Jump to content
DeRyL

www.intervacation.net

Recommended Posts

Witam,

 

Potrzebuję porady od kogoś bardziej doświadczonego w temacie.

Domena ta została przezemnie wystawiona próbnie w jednym z amerykańskich serwiów na sprzedaż. Jest zainteresowanie i zapytania o cenę.

 

Jaka propozycja byłaby tutaj najlepsza, nie chodzi o to aby podać mi iler mam wołać ale chciałbym sie zorientować ile zaproponowali byście wy w takiej sytuacji. :?:

 

pozdrawiam

 

Grzesiek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie podawaj swojej ceny, nigdy. Zawsze pytaj się zainteresowanych jaka jest ich oferta a nastepnie osobie która dała nawięcej powiedz że za +20% sprzedasz. Nie jesem dokladnie pewiem ile może być warta ta domena ale na moje oko więcej jak $1k. Napisz nam jak się potoczyła sprawa tej domeny jak będziesz miał jakieś nowe informacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie podawaj swojej ceny, nigdy. Zawsze pytaj się zainteresowanych jaka jest ich oferta a nastepnie osobie która dała nawięcej powiedz że za +20% sprzedasz. Nie jesem dokladnie pewiem ile może być warta ta domena ale na moje oko więcej jak $1k. Napisz nam jak się potoczyła sprawa tej domeny jak będziesz miał jakieś nowe informacje.

 

 

Witam,

 

Czy zna ktoś taką firmę odnośnie uzyskania certyfikatu wartości (apprisal?)

 

http://www.allfordomains.com/appraise.asp

 

czy jest to coś wam znanego?

 

pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś mi się obiło o uszy jednak nigdy nie korzystałem z ich usług.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Coś mi się obiło o uszy jednak nigdy nie korzystałem z ich usług.

 

Witam,

 

Mam chętnego, który zaproponował określoną kwotę. Zażyczył sobie certyfikat wyceny i zależnie od wyniku toczyć się będą rozmowy. Link powyżej to firma, która "kasuje" za manualną wycenę ( nie przez skrypt ) 69 USD.

 

Ponieść koszt warto, szczególnie, że zaproponowana kwota jest dużo wyższa.

 

Czy ktoś z was działa poprzez płatności ecsrow.com ?????

 

Jest to moja pierwsza poważna transakcja i jeśli ktoś ma jakieś sugestie bardzo byłbym wdzięczny.

 

pzdr

Grzesiek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na twoim miejscu wykupilby wycene w Sedo i zaplacil karta :) A tak apropo to mysle ze domena zainteresowala sie jakas wieksza firma, skoro chca profesjonalna wycene. Zazwyczaj wyceny sa "troche" zawyzone, co jest lepsze dla ciebie. O jakich kwotach tutaj mowa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

O kwotach napisałem Ci na privie. Nie wiem czy zaniżona czy nie. Człowiek, z którym rozmawiam w stopce ma Opera Engeneering.

Zobaczymy co i jak, napisz co o tym myślisz :-) kwotę znasz .....

 

Podejrzewam, że wartość może być wyższa ale to się okaże

 

pzdr

 

Grzesiek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak mam. Wydaje mi sie ze cena wstepna jest atrakcyjna zwazywszy na fakt ze domena zostala zarejestrowana nie dawno. Jestem bardzo ciekawe wyceny domeny przez jakas profesjonalna firme. Polecam Afternic albo Sedo. Gdy bedziesz mial konkretna wycene sprzedaj za tyle ile wynosi jej kwota, ewentualnie troche mniej jak zauwazysz ze sie bedzie targowal. Ogolnie to mysle ze jest to bardzo dobra transakcja. Domeny .org i .biz sa ciagle wolne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Apprisal już gotowy. Poniżej link ...

 

http://www.allfordomains.com/appraisal.asp...tervacation.net

 

Notabene na amerykanskich forach rekomendują tą stronę : www.allfordomains.com ze względu na to, że apprisale są robione manualnie a nie skryptowo.

 

Troche drożej ale ... w ostatecznym rozrachunku chyba lepiej. Zarejestrowałeś .org ???

 

 

pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj,

 

Teraz smialo mozesz zaproponowac cene $4k powolujac sie na wycene. Co do .org to nadal jest wolny:

 

whois intervacation.org

NOT FOUND

 

Radze Ci sie pospieszyc :)

 

PS. Zobacz sobie jak wyglada przykladowa wycena w Sedo (ktora zreszta troche kosztuje) - http://tuning.com/images/sedo.pdf

Share this post


Link to post
Share on other sites
PS. Zobacz sobie jak wyglada przykladowa wycena w Sedo (ktora zreszta troche kosztuje) -http://tuning.com/images/sedo.pdf

 

 

Szukałem na sedo to mozna za 19 USD juz wycenić, ale to pewnie nie jest ta wycena. Chyba mają różne opcje tak ???

 

Czy wyceniałeś jakieś domeny dla siebie ????

 

pzdr

 

G.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety nie mam praktyki w wycenach domen gdyz bardziej zajmuje sie PPC niz sprzedaza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam! Ten gościu in ta firma to jacyś naciągacze - mi zawracał dupę na lewo, a nic konkretnego, a tak chciał kupić...

 

Witam,

O kwotach napisałem Ci na privie. Nie wiem czy zaniżona czy nie. Człowiek, z którym rozmawiam w stopce ma Opera Engeneering.

Zobaczymy co i jak, napisz co o tym myślisz :-) kwotę znasz .....

 

Podejrzewam, że wartość może być wyższa ale to się okaże

 

pzdr

 

Grzesiek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 20.03.2006 o 09:52, DeRyL napisał:

 

Witam,

 

Mam chętnego, który zaproponował określoną kwotę. Zażyczył sobie certyfikat wyceny i zależnie od wyniku toczyć się będą rozmowy. Link powyżej to firma, która "kasuje" za manualną wycenę ( nie przez skrypt ) 69 USD.

 

Ponieść koszt warto, szczególnie, że zaproponowana kwota jest dużo wyższa.

 

Czy ktoś z was działa poprzez płatności ecsrow.com ?????

 

Jest to moja pierwsza poważna transakcja i jeśli ktoś ma jakieś sugestie bardzo byłbym wdzięczny.

 

pzdr

Grzesiek

To niech sobie zamówi. (!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×