Jump to content
apze

Temat w którym opisujemy sprzedaże poniżej 1000zł

Recommended Posts

To ja mogę zacząć ;)

 

Ekskluzywnabizuteria.pl poszła na allegro za 300zł... nie jestem zadowolony bo to była cena minimalna a znalazł się tylko jeden licytujący :/ Jeszcze po opłaceni aukcji i vat-u to niewiele zarobiłem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaczynam

 

aleurwal.pl + aleurwał.pl - 550 PLN

 

Wziąłem tyle ile chciałem. Wcześniej na allegro poszła za 61 PLN. Kupujący przeprosił, opłacił prowizję ale nie wziął ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mogę zacząć, choć to co napiszę bardziej by się nadawało do tematu "Pożal się" ;)

 

Posredniczka.pl - 99 pln, sprzedana na allegro, trochę byłem załamany, już mi przeszło. Zaliczyła ponad 500 wejść na parkingu od maja 2009 i zarobiła 23,5 USD

 

Sebastian

alpine5

 

edit: nawet zacząć porządnie nie potrafię, myślałem, że będę pierwszy ;)

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

odludek.pl wywaliłem ją z przechwycenia a mimo to jakimś sposobem weszła i poszła za 120 zł. Klient sam się zgłosił...;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

wydaje mi się że to specjalny wątek dla sprzedaży poniżej 1000 PLN, a nie historii z przeszłości (dalekiej lub nie)

Share this post


Link to post
Share on other sites
wydaje mi się że to specjalny wątek dla sprzedaży poniżej 1000 PLN, a nie historii z przeszłości (dalekiej lub nie)

A ja uważam, że informacje takie jak forma sprzedaży, czy klient zgłosił się sam, czy to my proponowaliśmy domenę powinny być wymogiem. Ewentualnie dobrze jeszcze jest napisać jak przebiegały negocjacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja uważam, że informacje takie jak forma sprzedaży, czy klient zgłosił się sam, czy to my proponowaliśmy domenę powinny być wymogiem.

 

dokładnie, krótki i sensowny post typu

nazwadomeny.pl

miejsce/rodzaj sprzedaży

kwota sprzedaży

zwrot inwestycji(?) - czy poniosło mnie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

golf247.net przez sedo - 200$

 

rok temu miałem ofertę na 200$, dałem kontrofertę na 400$ i słuch po oferencie zaginął

w tym roku znów dostałem ofertę na 200$ więc wystawiłem aukcję, nikt nie licytował więc poszła za 200$ ;)

Jak się później okazało jakieś pole golfowe z Anglii kupiło ;-)

 

pzdr

 

d

Share this post


Link to post
Share on other sites

online-bilety.pl 500pln

 

Pieniażki na koncie,co dziwne mimo moich maili i zapłaty dokonanej przez kupującego jak narazie klient nie wyraża checi przeniesienia domeny na swoje konto:) milczy poprostu..

 

INFO:Klient zgłosił się sam (wisiała na FM:) )

Sprzedaż - Allegro

Negocjacje - 1 dzień

Share this post


Link to post
Share on other sites

To powinno być subforum a nie temat, bo teraz wszystko się będzie mieszać z pytaniami i gratulacjami...

Share this post


Link to post
Share on other sites
To powinno być subforum a nie temat, bo teraz wszystko się będzie mieszać z pytaniami i gratulacjami...

 

To niech sie miesza, czy to zle? Wystarczy zacytowac jaka domene sie gratuluje i po problemie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na początek chciałbym pogratulować pomysłu na temat ;)

 

 

 

dzisiaj pracownia-psychologiczna.pl poszła za 100 zł przez giełdę na AM

Share this post


Link to post
Share on other sites
To niech sie miesza, czy to zle? Wystarczy zacytowac jaka domene sie gratuluje i po problemie ;)

 

 

Też jestem za subforum - jeszcze paredziesiąt sprzedaży i będzie burdel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie, szczególnie ze większość postów jest nie na temat, a na subforum by się wchodziło i byłaby lista tematów (jednoznaczne z lista sprzedanych domen) i która by mnie interesowała to bym sobie wchodził, a jak nie to bym tylko szybciutko przeglądał listę bez zbędnych postów z gratulacjami itp. (tylko musiałyby być domeny w temacie z cenami żeby to funkcjonowało)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Troszkę chyba już się zaczyna robić bałagan.

Moim zdaniem jest dobrze. Łapiemy się w Zobaczcie tą aukcję lub Opcje to czemu tutaj się nie da?

Share this post


Link to post
Share on other sites

może dzięki temu, ze nie będą zakładane tematy poniżej pewnej kwoty, wartość domen nie będzie zaniżana,

Share this post


Link to post
Share on other sites

pierwsza moja sprzedaż: ekwiatki pl za 500 zł ;)

 

 

cóż.. nie dużo, ale potrzebowałem pieniędzy:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

MebleiWnetrza.pl wraz z IDN-em po 10 dniach od transakcji w końcu została przetransferowana do nowego właściciela:)

Cena końcowa - 915 PLN (750+VAT)

Share this post


Link to post
Share on other sites

postanowiłem, że wrzucę tu jedną ze swoich wstydliwych sprzedaży.

Miesiąc temu balerinki*pl przez formularz kontaktowy w domeny.tv: 550zł netto ;/

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja tu podam swoją pierwszą w życiu sprzedaż domeny (może warto dodać też pozycję: "Temat w którym opisujemy swoją pierwszą w życiu sprzedaż domeny") ;)

 

 

Czas: Lipiec 2006

Domena: moto-gielda.com.pl

Kwota: 250 zł brutto

 

Niezła ;) ale do tej pory przez kogoś wykorzystywana.

 

Klient sam się zgłosił, nie pamiętam czy on czy ja zaproponowałem taką kwotę, miałem wtedy już na "stanie" kilkadziesiąt domen więc ta była kompletnie niepotrzebna ;)

Edited by mdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×