Jump to content
korneliusz.com

Uwaga na literówki!

Recommended Posts

Ciekawe czy sprzedający zdaje sobie sprawę. W opisie aukcji napisał poprawnie.

literowki to chyba specjalnosc tego sprzedawcy bo w opisie widnieje

FIZJOTERAPEUTA - super atrakcyjnana domena dla osoby o tej specjalności.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a co z oznaczeniem "możliwa literówka od" ?

 

 

Też się właśnie nad tym zastanawiałem ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostro, w licytacji powinno być zaznaczone, że to możliwa literówka, Daniel zalicytował praktycznie w ostatniej chwili....

Edited by piastun

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ostro, w licytacji powinno być zaznaczone, że to możliwa literówka, Daniel zalicytował praktycznie w ostatniej chwili....

Ech, że też nie spojrzałem do tego wątku. Niestety - dopiero weryfikacja w Google rozwiała wątpliwości. Szkoda, że za późno.

 

Hmm.. wyniknęła przy tej okazji pewna kwestia. Nie wziąłbym udziału w tej aukcji gdyby nie jej rekomendacja w oficjalnym newsletterze Aftermarket.pl "Najciekawsze aukcje dnia". Myślę, że inni licytowali z tego samego powodu. Uważam, że aukcje literówek nie powinny być w ten sposób reklamowany w oficjalnym kanale promocyjnym serwisu aukcyjnego. Już pomijam kwestię zamawiania wyróżnienia dla literówki.

 

Zgłaszam zaraz prośbę do Aftermarket.pl o zwrot pieniędzy i anulowanie aukcji. Oczywiście liczę się z tym, że AM pieniędzy mi nie zwróci, bo przecież "widziały gały co brały". Ciekaw jestem jednak jak sprawa zostanie załatwiona. Ocenę sytuacji pozostawiam w pełni serwisowi i Michałowi.

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ech, że też nie spojrzałem do tego wątku. Niestety - dopiero weryfikacja w Google rozwiała wątpliwości. Szkoda, że za późno.

 

DD

 

Nie pozostaje nic innego, jak pogratulować nowego nabytku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmm.. wyniknęła przy tej okazji pewna kwestia. Nie wziąłbym udziału w tej aukcji gdyby nie jej rekomendacja w oficjalnym newsletterze Aftermarket.pl "Najciekawsze aukcje dnia". Myślę, że inni licytowali z tego samego powodu. Uważam, że aukcje literówek nie powinny być w ten sposób reklamowany w oficjalnym kanale promocyjnym serwisu aukcyjnego. Już pomijam kwestię zamawiania wyróżnienia dla literówki.

ee tam Daniel, domena to domena, jest promowana i tyle.

 

173.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
173.jpg

 

;) No to Daniel przynajmniej będzie wiedział jakich argumentów użyć kiedy zechce odsprzedać komuś domenę.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
ee tam Daniel, domena to domena, jest promowana i tyle.

 

173.jpg

 

Niech pomieszają tak z jakimś tekstem technicznym, naukowy, ciekawe czy będą mieli podobne wyniki ;) brawo dla tych którzy wyłożyli kasę na te jałowe badania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aftermarket.pl "Najciekawsze aukcje dnia".

Nie mam tego newslettera a nie widzę tego na stronie AM.

Proszę o link jeśli ktoś ma.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie mam tego newslettera a nie widzę tego na stronie AM.

Proszę o link jeśli ktoś ma.

Newsletter z 3 stycznia .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×