Jump to content
Sign in to follow this  
Suplementy

Proszę o opinie biała.podlaska.pl

Recommended Posts

Witam,

 

Szukałem od dłuższego czasu domeny związanej z miastem w którym mieszkam tj. Biała Podlaska

Strona urzędu miasta to bialapodlaska.pl

ostatnio do przechwycenia była podlaska.pl

Po utworzeniu subdomen mamy adres biala.podlaska.pl i biała.podlaska.pl - co sądzicie o takiej sudomenie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMO domena lepsza na info o kiełbasie, niż na subdomenę...

 

bialapodlaskaonline.pl - wolna i lepsza niz wersja z (.) w środku

 

edit: biala-online.pl - tez wolna... znajomi studiowali tam, to chyba sie czesto skraca ta nazwę i mowi po prostu Biała, Do Białej, W Białej

Edited by Jaca869

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

Szukałem od dłuższego czasu domeny związanej z miastem w którym mieszkam tj. Biała Podlaska

Strona urzędu miasta to bialapodlaska.pl

ostatnio do przechwycenia była podlaska.pl

Po utworzeniu subdomen mamy adres biala.podlaska.pl i biała.podlaska.pl - co sądzicie o takiej sudomenie ?

Nie żyję tam i nie mam pojęcia jak się mówi na to miasto ale nie przeszkadzałoby mi przeglądanie serwisu tego miasta na podlaska.pl / biala.podlaska.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
IMO domena lepsza na info o kiełbasie, niż na subdomenę...

 

bialapodlaskaonline.pl - wolna i lepsza niz wersja z (.) w środku

 

Nie przesadzaj, końcówki "online" to porażka,

zobacz jaki długi wówczas jest adres i zawiera nic nie znaczący dodatek, a taki internauta w wieku +50 to nie będzie wiedział o co chodzi z tym online ;-)

 

Właśnie znalazłem, podomny manewr z subdomeną bielsko.biala.pl

 

Najlepszą domena była by BP.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odświeżam po ponad dwóch latach.

 

Na stronie podlaska.pl powstał katalog firm Biala.Podaaska.pl bardzo dobrze wypozycjonowany w Google. Rozwiązanie z subdomeną okazało się świetnym pomysłem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odświeżam po ponad dwóch latach.

 

Na stronie podlaska.pl powstał katalog firm Biala.Podaaska.pl bardzo dobrze wypozycjonowany w Google. Rozwiązanie z subdomeną okazało się świetnym pomysłem.

Jeśli liczysz tylko na wejścia z wyszukiwarki i serwis jest czymś w rodzaju katalogu, to jak najbardziej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odświeżam po ponad dwóch latach.

 

Na stronie podlaska.pl powstał katalog firm Biala.Podaaska.pl bardzo dobrze wypozycjonowany w Google. Rozwiązanie z subdomeną okazało się świetnym pomysłem.

 

Najważniejsze że Tobie się podoba. Ja ją miałem w rezerwacji i nie zarejestrowałem. Wystarczy mi biala.eu + idn. A jak nie wystarczy, to mam jeszcze parę w odwodzie. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Studiowałem tam 3 lata ale domena na pierwszy rzut oka nie wydała mi się dobra sorki dla mnie podlaska trochę jak podpaska :blush: ale oczywiście niskie XXX było by dobre. fajne miasto, ciekawi ludzie (za dużo alkoholu umieją wlać w siebie :wacko: )

pozdrawiam Marcin

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najważniejsze że Tobie się podoba. Ja ją miałem w rezerwacji i nie zarejestrowałem. Wystarczy mi biala.eu + idn. A jak nie wystarczy, to mam jeszcze parę w odwodzie. ;-)

 

biala.eu fajna, krótka nazwa, ale ja preferuję PL

 

 

Sama podlaska.pl też mi się na początku nie podobała, dlatego tanią udało się ją tanio kupić, za flaszkę :blush:

Biala.Podlaska.pl Teraz tworzę dalsze subdomeny dla zainteresowanych np. :

 

lombard.biala.podlaska.pl

gimnazjum6.biala.podlaska.pl

stomatolog.biala.podlaska.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×