Jump to content
korneliusz.com

Czy mam prawo do wycofania oferty w aukcji?

Recommended Posts

Tak się zwalcza konkurencja. Teraz są to transfery a potem łeb konia i betonowe buciki :blink:

 

No jeśli niewpuszczanie klientów jest droppedowym sposobem na zwalczanie konkurencji, to mnie ten sposób bardzo odpowiada. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miałem też taki sam problem przy kupnie domeny elektronarzędzia.pl i sprzedający nie miał problemów.

Problem był trochę inny bo zatwierdziłeś zbyt szybko kwotę transakcji podczas negocjacji, no ale to nie aż takie ważne. Faktem jest to, że każdy może się pomylić, czy to w literówce, czy to w kwocie licytacji. Dlatego powinna zostać wprowadzona możliwość zmiany kwoty za którą licytujemy, jeżeli dany pułap cenowy jeszcze nie został osiągnięty. Mam tu na myśli wszystkie serwisy licytujące gdzie nie ma takiej możliwości. Można sobie wyobrazić rozczarowanie, kiedy ktoś by zaczął podbijać, a Sylyx miałby swój max. ustawiony np. na 20k i nie mógłby tego zmienić mimo dostrzeżenia błędu. Zdarzyło mi się już 2 lub 3 razy, że wpisałem zbyt wysoką kwotę(o jedno 0) i nie mogłem tego zmienić, raz tylko dzięki uprzejmości użytkownika mikolaj nie zapłaciłem zbyt wysokiej kwoty. To powinno zostać jak najszybciej zmienione.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Problem był trochę inny bo zatwierdziłeś zbyt szybko kwotę transakcji podczas negocjacji

 

jak w ogóle jest możliwe zatwierdzić za szybko

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak w ogóle jest możliwe zatwierdzić za szybko

Podczas negocjacji, po złożeniu kontroferty na Aftermarket przez sprzedającego, suma którą proponuje pojawia się w panelu Kupującego, łatwo wtedy o zbyt szybkie zatwierdzenie proponowanej kwoty. Kiedy ma się kilka spraw na głowie i mało czasu to wykonuje się czynności automatycznie. Myślę że nie ma problemu, chciałem tylko zwrócić uwagę na możliwość popełnienia błędu przy wpisywaniu kwoty w serwisach aukcyjnych.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×