Jump to content
Sign in to follow this  
yarowa

Wybór Przewoniczącego Rady ...

Recommended Posts

Nie wiem, czy przypadkiem jeszcze raz nie powinienem wziąć inicjatywy w swoje ręce :D ...

Bardzo proszę członków Rady o zgłaszanie w tym wątku propozycji kandydatur/y [spośród członków Rady] na Przewodniczącego Rady. Po zgłoszeniu kandydatur/y, proszę również osobę zgłoszoną o potwierdzenie zgody na kandydowanie albo wyrażenie braku zgody.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodam, dla "publicznego zmobilizowania" :D członków Rady:

do każdego z członków Rady przesłałem wiadomość z linkiem do tego wątku.

 

---------

 

Edit:

Przepraszam niniejszym Sainta ... Nie przesłałem Twojego nicku [uprawnionych do korzystania z subforum] do Administracji. Moje gapiostwo :D. Właśnie naprawiam błąd.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest smg

Po tygodniowych przemyśleniach, to mi się już odechciało pisać maila do Yarowy. ;)

 

Ja widzę jak się zabieracie za wybór przewodniczącego, to..ehh

 

Powinniście działać jak w tym kawale o Oleksym.

Oleksy wsiada do taksówki, a taksówkarz pyta - gdzie Pana zawieźć?

Wszędzie, bo wszędzie mnie potrzebują.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po tygodniowych przemyśleniach, to mi się już odechciało pisać maila do Yarowy. ;)

 

Ja widzę jak się zabieracie za wybór przewodniczącego, to..ehh

 

Lepiej jest coś robić czy lepiej nie robić nic? Yarowa jest osobą spinającą tę inicjatywę i chwała mu za to. Na początku jest najciężej wszystko spiąć.

Ale jak "maszyna" ruszy to mam nadzieję, że będzie tylko nabierała prędkości.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest smg
Lepiej jest coś robić czy lepiej nie robić nic?

Spoko, ale na razie się nic nie robi, a ja mam pismo do NASK, które chyba sam wyślę w poniedziałek, podpisując się imieniem i nazwiskiem.

 

Takie "lepiej robienie czegoś lub nic" to ja mam w d..., wolę sobie discovery pooglądać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Spoko, ale na razie się nic nie robi, a ja mam pismo do NASK, które chyba sam wyślę w poniedziałek, podpisując się imieniem i nazwiskiem.

 

Takie "lepiej robienie czegoś lub nic" to ja mam w d..., wolę sobie discovery pooglądać.

 

Żeby działać to chyba musi być rejestracja stowarzyszenia, oczywiście statut (który już jest). To zapewne jutro się nie zrobi, ale faktycznie należy sprawy administracyjne popchnąć.

Wysyłając jak "Ty" to nie zostaniesz zbyt poważnie potraktowany - NASK w kluczowych dla swojej działalności spraw - nie raczy szybko odpowiadać..

Może warto jednak poczekać.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest smg
Wysyłając jak "Ty" to nie zostaniesz zbyt poważnie potraktowany - NASK w kluczowych dla swojej działalności spraw - nie raczy szybko odpowiadać..

Może warto jednak poczekać.. ;)

Dobra, ja to wyślę z podpisem di.pl w poniedziałek, jeżeli administracja ma jakieś pytania i zastrzeżenie to chętnie odpowiem co jest zawarte w piśmie. Potraktujmy to jako inicjatywę społeczności di.pl

 

 

A Wy się wybierajcie i czekajcie. ;)

 

 

EDIT - głosuję na Thomaso

Edited by smg

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] Yarowa jest osobą spinającą tę inicjatywę i chwała mu za to. [...]

 

Dzięki za tę "chwałę" ;) , mam tylko nadzieję że nie wyjdzie z tego wszystkiego "chała" ;) ...

Sądziłem natomiast, że moja rola "spinacza" już się zakończyła. Jest tymczasowa Rada, która powinna [?] wybrać spośród siebie Przewodniczącego. Spośród siebie dlatego, aby przyspieszyć to wszystko ...

Działać można zacząć i bez Statutu skoro de facto Komitet i Rada istnieją a czas ucieka.

Zaniedługo trochę głupio będzie wysyłać potencjalne listy do nowowybranego przewodniczącego NASK i rozumiem tutaj zniecierpliwienie Smg.

 

 

Cieszę się, że to Saint. Zwłaszcza dlatego, że on wybitnie tego nie chciał. wink.gif

 

Zalogowałem się teraz i dlatego, że chciałem przecież powiedzieć, że w pierwszym poscie zaproponowałem aby zgłaszać propozycje. To nie są wybory ale zgłoszone propozycje, chociaż widać z nich jakiś rozkład głosów ...

Przede wszystkich nie zapytaliśmy Osób zaproponowanych o zgodę [ale są to Osoby z Rady więc nie powinny być w najmniejszym stopniu zaskoczone, że są proponowane].

Nie wiem również czy chociażby Saint posiada dostęp [już] do tego subforum ... i czy w ogóle tutaj może odnieść się do zgłoszonej kandydatury.

Miło, że padają propozycje [spoza Rady a z Komitetu] kandydatów na Przewodniczącego. Jeśli się zgodzicie, zostaną one po prostu uwzględnione - natomiast wybierać spośród siebie będzie Rada.

 

W takim wypadku, zgłoszeni do tej pory zostali Saint i Thomaso.

Tak jak to już nadmieniłem w pierwszym poście - oczekujemy ustosunkowania się zgłoszonych kandydatów do ich własnych Kandydatur, do kandydowania ...

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponuje dalsze rozmowy przenieść w bardziej prywatne miejsce. Mój maila to kontakt[małpka]idomena.pl

Cyrk że piszmy o takich problemach publicznie.

 

BTW: kto ma dostęp do czytanie tego tutaj??

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest smg
BTW: kto ma dostęp do czytanie tego tutaj??

Przecież głosowałeś za tym kto ma dostęp i kto to czyta. ;)

 

Jeszcze sekunda a się ogłoszę tymczasowym przewodniczącym jak takie bzdury będę czytał. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reasumując, aby jakieś nasze emocje nie wzięły "góry":

 

1. oczekujemy tutaj na potwierdzenie/albo nie wyrażenie zgody na kandydowanie [przez samych Kandydatów]

2. ewentualne dalsze zgłaszanie kandydatur [nie należy tego blokować, pytanie jest tylko czy zgłaszają tylko członkowie Rady, czy uwzględniamy kandydatury zgłoszone przez członków Komitetu nie będących w Radzie - skoro już dokonano tych zgłoszeń]

3. głosowanie w łonie Rady.

 

---------------

Edit:

 

Sądziłem, że Rada będzie sama w stanie przynajmniej "zebrać się" ... Teraz, mam nadzieję, że tak nieskomplikowana rzecz jak wybór spośród 5 osób jednej osoby - dokona się jednak ;).

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przydałoby się to wszysto uprościć. Miała być pełna demokarcja to wszystko oddajemy pod głosowanie. Bez sensu takie gadanie tak czy siak. Ktoś chce wysłać list? Wklej go, glosujemy i po sprawie. Wybory można zrobić tak samo. Głosowanie nad nazwą też.

Edited by korneliusz.com (sylyx.com)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przydałoby się to wszysto uprościć. Miała być pełna demokarcja to wszystko oddajemy pod głosowanie. Bez sensu takie gadanie tak czy siak. Ktoś chce wysłać list. Wklej go, glosujemy i po sprawie. Wybory można zrobić tak samo.

 

To miało być bardzo proste. Wystarczyłoby, aby Rada wybrała tego, który przejmie na siebie słodki ciężar przewodniczenia. Tak się do tej pory nie stało.

Wybory "ogólne" znowu mogą potrwać, znów trzeba czekać na wszystkie głosy ... ale ok

czemu nie? Skoro już propozycje kandydatur padły, to niech nadal padają ...

Kwestia kluczowa to zgoda [lub nie] samych kandydatów. jeśli ją poznamy, możemy głosować.

Jeśli chodzi o mnie, to ze mną jak z dzieckiem, poza tym już tu od jakiegoś czasu

nie dowodzę ;)

 

 

Sprawa tego listu ... Jest chyba jeden szkopuł ... i zauważył go zapewne Autor listu w innym wątku - stąd, sądzę chciał go ostatecznie przekazać Radzie.

Szkopuł tkwi w tym, że Adresat listu otrzyma jego treść nie w chwili doręczenia ale w chwili wklejenia go tutaj w tym temacie ...

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przecież głosowałeś za tym kto ma dostęp i kto to czyta. ;)

 

Jeszcze sekunda a się ogłoszę tymczasowym przewodniczącym jak takie bzdury będę czytał. ;)

 

Nie mam nic przeciwko, podziwiam Cię jak panujesz nad emocjami, tak trzymać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
@ Yarowa - Nawet gdyby był dowodzacy to co przeszkadza żebyś administrował?

 

Mogę "administrować" do wyboru Przewodniczącego Rady, który w takim razie tę Radę zwoła ...

 

Żeby to miało ręce i nogi, to oprócz zgłaszanych kandydatur [sPOŚRÓD PIĘCIU OSÓB W RADZIE] musimy uzyskać ich zgodę na kandydowanie. O tym pisałem wcześniej. To jest podstawa. Czekamy wiec na zgodę lub jej brak. Teraz więc nie głosujemy w wyborach bo nie wiadomo jakich mamy "oficjalnych" Kandydatów.

 

Idę spać, dobranoc ;) .

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest smg

Koniec.

 

Kornel Ty przestań tyle klepać, bo nawet nie zagłosowałeś.

 

Macie czas do jutra do godz. 21.00, macie wybrać przewodniczącego rady. Jeżeli tego nie zrobicie (a było czasu w cholerę żeby się dogadać), to jutro o 21.00 staję się tymczasowym przewodniczącym rady.

 

Nie będę z nikim dyskutował na ten temat.

 

Albo trzeba Was prowadzić za rączkę do przedszkola, albo jesteście w KWDI.

 

To by było na tyle z piątkowej ewangelii. ;)

Edited by smg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×