Jump to content
Cockney

Odrzucone oferty

Recommended Posts

;)

 

Z pocałowaniem ręki bym sprzedał, ale ja się chyba nie znam ;)

Potraktowałem ją jako "rodzynek" ;)

Były takie momenty kiedy sprzedałbym jednak za tyle.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Potraktowałem ją jako "rodzynek" ;)

Były takie momenty kiedy sprzedałbym jednak za tyle.

Cierpliwość wiąże sie z ilością posiadanych pieniędzy a brak z ich potrzebą . Ja bym przyjął tą ofertę

Share this post


Link to post
Share on other sites

myślę że jest to najbardziej wartościowy edukacyjnie temat na tym forum. Oczywiście uzupełniony o dział sprzedane w pełni pokazuje zakres cen itd.

 

Proponuję tylko odpuścić oferty na domeny których cen KT jest poniżej 500 zł, oraz te oferty które są niższe niż 200 PLN gdyż to ani nie śmieszy.. ani nic nie wnosi..

Share this post


Link to post
Share on other sites
myślę że jest to najbardziej wartościowy edukacyjnie temat na tym forum. Oczywiście uzupełniony o dział sprzedane w pełni pokazuje zakres cen itd.

 

Proponuję tylko odpuścić oferty na domeny których cen KT jest poniżej 500 zł, oraz te oferty które są niższe niż 200 PLN gdyż to ani nie śmieszy.. ani nic nie wnosi..

 

Bardzo trafne. Zgadzam się co do obu powyższych akapitów.

Pod warunkiem oczywiście, że wszystkie podawane przykłady (szczególnie te dotyczące odrzucenia oferty) są rzeczywistością, a nie sennymi marzeniami ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
myślę że jest to najbardziej wartościowy edukacyjnie temat na tym forum. Oczywiście uzupełniony o dział sprzedane w pełni pokazuje zakres cen itd.

Ty tak wierzysz wszystkim na słowo? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ty tak wierzysz wszystkim na słowo? ;)

a czy to ma jakieś znaczenie ;)? skoro mam coś czytać to już wolę aby to były kwoty rzędu 1k zł, a nie 50 zł gdy chciał 150 zł... zresztą czytając marzenia senne innych domeniarzy też coś zawsze można wyciągnąć do wyceny swoich domen ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
... zresztą czytając marzenia senne innych domeniarzy też coś zawsze można wyciągnąć do wyceny swoich domen ;)

 

... eeeeee tam, jeśli mam czytać jak to ktoś w marzeniach sennych wybraził sobie ofertę xxxx/xx xxx za swoje ninje, to po pierwsze nic to nie wnosi do mojej wiedzy na temat wyceny domen, a po drugie wolę już sam śnić na temat pewnej pięknej brunetki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
myślę że jest to najbardziej wartościowy edukacyjnie temat na tym forum.

Jak widać różne potrzeby edukacyjne mają uczestnicy tej samej społeczności ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Piwowary.pl

 

zaraz po rejestracji w 2009 złożono 2 oferty, które odrzuciłem:

1000 PLN

15000 PLN

 

Czy żałuję? Nie wiem, liczę na coś więcej ale pewnie się przeliczę ;)

 

wydaje mi się jakby cena nie była taka zaporowa to znalazłyby się lepsze oferty, jednak niewiele większe ALE, ale większe

Share this post


Link to post
Share on other sites
Piwowary.pl

 

zaraz po rejestracji w 2009 złożono 2 oferty, które odrzuciłem:

1000 PLN

15000 PLN

 

Czy żałuję? Nie wiem, liczę na coś więcej ale pewnie się przeliczę ;)

 

..załujesz..;) przynajmniej ja bym załowal...chyba ze to miałobyc 1500;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ty tak wierzysz wszystkim na słowo? ;)

 

Faktycznie jak się tak zastanowić to można ten temat wykorzystać do podniesienia wartości swoich domen (jeśli złożono wysoką ofertę i została ona odrzucona to domena musi być super) i pośrednio swojego całego portfolio. Oczywiście nie twierdzę, że ktoś tak zrobił, taka głupota mi przyszła do głowy wieczorową porą. ;)

 

A żeby nie było, że całkiem na temat to nie pamiętam, żebym tak wysokie oferty jak tu w temacie (15 tys. zł) za raczej średnie domeny kiedykolwiek miał wątpliwą przyjemność odrzucać.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
wydaje mi się jakby cena nie była taka zaporowa to znalazłyby się lepsze oferty, jednak niewiele większe ALE, ale większe

Wobec powyższego zastanowię się nad jej obniżeniem lub zostawieniem tylko opcji do negocjacji.

 

..załujesz..;) przynajmniej ja bym załowal...chyba ze to miałobyc 1500;)

Propozycja była na 15 k.

Niestety przy zapytaniach o nią i tak kontrofertę trzymałem wysoko co naturalnie skutkowało brakiem odpowiedzi ;)

Po przekierowaniu na giełdę z ujawnioną ceną KT nawet o nią nie pytają, kolega "thend" trafnie to określił.

 

...

Pod warunkiem oczywiście, że wszystkie podawane przykłady (szczególnie te dotyczące odrzucenia oferty) są rzeczywistością, a nie sennymi marzeniami ;)

W moim przypadku w tamtym czasie oferta 15 k. za tego typu domenę nie robiła na mnie wrażenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
zawor.pl + IDN 1500 (odrzucona)

 

To widze Ci się przydał ten IDN co tak tanio ode mnie kupiłeś. ;-) O samego IDN-a to nikt nawet nie zapytał.

 

Ja to z odrzuconych ofert pamiętam tylko:

front*pl - 3000 zł (ale domena nie była wtedy na sprzedaż)

kanon*pl - 2000 zł

stronainternetowa*pl - 2000 zł

auriga*pl - 1500 zł

vacuum*pl - 1500 zł

stylizacjapaznokci*pl - 1000 zł

dermatologiaestetyczna*pl - 800 zł, potem domena na jakichś lastach poszła za ~200 zł

 

Częśc tych domen to chyba bym sprzedał teraz w takich cenach. No i kilka ofert wysokich odrzuciłem na energetyka*pl, a potem kurek z zapytaniami nagle się zakręcił. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

dermatologiaestetyczna*pl - 800 zł, potem domena na jakichś lastach poszła za ~200 zł

[[...]

Nie na lastach, tylko 'user premium'. ;)

Ja ję odkupiłem później niestety już za xxxx. ;)

Niedawno odrzuciłem ofertę na 9000 zł netto za tę domenę.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
To widze Ci się przydał ten IDN co tak tanio ode mnie kupiłeś. ;-) O samego IDN-a to nikt nawet nie zapytał.

 

No fakt, zdziwiłem się że go tak tanio puściłeś, wiedziałeś kto kupuje ? ;)

A co do zapytań o ten komplet to nie ma szału niestety.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No fakt, zdziwiłem się że go tak tanio puściłeś, wiedziałeś kto kupuje ? ;)

 

Wiedziałem - i po mailu sebastian00.00@ jak i po dopisku "d2d". :P

 

Niedawno odrzuciłem ofertę na 9000 zł netto za tę domenę.

 

Nieźle. Ja bym takiej nie odrzucił, widać pewne domeny lepiej "się czują" u pewnych sprzedających. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

Nieźle. Ja bym takiej nie odrzucił, widać pewne domeny lepiej "się czują" u pewnych sprzedających. ;)

Dobrze jej po prostu u mnie w towarzystwie innych domen medycznych. ;)

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nieźle. Ja bym takiej nie odrzucił, widać pewne domeny lepiej "się czują" u pewnych sprzedających. ;)

 

Również bym ją sprzedał za taką kwotę ;)

 

 

#NaturalMedicine.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
beryl.pl - 200 PLN

 

Co ciekawe nie minęło 24 godzin od przechwycenia domeny

 

beryl :) kbs beryl ;) kilka dni temu strzelałem z tej broni ;) Polski, dobry karabinek szturmowy ;) też bym odrzucił taką ofertę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
mysle ze jest co najmiej jedna firma ktora pownna sie o nia bic

 

 

beryl :) kbs beryl ;) kilka dni temu strzelałem z tej broni ;) Polski, dobry karabinek szturmowy ;) też bym odrzucił taką ofertę ;)

i oferta na 500 zł równiez odrzucona :o

 

firma, karabinek a do tego pierwiastek i kamień szlachetny : ogólnie sporo wyszukań jest na tą frazę i domena mi się bardzo podoba :) i sądzę że długo zagości w moim portfolio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak naprawdę to myślę o firmie która ma kontrakt z polskim MON em na sprzedaż karabinków szturmowych beryl i miniberyl, które maja zastąpić kbkAK

dla nich ta domena powinna być najbardziej pożądana

chyba bym odrzucił i niskie xxxx od nich (jeżeli nie średnie xxxx)

maja ogromny państwowy kontrakt

stać ich (jeżeli to oni) :wacko:

powodzenia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×