczku wstawiam logo di.pl, a 'lkę' jako polska walczącą z typową kotwicą na dole.

Edited by bizuter

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja nic nie wysyłam, bo Apze i tak tego nie da pod głosowanie. :unsure:

Dogadaj się z kimś, kto nie wysyła zdjęcia i w razie wygranej podzielicie się nagrodą ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dogadaj się z kimś, kto nie wysyła zdjęcia i w razie wygranej podzielicie się nagrodą ;-)

Jaką nagrodą? Strzeliłem sobie z głupa frant jak to widzę, a do nagrody się to nie kwalifikuje. Chyba do nagrody "banera roku", ale z tego co wiem takie nie są rozdawane. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×