Jump to content
korneliusz.com

Uwaga na literówki!

Recommended Posts

1 godzinę temu, necik napisał:

 

Zobaczyłem dziś tę aukcję w newsletterze AM i właśnie wszedłem na forum, żeby o to zapytać, ale mnie uprzedziłeś:). Nie pierwszy raz widzę taki przypadek (teoretycznie bezwartościowa domena osiąga wysokie ceny) i zawsze się zastanawiam, czy w danej domenie jest jakaś niewidoczna na pierwszy rzuto oka głęboko ukryta wartość, której nie dostrzegam i nie rozumiem? Np. wartość SEO? I zapewnie czasem rzeczywiście tak jest. Ale tutaj chyba nic takiego nie ma. Z drugiej strony dziwne wydaje mi się, że można licytować 4-cyfrowe kwoty, nie zwracając dokładnej uwagi na to, co jest przedmiotem licytacji. Nikogo nie oceniam ani nie krytykuję, wiadomo, że każdy popełnia błędy i może się pomylić, ale zastanawiające jest to, że pdobne sytuacje systematycznie się powtarzają. 

 

Na niekorzyść Aftermarketu przemawiać może tu fakt, że oznaczenie literówki nie zawsze jest widoczne. Gdy wchodzi się na stronę aukcji na komputerze, widać adnotację o literówce, ale na smartfonie (czyli w wersji mobilnej) oznaczenie literówki nie jest widoczne na stronie aukcji. Jeśli ktoś pracuje głównie na smartfonie, może łatwo wpaść w pułapkę. Jak widać po powyższym przykładzie - dość kosztowną. 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

saggitarius.pl aktualnie wygasa. domena z 2004 roku, więc można się naciąć

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×