Jump to content
Cockney

Odrzucone oferty

Recommended Posts

Strop.pl
4,500

Ogrod.eu

2500
Drapak.pl 
1500

ATE.pl
500

Edited by Bazyli
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

RendezVous.pl

100

2,500

Od poprzedniego abonenta. 

Dziwna sprawa z tą domeną. Mieli ją 18 lat. W kwietniu przedłużyli rendezvous.com.pl a peelki zapomnieli...Domena im spadła a winnych spadu brak...

 

HerbatyiKawy.pl
2,000

 

 

Edited by Bazyli
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 minut temu, Bazyli napisał:

PL24*pl :

 


Wystawiona na sprzedaż dzisiaj o 9.29. Jest 9.36 , a Ty już o otrzymanych ofertach pisałeś 15 minut temu ;) Szybko poszło ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minut temu, Kangur napisał:


Wystawiona na sprzedaż dzisiaj o 9.29. Jest 9.36 , a Ty już o otrzymanych ofertach pisałeś 15 minut temu ;) Szybko poszło ;)

 

Sherlock Holmes z Ciebie niebywały...
:)
To Ci coś wytłumaczę bo widzę, że nie do końca, mimo wieloletniej praktyki orientujesz się w temacie...
Domena wystawiona na sprzedaż...Taka opcja w ustawieniach. Odznaczając wycofujesz ją z giełdy a zaznaczając znowu pojawia się na giełdzie. Operacja trwa kilkanaście sekund. Ma to swoją zaletę bo wystawiając ponownie możesz skorzystać z opcji
Wyślij powiadomienie do wszystkich obserwujących
 

Tak że proszę, nie kompromituj się i nie rób niepotrzebnego zamętu...
:P 

 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minut temu, Bazyli napisał:

Tak że proszę, nie kompromituj się i nie rób niepotrzebnego zamętu...
 

 

Weekend idzie. Wyluzuj trochę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 minuty temu, Kangur napisał:

 

Weekend idzie. Wyluzuj trochę :)

 

Wysłałem Ci coś na pocztę...I mam nadzieje, że następnym razem nim coś napiszesz to parę razy to przemyślisz.

Oczekuje przeprosin !!!

TUTAJ

 

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Bazyli napisał:

Oczekuje przeprosin !!!

 

Tobie naprawdę przyda się dobry relaks. Przeprosin się nie spodziewaj ode mnie, bo napisałem prawdę. Domena była wystawiona na sprzedaż dzisiaj o 9.29, a w momencie pisania była 9.36 Ty pisałeś o niej wcześniej. :) Spokojnego weekendu :)

pl24 wystawiona na sprzedaż.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
30 minut temu, Kangur napisał:

 

Tobie naprawdę przyda się dobry relaks. Przeprosin się nie spodziewaj ode mnie, bo napisałem prawdę. Domena była wystawiona na sprzedaż dzisiaj o 9.29, a w momencie pisania była 9.36 Ty pisałeś o niej wcześniej. :) Spokojnego weekendu :)

pl24 wystawiona na sprzedaż.png

 

Jak widzę należysz do ludzi mało honorowych, którym pluje się w twarz a oni twierdzą że to deszcz pada  Powoływanie się na coś. co wydawało mi się, że już ci wytłumaczyłem jest albo ślepą wiarą we własną nieomylność albo tępotą zamkniętą na jakiekolwiek logiczne argumenty. Wskaż mi jakikolwiek fragment, że napisałem iż oferty otrzymałem zaraz po ponownym wystawieniu tej domeny...Otrzymaliśmy je kilkanaście dni temu. Co zresztą wynika ze skanów:

 

https://zapodaj.net/0c130db285648.jpg.html

 

https://zapodaj.net/eaa13ac914db2.jpg.html

 

Ja nie neguje tego co napisałeś na temat godziny jej wystawienia ( ponownego ) ale dalszej części twojego wpisu:
..."a Ty już o otrzymanych ofertach pisałeś 15 minut temu ;) Szybko poszło ;)"...
Bo to ten fragment podważa wiarygodność tego co napisałem na temat odrzuconych ofert.

Czegoś jeszcze nie zrozumiałeś???

 

 

 

 

Edited by Bazyli
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Bazyli napisał:

Czegoś jeszcze nie zrozumiałeś???

 

 

Nie rozumiem, co Ciebie dzisiaj ugryzło? I zamiast pisać, co naprawdę o tym myślę, tak bez owijania w bawełnę, przejdę się na spacer. Może ten wiatr wywieje ze mnie wulgaryzmy. Tobie też taki spacer polecam, bo spinasz się dzisiaj jak agrafka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 minuty temu, Hau hau napisał:

Wulgaryzmy? Przecież udowodnił ci że posądziłeś go na publicznym forum o kłamstwo, jak masz honor przeproś i pewnie rozejdzie się po kościach ...


 Czyżbyś założył specjalnie nowe konto? Czyżbyś tak bardzo lubił być przepraszany? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
25 minut temu, trzyliterowe napisał:

Szanuje Was obu i byś przeprosił i by było ok :) nie dobijajmy tego forum. 

 

Przepraszam kogoś, jeśli uważam to za stosowne, a nie na czyjeś życzenie. Mam inny sposób na zakończenie tej dyskusji i nie marnowanie swojego czasu. A jest on dla mnie ważniejszy od niewiele wnoszących wpisów. Dodałem przed chwilą konta Bazyli i Hau Hau do ignorowanych. Razem mam tam już 9 użytkowników. Życzę oczywiście Bazyliemu wszystkiego najlepszego, ale tęsknić nie zamierzam.

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Kangur napisał:

 

Przepraszam kogoś, jeśli uważam to za stosowne, a nie na czyjeś życzenie. Mam inny sposób na zakończenie tej dyskusji i nie marnowanie swojego czasu. A jest on dla mnie ważniejszy od niewiele wnoszących wpisów. Dodałem przed chwilą konta Bazyli i Hau Hau do ignorowanych. Razem mam tam już 9 użytkowników. Życzę oczywiście Bazyliemu wszystkiego najlepszego, ale tęsknić nie zamierzam.

 

I tak oto Kangurek podwinąwszy ogonek, wziął swoje zabawki i poszedł się bawić z dziećmi do innej piaskownicy...

:P

 

1 godzinę temu, Hau hau napisał:

Tu nie chodzi o forum... Chodzi o honor / podstawowe wartości które mówią mniej więcej to, że jak kogoś niesłusznie oczernilem to go przepraszam albo... no właśnie brnę w dziwne akcje typu spacer i chęć iścia w zaparte...

 

Tylko do tego trzeba mieć jaja a nie wydmuszki...

:P 

 

 

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co prawda dodałem Ciebie Bazyli do ignorowanych, ale system pokazał mi część Twojego wpisu. I pomyślałem sobie, że skoro sprowadzasz rozmowę do dziecinady, to może jest to odpowiedni moment na chwilę szczerości z mojej strony.

 

Wrzucanie do działu odrzuconych ofert nawet tych na kilkaset złotych, przypomina mi właśnie zachowanie dziecka, a nie prawnika, którym rzekomo jesteś. Bo to dziecko z każdym pierdołkiem przybiega do rodziców, aby się tym pochwalić. Niczym Ty na tym forum.
 

A skoro już piszesz o dziecięcym zachowaniu i o honorze, to zastanów się 3 razy, czy powinieneś wyceniać domeny innych w AM? Bo tam też trzeba mieć honor i nie zachowywać się jak dziecko, które chce dostać w nagrodę złotówkę.
 

A to Ty byłeś jednym z tych, którzy zniszczyli mi transakcję zapowiadaną na niskie 6 iksów. Wyceniłeś wtedy moją domenę na 100 zł, nie zastanawiając się zapewne nawet nad jej prawdziwym potencjałem. Co prawda nie miałem wtedy pretensji do Ciebie, tylko do AM, że dopuszcza takich pseudo ekspertów do wyceny. I przede wszystkim, że dopuszczał wycenianie czyichś domen.


Wpuścili takich jak Ty do "piaskownicy" i jeszcze zapłacili za to 1 zł, to skorzystałeś. Twoje prawo. Ale na to, że możesz swoim zachowaniem zniszczyć czyjś biznes, raczej już nie wpadłeś. Bo 1 zł lub dobra zabawa były chyba dla Ciebie ważniejsze.
 

I Ty próbujesz kreować się na poważnego człowieka honoru...?

 

edit: Jeszcze dodam zrzut z tamtej wyceny, ale tylko jego fragment wierząc, że to nie Ty zachowałeś się wtedy jak potrójne dziecko, walczące o 3 zł, dodając 3 wyceny z kont o podobnych nazwach. Pewnie ktoś się pod Ciebie podszywał, prawda?

 

Bazylii Kangurek.png

Wycena 2017 bazyli.png

Edited by Kangur
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, Kangur napisał:

"...Co prawda dodałem Ciebie Bazyli do ignorowanych, ale system pokazał mi część Twojego wpisu. .........Pewnie ktoś się pod Ciebie podszywał, prawda?

 

Bazylii Kangurek.png

Wycena 2017 bazyli.png

....

 

Kangurek...dzieciaku, rozpłacz się jeszcze...

Masz chłopie pecha bo tylko jedno z tych kont jest moje. 

Poza tym na AM jest jeszcze konto Bazyli i również uznasz, że to ja. Bo kiedyś widziałeś wyceny z takiego konta?
Strzelasz na oślep a nuż w coś trafisz.

Tym postem dowiodłeś, że nie dorosłeś do Kangura a bardziej do Kandgurka który jeszcze nie wylazł z torby.
A co do wycen:

Patrząc po wycenach innych, mimo że była to nasza i tylko nasza subiektywna wycena, niewiele się pomyliliśmy...Ale najwyraźniej wychodzi na to, że ją przeceniliśmy.
Zatem wszyscy ci którzy wycenili wbrew twoim oczekiwaniom są pseudo i nie mają prawa do własnego zdania w tej kwestii. 

To było 6 x-ów po przecinku? No to faktycznie. Przepraszam, że zepsułem ci interes.

:P

 

 

 

 

 

Edited by Bazyli
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możesz sobie obrażać do woli skoro inaczej nie potrafisz, a ja tylko wrzucę jeszcze jeden zrzut pokazujący jak ( zapewne zupełnie przypadkowo ) każda jedna wycena z tych kont następowała krótko po sobie, czyli było to tyle czasu żeby się przelogować na inne konto i dodać kwotę wyceny.  Oczywiście przypadek, bo Ty przecież jesteś wyjątkowo honorowy i nie masz z tym kompletnie nic wspólnego, prawda? A może powinienem napisać wprost - zostawmy bajki dla dzieci?

 

Oczywiście to co napisałeś, że tylko jedno z tych kont jest Twoje, może być zgodne z prawdą. Ale moim zdaniem głównie dlatego, że potrafię odróżnić czym jest czas teraźniejszy od przeszłego.

Bazylii komentarz.png

Bazyli wycena godziny.png

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, Kangur napisał:

Możesz sobie obrażać do woli skoro inaczej nie potrafisz...

Kangurkowy bełkot....

 

 

Płacz dalej dzieciaku i snuj swoje domysły. 

Czujesz się obrażony? No popatrz, nie bywałe. Jednak nie zapominaj, że to ty pierwszy mnie obraziłeś a teraz płaczesz i się żalisz. Czyli co? Kangurkowi wolno a mi już nie wolno niczego napisać?

Oczywiście nie mam doświadczenia i nic nie wiem. Za to Ty sądząc po cenach KUP TERAZ swoich domen masz genialne wręcz zmysł wyceny wartości...
:P

Poza tym, bo może nie zauważyłeś, wątek wycen jest w innym miejscu. zatem przenieś ten swój lament tam gdzie jego miejsce. Najlepiej na śmietnik.

A i nie zapomnij napisać, że jak byłem mały to robiłem w pieluchy...Bo w tym kierunku najwyraźniej zmierza twój Kangurkowy bełkot...

:)

 

 

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak się spodziewałem, nie widzę byś zaprzeczył, że te konta były Twoje. Kończę, bo naprawdę szkoda mi czasu na pisanie z Tobą. Mimo pojedynczych rozsądnych wpisów z Twojej strony na tym forum, nie zachowuję o Tobie najlepszej pamięci. Niemniej życzę zdrowia i udanych interesów. Nawet tych jedno-złotówkowych.

Bazyli koniec dyskusji.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 minuty temu, Kangur napisał:

Tak jak się spodziewałem,...

Bełkotu Kangurka ciąg dalszy...

 

Polecam naukę czytania ze zrozumieniem, bo zdaję się, że już wyżej udzieliłem ci informacji. I czas najwyższy abyś zrozumiał że jakieś tam wyceny sprzed kilku lat twoich, w moim przekonaniu, w mniejszości średnich domen bo reszta to mizeria, nie są tym tematem w którym zasugerowałeś mi kłamstwo. Tak, że proponuje abyś przestawił się na właściwe tory i przestał szlochać i użalać się nad swym Kangurkowym losem, bo źli ludzie cię skrzywdzili swoimi wycenami twoich domen i to świetlne lata temu.

Dotarło czy znowu nie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, Hau hau napisał:

Hehe niby zablokował a czyta, czyżby teraz mu nie wyskoczyło ? ;)racja te jego domeny w tych cenach pozostaje zostawić bez komentarza żeby nie pisać że frajerów będzie ciężko znaleźć, 10 lat temu może była jakaś szansa :ph34r: nie rozumiem dlaczego idzie w zaparte i jeszcze dojechać Cię chce jakimiś akcjami zamiast najzwyczajniej napisać sorry pomyliłem się ? Duma na bok Panie Kangur bo szkoda życia na te przepychanki.

 

Tak poza tematem,  kolega zarejestrował się na forum specjalnie w obronie Bazyliego ?

 

  • Like 2
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z chcęcią bym wysłuchał Admina z jakiego IP były te wiadomości (and wyceny na AM) :D

Edited by szmiko
  • Like 2
  • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, zabaco napisał:

 

Tak poza tematem,  kolega zarejestrował się na forum specjalnie w obronie Bazyliego ?

 

 

14 godzin temu, szmiko napisał:

Z chcęcią bym wysłuchał Admina z jakiego IP były te wiadomości (and wyceny na AM) :D

 

Was też dosięgła paranoja Kangurka? Jak widzę, to bardziej zaraźliwe niż Covid...Zaraża Online...

:P

 

Adminie. prośba. Spełnij proszę życzenie Szmiko bo jeszcze sraczki dostanie jak się nie dowie...

 

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×