Jump to content
Marion

Finanso.pl - sprzedam portal - noworoczna wyprzedaż

Recommended Posts

śladowy - 481 za ostatni miesiąc według GA

trzeba go wypozycjonować na frazy finansowe - to zadanie dla nowego właściciela

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nauczony doświadczeniem nie reaguję już na zaczepki osób zachowujących się w podobny sposób co media (mediom też przestałem udzielać odpowiedzi). Każdy i tak zawsze wie wszystko lepiej i dopowiada sobie wszystko sam, więc jak ktoś potrzebuje kogoś "poboksować" lub ma potrzebę "uzyskania wiedzy" to niestety musi ją zaspokoić we własnym zakresie lub znaleźć sobie innego "sparing partnera"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyznam szczerze że niezbyt podoba mi się informacja:

 

Sytuacja wygląda następująco: Zgłosił się Klient (inwestor) z którym rozmawiałem o sprzedaży serwisu finanso.pl wcześniej tzn. przed wystawieniem tej aukcji. Zaproponował on określoną kwotę, lecz nie będzie brał udziału w aukcji. Zaproponowana kwota jest ofertą możliwą do zaakceptowania przeze mnie. W związku z tym zgodnie z regulaminem allegro istnieje możliwość zakończenia tej aukcji przed czasem i anulowania złożonych ofert. Jeżeli jednak najwyższa oferta złożona na aukcji będzie wyższa od oferty złożonej przez inwestora, oferta inwestora nie zostanie przyjęta i aukcja zakończy się standardowo tj. z wyłonieniem zwycięzcy. Ponieważ aukcję obserwuje aktualnie 39 osób, zapraszam wszystkich zainteresowanych do złożenia ofert abym mógł podjąć ostateczną decyzję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Przyznam szczerze że niezbyt podoba mi się informacja:

Ostrzegałem Was, no ale zostałem oczywiście zlinczowany :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Michał, a jaki to związek z tą ofertą? I po co takie rzeczy w ogóle wyciągasz? Że też masz czas na szpiegowanie i wrzucanie takich informacji... :unsure:

 

 

Jak to, jaki zwiazek? Osoba sprzedajacego mowi nam o produkcie, wiecej niz sam produkt.

 

A opis ktory zostal dodany(wklekony przez Necik'a), tylko potwierdza opinie o Panu Mariuszu, ze jest zwyklym naciagaczem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przyznam szczerze że niezbyt podoba mi się informacja

 

Wystarczyło dać cenę minimalną. Teraz by wypadało podać cenę jaką trzeba przebić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W związku z tym zgodnie z regulaminem allegro istnieje możliwość zakończenia tej aukcji przed czasem i anulowania złożonych ofert.

 

Na jaki punkt regulaminu Allegro powołuje się sprzedający? :unsure:

 

6.9.

Oferty złożone w licytacji są wiążące dla uczestników Aukcji (Sprzedającego i Licytantów) do momentu zamknięcia Aukcji albo do odrzucenia ich przez Sprzedającego. Odrzucenie oferty może nastąpić wyłącznie przed zamknięciem Aukcji:

 

a. na prośbę Licytanta albo

 

b. z powodu braku kontaktu z Licytantem (np. z powodu niepoprawnych danych) lub

 

c. z powodu dużej liczby komentarzy negatywnych wystawionych Licytantowi lub

 

d. z innych uzasadnionych przyczyn, dla których Licytant nie budzi zaufania Sprzedającego,

 

e. w związku z zamknięciem Aukcji bez ustalania jej wyniku w trybie określonym w art. 6.12.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ostrzegałem Was, no ale zostałem oczywiście zlinczowany :unsure:

 

Gdyby wszyscy brali z Ciebie przyklad to dla takich oszustow jak Pan Mariusz nie bylo by miejsca.

 

W necie jest sporo watkow o kantach firmy Pana Mariusza, byly takze reportaze w tvp, oraz w tvn'owskim "uwaga".

 

http://uwaga.onet.pl/8376,news,1,superkomp...e,reportaz.html

Niestety nie ma juz materialu filmowego.

 

a tutaj na temat sprawy sadowej:

http://www.chip.pl/forum/viewtopic?tid=5300&fid=41

Mariusz M. (33 lata, mieszkaniec Katowic) - najpierw dyrektor, a później pełnomocnik firmy - odpowiada przed sądem za kierowanie oszukańczym procederem. Za kratkami może spędzić nawet 8 lat. Wraz z nim na ławie oskarżonych zasiadają Krzysztof K., Wojciech O. i Rafał R. Niedawno do sądu trafił kolejny akt oskarżenia - Marcinowi C. z Sosnowca zarzuca się oszukanie 9 osób na kwoty od 4 do 5 tys. zł.

 

Najlepiej wpiszcie sobie w google 'mariusz modzelewski', bo kantów bylo znacznie wiecej. Jak widac sprawa z Monell nic Go nie nauczyla.

 

Takie osoby trzeba piętnować(dla dobra ogołu)

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Ciekawa jest również następująca informacja na temat firmy TRACOR PARTNERS SP. Z O.O. (Kapitał Zakładowy: 500 000 zł wg adreso.pl), do której m.in. należy domena finanso.pl i serwis adreso.pl:

ZARZĄD:

MODZELEWSKA AGNIESZKA ? PREZES ZARZĄDU

 

http://www.infoveriti.pl/firma/241804/trac...wice/stokrotek/

 

Ci, którzy się trochę znają na Sp. z o.o. i prawie mogą się domyśleć, co to znaczy w tym całym kontekście :blink:

 

 

--

 

BTW:

 

Finanso.pl miało być już sprzedane w połowie 2009 roku:

http://paa.pl/finansopl_doskonala_inwestyc...-656373711.html

 

http://www.di.pl/index.php?showtopic=29326...mp;#entry193895

 

Wtedy "łączne szacunkowe dochody roczne" były szacowane na 320 000 PLN. Plik http://finanso.pl/info.pdf został zaktualizowany dnia 15 grudnia 2009 i tam już (tak samo jak na aktualnej aukcji) pojawiły się "łączne szacunkowe dochody roczne" w wysokości 100 000 PLN :unsure: Ciekawe co się pojawi na następnej aukcji?

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak teraz nie działa, przed chwilą jeszcze działał.

jaka była cana KUP TERAZ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taaa?

 

Na kogo, na zone, dziecko? Bo nie powiesz ze nie miales wczesniej konta na allegro?:)

 

 

W takim razie przepraszam Marion'a, ale musicie przyznac ze dziwnie to wygladalo?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na kogo, na zone, dziecko? Bo nie powiesz ze nie miales wczesniej konta na allegro?:)

A no nie miałem innego konta pod ręką. Miałem prosić znajomych o licytację, ale łatwiej było założyć nowe konto.

Edited by necik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×