Jump to content
korneliusz.com

Uwaga na literówki!

Recommended Posts

Wsadzając kij w mrowisko spytam co w tym złego? Jeśli można rejestrować literówki znanych serwisów i zarabiać na ruchu (reklamach) generowanym przez nieuwagę, to czemu nie można rejestrować literówek domeny generycznych i popularnych fraz by potem zarabiać na domainerach, licytujących te domeny - przez nieuwagę :D

 

Różnica jest kolosalna. Naprawdę chcesz, aby ktoś Ci to wytłumaczył..? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Różnica jest kolosalna. Naprawdę chcesz, aby ktoś Ci to wytłumaczył..? :rolleyes:

 

Nie chcę. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwagą na literówkę lamigowka.pl

 

Spada już za 2h, wymieniona w "Najciekawsze domeny do przechwycenia (2009-12-15)"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uwagą na literówkę lamigowka.pl

 

Spada już za 2h, wymieniona w "Najciekawsze domeny do przechwycenia (2009-12-15)"

 

Przeczytałem Twojego posta i się zastanawiałem co Ty masz do lamiglowka.pl - fajna domena przecież ...

 

Ale za drugim razem przyszło olśnienie <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przed chwilą przechwyciło dla mnie 8vv.pl, szlak by trafił te podwójne v, odstępy pomiędzy literami są tak małe, że nie ma różnicy pomiędzy v v oraz w <_<

 

Witaj w klubie bo jestem nieszczęśliwym posiadaczem vv9.pl

Ale pretensje mogę mieć sam do siebie widziały gały co brały.

Jeżeli idzie o handel literówkami to jednak uważam że czym innym jest wystawić aukcję domeny w której brakuje jakiejś literki a czym innym są podmiany liter typu "w-vv" "m-rn" "L-1" "O-0" te pierwsze było nie było to literówki które będą miały jakiś tam ruch ("zjedzona" lub podmieniona literka) te drugie to już cięższy kaliber domenowego "przestępstwa"

Share this post


Link to post
Share on other sites

"pół-IDN" haha zabewne określenie :)

 

 

ja ostatnio gdzieś widziałem pravvo.pl - tylko odestepy byly mniejsze i wyglada jako przez W

Edited by dawid012

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe :-)

Przeczytałem pobieżnie posta i zachodzę w głowę, kto u czorta sprzedaje moją domene :)

Teraz dopiero widze to "b" :)

 

Pozdro!

 

#polisaubezpieczeniowa.pl

 

PolisaUbezbieczeniowa.pl, PolisyUbezBieczeniowe.pl

 

http://www.aftermarket.pl/bid.php?id=523479

jest jeszcze: FirmyUbezBieczeniowe.pl

 

ktoś na fali ostatnio licytowanej ubezBieczenia.pl

Zdaje się, ten sam cwaniaczek...

Share this post


Link to post
Share on other sites
białkatatrzanska.pl - pół-IDN, właśnie spada

 

hehe to mój spad ;)

rok temu po pijaku kupiłem (na szczęście w jakiejś promocji)

teraz to najpierw rezerwuję a opłacam na trzeźwo :)

 

ps

jeśli więcej osób będzie dodawało takie :) w tym wątku to nasze portfele będą grubsze ;)

 

#sevv.pl oddam za 30zł opłacona do maja miała nawet kilka odwiedzin

Share this post


Link to post
Share on other sites

chciałbym przeprosić za literówkę którą nieostrożnie wystawiłem na FM. Niestety nie wykryłem tego odpowiednio wcześnie.

w domenie masazdrowotny.pl brakuje jednego "Z" co oznaczone jest na liście aukcji, proszę brać to pod uwagę przy licytacji

Share this post


Link to post
Share on other sites
chciałbym przeprosić za literówkę którą nieostrożnie wystawiłem na FM. Niestety nie wykryłem tego odpowiednio wcześnie.

w domenie masazdrowotny.pl brakuje jednego "Z" co oznaczone jest na liście aukcji, proszę brać to pod uwagę przy licytacji

 

włąśnie miałęm literówke wrzucić

no już masz chętnych widze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Czytajac ten temat pomyslalem ze faktycznie trzeba bacznie sprawdzac co sie rejestruje.... i zlapalem kiegowanie.pl... ehhh :]

 

pozdrawiam wszystkich roztargnionych :]

icdark

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×