Jump to content
Sign in to follow this  
kob22

goddady i paypal i kasy nie ma

Recommended Posts

Witam,

dziś spotkała mnie nie miła niespodzianka. Miałem kilkadziesiąt domen .com w goddady, których nie zamierzałem odnawiać. Niestety dziś firma goddady pobrała mi kase za odnowienie domen z karty za pomocą paypala.

 

W paypal nie zapisywałem żadnych danych do autoryzacji karty. Ciekawe jakim cudem i prawem pobrali kase z karty, a w centrum rozstrzygania sporów gdy podaję ID takiej transakcji wyrzuca błąd, że taka nie miała miejsca.

 

Jak odzyskać kasę? Ma ktoś jakiś pomysł.

 

Ostatni raz korzystam z paypal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no ja też nie mam do nich zaufania kiedyś mi cofnęli transakcje tzn zatrzymali niby bo tak robią losowo i pytają za co a w tym czasie się klient rozmyślił ale odnośnie tego o czym piszesz nie wypowiem się bo nie znam rozwiązania są na forum mądrzy ludzie może ktoś coś doradzi

Share this post


Link to post
Share on other sites

W godaddy automatycznie sie ustawia autoodnawianie domen, jesli tego nie zmienisz to domena sie odnowi. Dodatkowo przy platnosci paypal w godaddy automatycznie sie otwiera umowa rozliczeniowa tak ze godaddy moze pobierac do 500 dolarow z twojego konta paypal. A ze miales zweryfikowanego paypala za pomoca karty to na tej zasadzie Ci pobral. Ciezko bedzie odzyskac kase bo wyraziles na to zgode klikajac w kilku miejscach "zapoznalem sie z..." i "akceptuje".

Edited by 513581

Share this post


Link to post
Share on other sites
wyraziles na to zgode klikajac w kilku miejscach "zapoznalem sie z..." i "akceptuje".

Dokładnie - zawsze warto czytać to, co się akceptuje... bo kiedyś może się okazać, że jeden z podpunktów mówi, że oddajesz im cały majątek w prezencie i obiecujesz pracować dla nich za darmo do końca życia. I taka umowa będzie prawomocna!

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko na jakiej podstawie zapamiętują mój kod cvv ? I pobieraja kasę z karty ? Konto zostało nieruszone.

 

Zawsze czytam, nic, jutro testowo zarejestruje domene w goddady i przeszukam jak wygląda sprawa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Post pod poste, bo nie można już edytować.

 

Uwaga dla potomności: można anulować w panelu to odnowienie i otrzymać zwrot kosztów.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Post pod poste, bo nie można już edytować.

 

Uwaga dla potomności: można anulować w panelu to odnowienie i otrzymać zwrot kosztów.

Pozdrawiam

 

widzisz, nie wiedzialem :blink: Godaddy jest super jednak, a ludzie na niego narzekaja ;) Dla mnie nie ma lepszej firmy sprzedajacej domeny ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W październiku 2009 z mojego Paypala Godaddy pobrało ok $20 za odnowieni domeny, której nie planowałem przedłużać, transakcje anulowałem z panela rejestratora.

Pieniądze nigdy nie wróciły na moje PP, szczególnie na to nie liczyłem nie pamietam powodów ale chodziło prawdopodobnie o jakiś zapis w regulaminie.

Po przeczytaniu tego wątką dziś probowałem dostać się na swoje konto w Godaddy i niestety nie mogę się zalogować, mimo poprawnych danych, restet hasła nie działa... mój adres mailowy (który użyłem przy rejestracji, nie znajduje się w bazie danych został skasowany

Szczerze odradzam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×