Jump to content
Cockney

Odrzucone oferty

Recommended Posts

Bazyli jako szanujący się i wzięty prawnik, powinieneś przede wszystkim wnioskować o dowody  na swoja niewinność! 

W tej dyskusji jestem cichym głosem zszokowanej, nietechnicznej społeczności. 

Edited by szmiko

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, szmiko napisał:

Bazyli jako szanujący się i wzięty prawnik, powinieneś przede wszystkim wnioskować o dowody  na swoja niewinność! 

W tej dyskusji jestem cichym głosem zszokowanej, nietechnicznej społeczności. 

 

Kolejny nawiedzony? A może już czas abyś zaczął żyć własnym a nie cudzym życiem? I przestał brać udział w jakieś gównoburzy, która po pierwsze, jest nie w temacie,  a po drugie jest dziecinadą ze strony zapłakanego Kangurka?

Bo  jakie znaczenie mają czyjeś wyceny sprzed ponad 4 lat do sugerowania podawania nieprawdziwych informacji na temat złożonych ofert?

Tak trudno zrozumieć że NIC !!!

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś może jednak ma... Twierdzi że stracił 5 xów przez twoje multiwyceny dla beki za złotówę to się nie ma co dziwić że jest wk...ony do dziś na tą akcję... Kto by nie był ? Ale prawdę mówiąc kiepsko mu idzie zemsta :P:ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 5.11.2021 o 14:56, rako napisał:

America.pl - 5k euro

(W 2016 ta sama osoba oferowała 10k euro)

I jakies wnioski. Miales 10k dostajesz po 5 latach polowe mniej...

 

K

Share this post


Link to post
Share on other sites

PL:

Biosuplementy: 2300, 3600, 3900 PLN

Liofilizaty: 500, 2000 PLN

SmartCode: 800, 2000 PLN

 

.COM

Metawersum: 100$

 

W przypadku dwóch pierwszych domen .PL oferty były kierowane ze strony KK (producentów).

  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 22.10.2021 o 22:01, Kangur napisał:

Dodałem przed chwilą konta Bazyli i Hau Hau do ignorowanych. Razem mam tam już 9 użytkowników

 

Czy wszyscy w Lesznie zapoznali się już z tą listą czy dopiero zostanie uroczyście odczytana za zgromadzeniu mapetów w Lesznie ? 

 

 

Dnia 23.10.2021 o 11:52, Kangur napisał:

byłeś jednym z tych, którzy zniszczyli mi transakcję zapowiadaną na niskie 6 iksów. Wyceniłeś wtedy moją domenę na 100 zł

 

Tylko kompletny idiota uwierzy iż ktoś mając realny zamiar kupienia domeny za 100 tysięcy przejąłby się wycenami na 100 zł . Po prostu nie rozumiesz dzieciaku, że ludzie robią sobie z Ciebie bękę na AM, bo trudno żeby było inaczej jeśli ktoś nazywa domenami najwyższej klasy takie gófna jak "spożywka.pl" a kiepskie domeny wycenia na ponad 100 tysięcy. I popraw sobie dzieciaku ten pseudo sklep na tej śmiesznej domenie bo klęczy już od miesięcy: https://spozywka.pl/produkt/rodzynki-crimson-200g/  - dobitnie potwierdzając iż jaki "pan" taki kram.

 

 

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×