Jump to content
Sign in to follow this  
Betman

Witam wszystkiech

Recommended Posts

Nazywam się Conrad i nie piję od... B)

 

Tak na poważnie to witam wszystkich obecnych na tym świetnym forum poświęconym domenom. :) Sam jestem inwestorem lub raczej "kolekcjonerem" domen (gdyż je trzymam a nie sprzedaję), tak więc tematyka dotpeelów czy dotcomów nie jest mi obca. Na co dzień prowadzę największy i najstarszy portal bukmacherski mecz.pl , stąd większość z moich domen jest skupiona wokół tematyki sportu.

 

Pozdrawiam wszystkich!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witaj, portfolio masz od lat, ale strasznie długo ci zajęło dotarcie tutaj. :)

 

Jak trwoga to do di.pl :)

 

Tu większość to kolekcjonerzy, niektórzy z wyboru, inni z konieczności (no bo jak nikt nie chce kupić... ;-). Tak że czuj się jak u siebie. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak trwoga to do di.pl :)

 

Tu większość to kolekcjonerzy

 

Dzięki Panowie. B)

 

Właśnie się zastanawiam czy istnieje takie zjawisko jak bycie "kolekcjonerem domen". Według mnie tak, i sam chyba mieszczę się w tej kategorii skoro mały wysiłek robię aby rzeczywiście doprowadzić do sprzedaży jakiejś domeny... ale skupować czy rejestrować to lubię praktycznie co tydzień robić. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj na forum.

 

Czy jesteś tą samą osobą, która korzystała z konta mecz.pl na forum oraz dawała do wyceny domenę ekstraklasa.pl w nieistniejącym już wątku?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki Panowie. :)

 

Właśnie się zastanawiam czy istnieje takie zjawisko jak bycie "kolekcjonerem domen". [...]

Pewnie, że istnieje. ;)

 

*KolekcjonerDomen.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witaj na forum.

 

Czy jesteś tą samą osobą, która korzystała z konta mecz.pl na forum oraz dawała do wyceny domenę ekstraklasa.pl w nieistniejącym już wątku?

 

Niestety ktoś się wcześniej pode mnie podszył, aczkolwiek jestem właścicielem tej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witaj! mecz.pl - ładna domena ;)

 

DD

 

Witam, dzięki. ;) Jak na razie tylno na niej powstał serwis, a domen uzbierało się już kilkaset...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam, dzięki. :) Jak na razie tylno na niej powstał serwis, a domen uzbierało się już kilkaset...

I co zamierzasz z nimi zrobić? Traktujesz to jako inwestycję? Bo rozumiem, że nie chcesz wszystkich zagospodarować pod serwisy?

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
I co zamierzasz z nimi zrobić? Traktujesz to jako inwestycję? Bo rozumiem, że nie chcesz wszystkich zagospodarować pod serwisy?

 

DD

 

Witam, przepraszam za tak późną odpowiedź. :)

 

Na wszystkich nie mam szans postawić serwisy, ale przynajmniej na kilku bym chciał. Reszta to inwestycja i możliwość uruchomienia serwisu na którejkolwiek z posiadanych domen.

 

Lub wejście w układ typu ja daje super domenę, np. boks.pl , a ktoś inny zajmuje się tworzeniem serwisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×