Jump to content
DD

Sex.com wystawiona na aukcję

Recommended Posts

Michał - wycenę współwłaściciela domeny to możesz sobie włożyć.. między bajki ;) Szczególnie, że Mann chce sobie na tej podstawie podatek odliczyć.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiadomo na kiedy została przełożona aukcja domeny sex.com ?

 

 

A masz $1,000,000 wadium? :-)

 

Na razie aukcja ma status "postponed" - link - a została przełożona ze względu na wystąpienie z wnioskiem o upadlość Escom przez trzech inwestorów (pozew łącznie o ok. 10 mln $). Inicjatorem tego wniosku był Mike Mann -jeden z inwestorów którzy w 2006 sfinansowali zakup sex.com. Jego zdaniem obecna aukcja spowoduje zmiejszenie aktywów Escom.

 

Myślę, że może to trochę potrwać, bo sąd ma chyba ok. miesiąca na decyzję o ogłoszeniu upadłości :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziwnie troszkę wygląda ta domena na parkingu z ofertą na zwykłej stronie Sedo.

 

Please contact Jeffrey M. Gabriel, Senior Sales Consultant for more information:

Jeff@Sedo.com or 617.800.7837

Everyone is talking about Sex.com. The courts have discussed it, the news is covering it, and Internet users worldwide are buzzing. Speculations are high, and opinions about the future of this one-of-a-kind domain are in no short order.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Unfortunately, your offer is too low and cannot be accepted. Please submit an offer above the seller's minimum bid threshold of 1000000 $US.

 

No, za 60 euro sie nie kupi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przynajmniej wiadomo, jaki ma ruch :) ... cieniutki

 

Hmmm.. ja tam informacji o ruchu nie widzę. Tylko wyświetlenia oferty na Sedo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też pomyślałem w pierwszej chwili, że to wejścia na domenę. :) A traffic jest po prostu ukryty.

 

Dla porównania domena sex.info

 

Visitors to this Sedo offer page: 764 (previous 31 days)

Visitors to this domain’s website: 17,475 (previous 31 days)

 

ponad 17 tys. wejść, a sex.com ma na pewno nieporównywalnie więcej.

 

A chyba i tak większe wrażenie niż ruch robią przy sex.com trzy złożone oferty na Sedo, z których każda musiała być wyższa niż ustalona cena minimalna czyli milion dolarów. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe no zgadza się. Ciekawe jak to będzie z właścicielem, ja zatrzymałem sie na etapie że miała iść pod licytację znów, ale ją odwołano, I generalnie bawią mnie te plotki, że to niby jakaś pechowa domena i klątwa itd itp ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja też pomyślałem w pierwszej chwili, że to wejścia na domenę. :) A traffic jest po prostu ukryty.

 

 

No tak, racja. Coś podejrzanie słaby traffic by to był.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×