Jump to content
domenyIDN

A ja się pożegnam

Recommended Posts

i jeszcze ma obiekcje jak bana dostanie.

Jeżeli masz problem ze rozumieniem tekstu czytanego to nie zabieraj głosu.

Wątek jest na całkiem inny temat i nie mam do nikogo obiekcji za bana.

 

Pozdrawiam.

Anglik

Mam nadzieję że już nikt nie zabierze głosu w tym temacie, ja uważam temat za zamknięty.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam nadzieję że już nikt nie zabierze głosu w tym temacie, ja uważam temat za zamknięty.

Ja zabiorę: poważne pytanie bez kpin.

Zostajesz jako anglia1313 czy jednak nie, bo wg mnie szkoda by było?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zostajesz jako anglia1313

Nie.

 

Nie zostanę na forum pod tym nickiem. Na innych forach jestem zalogowany jako ANGLIK, i nie mam zamiaru przy tym grzebac.

Nie wypowiadałbym się w tym wątku i nie zakładałbym nowego konta, gdyby nie jeden user który mi powiedział że w tym temacie powstała jakaś dyskusja. Tak naprawdę to nie miałem tu zamiaru już zaglądac...bo w sumie nie mogę, teraz piszę z kawiarenki internetowej.

 

Jeżeli w ten sposób traktuje się osoby na forum które zakładały np. takie tematy http://www.di.pl/index.php?showtopic=426 to sorry.

Jeżeli tak traktuje się osoby które do ogólnego 'slangu' domenowego wprowadziły określenia typu 'ninja' to sorry.

Jeżeli tak traktuje się osoby które swoją osobowością od początku zrobiły coś dobrego dla forum, to sorry.

 

Nie użalam się nad sobą Panowie, ale myślę że doza szacunku się należy, tak mi się zdaje, ale to tylko moje zdanie.

 

Z forami internetowymi jest jak z kobietami; jak Ci powie 'nie kocham Cię' to się nie łam, bo są miliony kobiet (for) na tym świecie.

 

Pozdrawiam.

Anglik.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie.

 

Nie zostanę na forum pod tym nickiem. Na innych forach jestem zalogowany jako ANGLIK, i nie mam zamiaru przy tym grzebac.

Nie wypowiadałbym się w tym wątku i nie zakładałbym nowego konta, gdyby nie jeden user który mi powiedział że w tym temacie powstała jakaś dyskusja. Tak naprawdę to nie miałem tu zamiaru już zaglądac...bo w sumie nie mogę, teraz piszę z kawiarenki internetowej.

 

Jeżeli w ten sposób traktuje się osoby na forum które zakładały np. takie tematy http://www.di.pl/index.php?showtopic=426 to sorry.

Jeżeli tak traktuje się osoby które do ogólnego 'slangu' domenowego wprowadziły określenia typu 'ninja' to sorry.

Jeżeli tak traktuje się osoby które swoją osobowością od początku zrobiły coś dobrego dla forum, to sorry.

 

Nie użalam się nad sobą Panowie, ale myślę że doza szacunku się należy, tak mi się zdaje, ale to tylko moje zdanie.

 

Z forami internetowymi jest jak z kobietami; jak Ci powie 'nie kocham Cię' to się nie łam, bo są miliony kobiet (for) na tym świecie.

 

Pozdrawiam.

Anglik.

 

idz juz , juz nie wydawaj kasy na kawiarenke i nie wchodz tu... lepiej zarejstruj jakiegos zolwia ;] pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites
idz juz , juz nie wydawaj kasy na kawiarenke i nie wchodz tu... lepiej zarejstruj jakiegos zolwia ;] pozdro

Sam ić stont! ( pisownia celowa ).

Co Ci on przeszkadza? Oszukał Cię? Obraził Cię ? Nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sam ić stont! ( pisownia celowa ).

Co Ci on przeszkadza? Oszukał Cię? Obraził Cię ? Nie.

WG mnie Anglik powinien dostac jeszcze jedna szanse

 

Jak dla mnie jest duza osobowoscia tego forum

Share this post


Link to post
Share on other sites
WG mnie Anglik powinien dostac jeszcze jedna szanse

5 kont na forum to przesada i łamanie regulaminu.

Konto anglik ma 10 ostrzezen, nie chcialem banowac po 10 ostrzezeniu wiec dawalem zamiast tego 7 dniowe bany. Było ich kilka (nie wspomnę ile razy przymrózyłem oko). Ale ileż można się temu przyglądać gdy ktoś Cię olewa i smieje się w twarz. Na forum każdy user jest równy (obowiązuje go ten sam regulamin), wydaje mi się, że Anglik uważał iż liczba postów sprawia, ze jest się kimś więcej i omijają go zasady. Olewanie regulaminu wprowadzało chaos i bałagan na forum. Myslisz, ze cos sie zmieni? Bo ja NIE.

 

W ogóle ten wątek to niepotrzebne rozczulanie się. Zastanowię się nad zamknięciem tematu i każdych kolejnych tego typu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja uważam, że Anglik jest nieodłączną częścią tego forum - możecie się ze mną zgadzać lub nie, ale fajnie czasem poczytać komentarze, które są zupełnie inne od większości.

 

Do Adminów - uważajcie, żebyście nie zrobili z tego forum super poważnego nudnego forum - bo nie o to tu chodzi. Nawet jeśli czasami macie z Nim pracę i musicie jakieś posty pokasować albo ocenzurować (prawdę mówiąc, to jestem przeciwny kasowaniu jakichkolwiek postów - cenzura wulgaryzmów tak, ale cenzura w postaci kasowaniu całych postów - NIE), to nawet dobrze - forum żyje.

 

Przychylam się do stwierdzenia Anglika - nie mój cyrk, nie moje małpy, ale ten cyrk żyje tylko dzięki odwiedzającym je gościom i małpom właśnie :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja uważam, że Anglik jest nieodłączną częścią tego forum - możecie się ze mną zgadzać lub nie, ale fajnie czasem poczytać komentarze, które są zupełnie inne od większości.

 

Do Adminów - uważajcie, żebyście nie zrobili z tego forum super poważnego nudnego forum - bo nie o to tu chodzi. Nawet jeśli czasami macie z Nim pracę i musicie jakieś posty pokasować albo ocenzurować (prawdę mówiąc, to jestem przeciwny kasowaniu jakichkolwiek postów - cenzura wulgaryzmów tak, ale cenzura w postaci kasowaniu całych postów - NIE), to nawet dobrze - forum żyje.

 

Przychylam się do stwierdzenia Anglika - nie mój cyrk, nie moje małpy, ale ten cyrk żyje tylko dzięki odwiedzającym je gościom i małpom właśnie :)

 

DD

DD ujal najlepiej co o tym wszystkim mysle

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja uważam, że Anglik jest nieodłączną częścią tego forum - możecie się ze mną zgadzać lub nie, ale fajnie czasem poczytać komentarze, które są zupełnie inne od większości.

Miałeś to szczeście, że Ciebie anglik nie obraził. Może i fajnie się to innym czyta...

Rozumiem, że to 5 kont to jest standard?

Nie chodzi o nadmierną powagę, ale o szacunek wobec innych forumowiczów i przestrzeganie zasad forum.

Anglik najpierw nie potrafi powstrzymać swojego języka, a później leje krokodyle łzy jak to jest źle traktowany.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miałeś to szczeście, że Ciebie anglik nie obraził.

DD dostał w 'dynię' w wycenach kilka razy. W jednym z wątków bardzo zle się wyraziłem o DD.

Nadal uważam że powinienieś byc bardziej uważnym userem, uważnym w sensie czytającym, bo widzę że pamięc zawodzi..... a niby masz tyle nastukanych postów.

 

I jeszcze jedno... Nigdy nie czułem się na forum upżywiliowany (upżywilejowany), i nie czuję się tak. Nigdy się tak nie czułem. JEST REGULAMIN to JEST REGULAMIN i niech wszyscy pod ten REGULAMIN podlegają!

 

@Apze - mam nadzieję że zamkniesz temat.

 

Pozdrawiam.

Anglik.

Share this post


Link to post
Share on other sites
I jeszcze jedno... Nigdy nie czułem się na forum upżywiliowany (upżywielejowany), i nie czuję się tak. Nigdy się tak nie czułem. JEST REGULAMIN to JEST REGULAMIN i niech wszyscy pod ten REGULAMIN podlegają!

...a admin czuwa nad jego przestrzeganiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"JEST REGULAMIN to JEST REGULAMIN i niech wszyscy pod ten REGULAMIN podlegają!" I kto to mówi. Zamykam temat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×