Jump to content
Saint

Padł ... ???

Recommended Posts

Zmieniło się to (przynajmniej u mnie) że zamiast w 1 maja podsumowanych, mam staty za dzień 27, 28 kwietnia, i mały ułamek za 29 kwietnia, wygląda na to że aktualizują po kolei.

faktycznie...

jednak póki co te kilka newralgicznych dni ma się nijak do dni wcześniejszych :/ Może jeszcze to się zmieni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak samo dzisiaj rano sprawdzałem wczorajszy dzień i wielkie zero teraz wieczorem ten sam dzień już coś pokazuje .

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 dzień buga - nie naprawione - bez komentarza :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam nadzieje, ze do konca dlugiego weekendu to naprawia bo nie wiem na ile mam wystawic fakture za kwietniowy parking...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzień Dobry,

 

Chcielibyśmy podać dokładną godzinę, w której problem ze statystykami zostanie rozwiązany, z drugiej strony nie chcielibyśmy obiecywać na wyrost. Nasz support drogą email działa nonstop w trakcie tej awarii i otrzymujemy wiele zgłoszeń. Jesteśmy w stałym kontakcie z Użytkownikami i wysłaliśmy już 3 emaile informujące o obecnej sytuacji do naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, że obecna sytuacja nie jest komfortowa dla naszych Klientów, oraz Forumowiczów Di.pl i robimy wszystko by czym prędzej rozwiązać problem.

 

Zalogowałem się tutaj, aby zapewnić iż awaria ta w żaden sposób nie wpłynie na wysokość zarobków.

Chciałbym też prosić o jeszcze odrobinę wyrozumiałości i cierpliwości.

 

Miłego Dnia,

NameDrive

Share this post


Link to post
Share on other sites

... wysłaliśmy już 3 emaile informujące o obecnej sytuacji do naszych Klientów...

Ja nie otrzymałem ani jednego... o skali problemu dowiedziałem się na Forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie otrzymałem ani jednego... o skali problemu dowiedziałem się na Forum.

Ja również nie otrzymałem żadnego @.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzień Dobry,

 

Chcielibyśmy podać dokładną godzinę, w której problem ze statystykami zostanie rozwiązany, z drugiej strony nie chcielibyśmy obiecywać na wyrost. Nasz support drogą email działa nonstop w trakcie tej awarii i otrzymujemy wiele zgłoszeń. Jesteśmy w stałym kontakcie z Użytkownikami i wysłaliśmy już 3 emaile informujące o obecnej sytuacji do naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, że obecna sytuacja nie jest komfortowa dla naszych Klientów, oraz Forumowiczów Di.pl i robimy wszystko by czym prędzej rozwiązać problem.

 

Zalogowałem się tutaj, aby zapewnić iż awaria ta w żaden sposób nie wpłynie na wysokość zarobków.

Chciałbym też prosić o jeszcze odrobinę wyrozumiałości i cierpliwości.

 

Miłego Dnia,

NameDrive

Jeśli naprawią Państwo awarię prosimy o taką informację w wątku... Z góry dziękuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znalazłem kolejnego buga w ND. Mam domeny dodane w dniu buga do konta ale po wejściu na nie pokazuje, że nie jest dodana do konta i nie pokazuje oczywiście statystyk. Sprawdźcie u siebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

staty w ND działają w równoległej rzeczywistości chyba bo wczoraj dodałem pare domen 0 ruchu pokazuje mimo, że sam wszedłem na niektóre domeny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy u was tez za wczoraj większy ruch + więcej klików w porównaniu do dni poprzednich?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy u was tez za wczoraj większy ruch + więcej klików w porównaniu do dni poprzednich?

Nie zauważyłem niczego takiego, ale nie mam wielu domen na parkingu. Nie mniej jednak ostatnie "kryzysowe" dni wskazują ponad 50% spadek ruchu i zarobków (teraz już jest znacznie lepiej). Może to przypadek - nie doszukuję się teorii spiskowych. Gdybym miał więcej domen, to mógłbym to wtedy lepiej ocenić...

 

P.S. Na dziś dzień mam najlepiej zarabiającą domenę na NDX Market :D hehe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie będzie problemów z płatnościami:

=======================================================================

 

Hello Robert,

 

we are sorry about our late answer!

We will send out the Parking Payouts via PayPal probably today, at the latest tomorrow.

Please let us know if you have any further questions.

 

Thanks,

kind regards,

NameDrive

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie, na domenie wyświetla się (tylko na Chrome):

Err code: 200
 

Ktoś zna przyczynę?

Edited by yendo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena na pewno posiada DNS we whois Fastpark.net? Może używasz nieobsługiwanych już przekierowań na ndparking.com?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×