Jump to content
necik

Hostingi.pl - wyszukiwarka oraz porównywarka ofert

Recommended Posts

"O, reklama która mnie interesuje! Przepisze adres bo nie do pomyślenia jest żeby ktoś miał zarobić na tym, że coś kupuję, nic przy tym nie tracąc i nie dopłacając do tego!" - tak głupio właśnie brzmisz w tym momencie.

 

 

Jakiś problem masz? Myślałem, że mam wolność wyboru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoroś taki prawy to polecam Ci na początek ściągnięcie wszystkich domen z parkingu gdzie niezbyt to co widnieje na reklamach pokrywa się z tym co jest na stronie.

Nie mam domen na parkingu, zarabiam na bezpośrednim redirecting na PP, zupełnie jak Ty. Nie wiem skąd ta agresja :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Nie mam domen na parkingu, zarabiam na bezpośrednim redirecting na PP, zupełnie jak Ty. Nie wiem skąd ta agresja :-)

 

I oczywiście ręczysz za te PPki uczciwością i rzetelnością? Sam doskonale wiesz, że daleko im do tego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po kilku latach przydałoby się serwis zaktualizować. Pokazuje pakiety hostingowe, które już dawno nie istnieją, zmieniły nazwę i parametry.

To każda firma ma swoje konto i samodzielnie dodaje ofertę. A reflinków tam nie ma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To każda firma ma swoje konto i samodzielnie dodaje ofertę. A reflinków tam nie ma.

To może warto by było skrobnąć maila do firm, żeby w zadanym czasie zaktualizowali oferty pod groźbą usunięcia z serwisu.

Ale rozumiem, właściciel serwisu nie odpowiada za dodających oferty. Tylko wizerunkowo traci na tym, bo ja tam więcej już raczej nie wejdę, skoro i tak muszę każdą z ofert traktować jako podejrzaną i błędną. Nie mój cyrk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×