Jump to content
domainer

Spółka Swistak.pl wygrała spór o domenę świstak.pl

Recommended Posts

DOMAIN: xn--wistak-2ib.pl is releasing after termination

 

Skoro nie ma opcji to zostanie złapana? Dobrze myślę?

 

 

tak, 5 dni

 

edit: mój błąd jak tak, chociaż pamiętam jak sam PB dał przykład domeny która miała zgłoszony spór i spadła :rolleyes:

Edited by SWAGGER

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak, 5 dni

 

edit: mój błąd jak tak, chociaż pamiętam jak sam PB dał przykład domeny która miała zgłoszony spór i spadła :rolleyes:

 

Tak, ale po kilku miesiącach... domena ze sporem po skasowaniu zwalnia się, ale zarejestrować ją może tylko strona która wygrała spór, i tylko w NASK. Dopiero jeśli w ciągu kilku miesięcy nie złoży takiej dyspozycji, domena wraca do puli wolnych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie róbcie sobie nadziei. Ona trafi we właściwe ręce. W NASK pracuje armia świstaków zawijających w sreberka.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawa zakończona.

 

DOMENA:				 xn--wistak-2ib.pl
(...)
utworzona:			  2010.02.11 06:30:23
(...)
ABONENT:
firma:  SWISTAK.PL SP. Z O.O.

 

Ale póki co:

 

404 Not Found
The request / was not found on this server.

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odbieranie słabszym i dawanie silniejszym. Jak myślisz czemu domena została przekazana, a nie tylko odebrana?

 

Ten sąd to psu na budę. Orzeka prezenty mając nas uczestników rynku za nic. Dlaczego domena nie trafiła na rynek? Z tego orzeczenia wynika, że każdy IDN należy się właścicielowi nonIDN-a, a NASK nas wykorzystuje i okrada!

Edited by korneliusz.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odbieranie słabszym i dawanie silniejszym. Jak myślisz czemu domena została przekazana, a nie tylko odebrana?

 

Ten sąd to psu na budę. Orzeka prezenty mając nas uczestników rynku za nic. Dlaczego domena nie trafiła na rynek? Z tego orzeczenia wynika, że każdy IDN należy się właścicielowi nonIDN-a, a NASK nas wykorzystuje i okrada!

 

Aaaa o to Ci chodzilo... Ja bylem przeciw, ale stwierdzilem, ze jak sie da w banalny sposob odzyskac IDN, to po kiego go rejestrowac teraz, kisic, kase tracic... Bedzie potrzebny, to juz wiem, gdzie isc, zeby tego IDN odzyskac :) W dodatku jaki to wowczas poklask wsrod gawiedzi "odebral domene tym oszustom i spekulantom! Nobla mu dac! " :)

 

PS. Joke :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aaaa o to Ci chodzilo... Ja bylem przeciw, ale stwierdzilem, ze jak sie da w banalny sposob odzyskac IDN, to po kiego go rejestrowac teraz, kisic, kase tracic... Bedzie potrzebny, to juz wiem, gdzie isc, zeby tego IDN odzyskac :) W dodatku jaki to wowczas poklask wsrod gawiedzi "odebral domene tym oszustom i spekulantom! Nobla mu dac! " :)

Nic dodać nic ująć...

 

PS. Joke :)

I jakoś wcale mnie to nie śmieszy.

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
DOMENA: xn--wistak-2ib.pl

(...)

utworzona: 2010.02.11 06:30:23

Od dawna już nie mam domeny w NASK-u.

Ale: czy naprawdę pracują tam już non-stop - albo co najmniej dla wszystkich od 06:30?

 

PS: AFAIK taka rejestracja (po wyroku) musi być zrobione ręczne!

Edited by seomi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie rozumiem, to Twoja domena była? Czy literówka?
Chodziło mi o to, że nie wiem w jakich godzinach NASK pracuje.

 

Ale ręczna rejestracja o 06:30 rano?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chodziło mi o to, że nie wiem w jakich godzinach NASK pracuje.

 

Ale ręczna rejestracja o 06:30 rano?

 

Wszystkie domeny zarejestrowane w NASK po 2003 mają ~6:30, ~6:45, czasem 7:30 albo 8:30 - widocznie wszystkie zlecenia wprowadzone danego dnia są wykonywane automatem następnego dnia rano.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszystkie domeny zarejestrowane w NASK po 2003 mają ~6:30, ~6:45, czasem 7:30 albo 8:30 - widocznie wszystkie zlecenia wprowadzone danego dnia są wykonywane automatem następnego dnia rano.

Dziękuję za wyjaśnienie - po prostu nie wiedziałem, że u NASK jest inaczej niż u wszystkich innych mi znane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×