Jump to content
Dj_Hit

Portfolia!

Recommended Posts

Jestem na etapie gromadzenia domen, a nie ich sprzedaży i promocji.

 

To po co zrobiłeś sobie portfolio :ph34r: ?

 

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To po co zrobiłeś sobie portfolio blink.gif ?

 

Bezsenne noce, mówi Ci to coś? :ph34r:

Nudziłem się, to sobie zrobiłem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bezsenne noce, mówi Ci to coś? :ph34r:

Nudziłem się, to sobie zrobiłem.

 

aaaa no chyba że tak :)

 

 

Pozdrawiam.

Janek

Edited by jahptb

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bezsenne noce, mówi Ci to coś? :ph34r:

Nudziłem się, to sobie zrobiłem.

 

Jako, zem palacz, to mi mama podsunela jakas ulotke o blyskawicznym rzucaniu palenia... W ofercie byly tez skuteczne metody wali z bezsennoscia :) Jak chcesz, to zapodam Ci namiary ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jako, zem palacz, to mi mama podsunela jakas ulotke o blyskawicznym rzucaniu palenia... W ofercie byly tez skuteczne metody wali z bezsennoscia biggrin.gif Jak chcesz, to zapodam Ci namiary biggrin.gif

 

Dzięki, ale narazie nie trzeba. Moja osobowość senna to "słowik" (czy jakoś tak), osoby te są pobudzone do pracy bardziej w nocy niż za dnia.

W nocy jestem najbardziej wydajny, i to w nocy przychodzą mi najlepsze pomysły. :ph34r:

Edited by enzo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Email oraz telefon zostanie zastąpiony służbowymi, przewiduję również dodanie czatu online z konsultantem oraz zmianę grafiki w niedalekim czasie.

 

Będziesz kogoś zatrudniał czy sam będziesz konsultantem ?:ph34r:

 

Puki co nie ma ....

 

póki co .

 

 

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki, ale narazie nie trzeba. Moja osobowość senna to "słowik" (czy jakoś tak), osoby te są pobudzone do pracy bardziej w nocy niż za dnia.

W nocy jestem najbardziej wydajny, i to w nocy przychodzą mi najlepsze pomysły. :ph34r:

to chyba odwrotnie - jesteś sowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
to chyba odwrotnie - jesteś sowa

 

Sowa owszem, ale nie odwrotnie, bo poranny jest skowronek. ;-)

 

 

 

# śpijdobrze.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
DomenoMan.pl - link

 

Co o tym sądzicie? Bardzo chętnie poczytam Wasze komentarze :)

 

Prezentuje się całkiem fajnie.

 

Mimo wszystko kojarzy mi się z Turbo Dymo Man'em :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prezentuje się całkiem fajnie.

 

Mimo wszystko kojarzy mi się z Turbo Dymo Man'em :)

a mi z avatarem domainera - supermana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym podnieść temat i zapytać osoby posiadające portfolia o taką rzecz:

 

1. Jak radzą sobie klienci końcowi (domeniarze mnie nie interesują) z wyszukiwaniem konkretnej domeny jeśli trafiają z przekierowania na główna stronę portfolio - zniechęcają się, wysyłają zapytania, szukają domeny w portfolio by dopiąć transakcję? Jakie macie doświadczenia?

 

2. Drugie pytanie - klient końcowy (zaznaczam) trafia na konkretną domenę w portfolio, czy szuka innych domen w całym portfolio, analizuje inne nazwy czy raczej się w to nie bawi, rozgląda się po portfolio?

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozamieniaj w kodzie duże litery na małe np.:

<META NAME
.........
<table CELLSPACING="0" CELLPADDING="0"

Będziesz miał na przyszłość jak zadeklarujesz DOCTYPE na xhtml strict

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pytałem ostatnio o jedną domenę i trafiłem tu:

 

http://galadomen.pl/

 

chyba nie było tego portfolio w tym temacie.

 

 

czyje to portfolio? :)

może być info na PW

 

edit: JUŻ MAM ;)

Edited by SWAGGER

Share this post


Link to post
Share on other sites
no i brakuje nazw tak szczerze z nazwa domena - jakis czas temu mialem w rezerwacjach - dominarium.pl ale widze ze juz zajeta ;)

 

Obawiam się w przypadku dominarium.pl przyciągałbyś raczej amatorów sadomaso :P ale zawsze ten plus, że przynajmniej nie byłbym jedynym któremu składają za pośrednictwem formularza "niegrzeczne" propozycje :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dorobiłem się wreszcie portfolio domen . www.AdresyDomen.pl

Proszę o usunięcie moich tekstów z Twojej strony. To już przestaje być zabawne. Czy nie można sklecić kilka własnych zdań, tylko bezmyślnie kopiować????

Najpierw Isildur, teraz Ty...

 

 

AdresyDomen.pl:

"AdresyDomen.pl to marka bardzo dobrze znana na rynku domen. Istnieje możliwość zakupu wybranej domeny, dzierżawy lub przekierowania do wybranego serwisu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zasobami domen"

 

Źródło - KopalniaDomen.pl

"KopalniaDomen.pl to marka bardzo dobrze znana na rynku domen. Istnieje możliwość zakupu wybranej domeny, dzierżawy lub przekierowania do wybranego serwisu.

Zapraszamy do zapoznania się z zasobami domen w naszej Kopalni."

 

AdresyDomen.pl

"Dzierżawa domen, to bardzo ciekawa usługa, to znacznie więcej niż przekierowanie . W odróżnieniu od usługi przekierowania domeny, masz możliwość zbudowania serwisu internetowego i tworzenia kont pocztowych w wybranej przez Ciebie domenie. Zmianie ulegają DNS'y. oferujemy:

- niski koszt dzierżawy, już od 50 zł, w zależności od wartości domeny,

- faktura VAT co miesiąc,

- umowy długoterminowe,

- prawo pierwokupu,

- gwarancja ceny w przypadku decyzji o wykupie domeny.

 

W przypadku dzierżawy domeny, podobnie jak w przypadku przekierowania, abonentem domeny pozostaje firma Efekto, która ponosi koszty wynikające z utrzymania domeny w całym okresie trwania umowy.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt. Formularz kontaktowy"

 

Źródło - KopalniaDomen.pl

"Dzierżawa domen, to bardzo ciekawa usługa, to znacznie więcej niż przekierowanie.

 

W odróżnieniu od usługi przekierowania domeny, masz możliwość zbudowania serwisu internetowego i tworzenia kont pocztowych w wybranej przez Ciebie domenie. Zmianie ulegają DNS'y.

 

 

Dzierżawa w wydaniu Kopalni Domen, to:

- niski koszt dzierżawy, już od 50 zł, w zależności od wartości domeny,

- faktura VAT co miesiąc,

- umowy długoterminowe,

- prawo pierwokupu,

- gwarancja ceny w przypadku decyzji o wykupie domeny.

 

To co powoduje, że dzierżawa jest korzystna, to przede wszystkim niski koszt, prawo pierwokupu po okresie dzierżawy, jak również możliwość rezygnacji z dzierżawy w dowolnym okresie trwania umowy dzierżawy i natychmiastowy wykup domeny. Dodatkowym atutem jest gwarancja ceny wykupu uzgodniona w dniu rozpoczęcia dzierżawy.

 

W przypadku dzierżawy domeny, podobnie jak w przypadku przekierowania, abonentem domeny pozostaje firma Seles Media, która ponosi koszty wynikające z utrzymania domeny w całym okresie trwania umowy."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×