Jump to content
apze

Temat w którym opisujemy sprzedaże poniżej 1000zł

Recommended Posts

MarkowaBizuteria * pl - 219 PLN (na aukcji, taka była cena startowa, jeden licytujący)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

MarkowaBizuteria * pl - 219 PLN (na aukcji, taka była cena startowa, jeden licytujący)

 

Sebastian

alpine5

 

Jak Ty to robisz powiedz mi ? :P Przed wystawieniem na aukcję masz chętnego do licytacji od tej kwoty czy tak po prostu wystawiasz od takiej kwoty i czekasz ? :)

Edited by waniawp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak Ty to robisz powiedz mi ? :P Przed wystawieniem na aukcję masz chętnego do licytacji od tej kwoty czy tak po prostu wystawiasz od takiej kwoty i czekasz ? :)

1. Renoma mojej osoby :o

2. Coraz lepsze domeny w portfolio

3. Odrobina szczęścia (tfu, żeby nie zapeszyć)

 

:)

 

a tak na poważnie...rejestruję domenę, wystawiam ją w cenie KT, jak się trochę opatrzy na giełdzie i forum, to wystawiam na aukcję (no chyba, że wcześniej sprzeda się poprzez KT lub negocjacje, ale to rzadko się zdarza) z ceną startową 200-300 PLN. Czekam jednak z utęsknieniem na więcej niż jedną osobę licytującą w aukcji którejś z moich domen (tak, żeby był dreszczyk emocji i aby cena doszła np. do wysokiego XXX PLN)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

po prostu masz dobre pomysły, już to mówilem, ale sprzedajesz jeszcze troche za nisko ;)

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites

turbosprezarki.net.pl - KT, 249 zł netto

 

Ja byłbym zadowolony z takiej kwoty za tę domenę tak więc gratuluję ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

wakacje2013.pl jakos pod koniec marca nikt oprócz mnie nie dodał do przechwycenia i dziś ktoś kupił po ustawionej cenie KT 900

 

ps. mam jeszcze matura2013.pl i wczasy2013.pl jakby co ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Porady-Finansowe.pl 500 PLN netto.

Biorąc pod uwagę, iż domenę zakupiłem kilka miesięcy temu za 20 PLN to powinienem chyba się cieszyć choć nieukrywam,iż czuję niedosyt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Porady-Finansowe.pl 500 PLN netto.

Biorąc pod uwagę, iż domenę zakupiłem kilka miesięcy temu za 20 PLN to powinienem chyba się cieszyć choć nieukrywam,iż czuję niedosyt.

 

 

worki-foliowe.pl - 900zł netto.

 

 

Gratulacjie :) Jak sprzedane ? KupTeraz, negocjacje, aukcja ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Porady-Finansowe.pl sprzedane poprzez szybkie negocjacje. Pierwsza propozycja na 370 PLN została odrzucona a druga pojawiła się następnego dnia na 500 PLN i została zaakceptowana.

Gratulacjie :) Jak sprzedane ? KupTeraz, negocjacje, aukcja ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

worki-foliowe.pl poszły za "kup teraz". :)

 

Jak już się rozpisałem to dodam jeszcze:

feni.pl - 610zł netto.

Cena nie powala ale domena była u mnie tylko 3 tygodnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

RollUps.pl - 115 PLN

 

e-Wedkarz*pl - 150 PLN

 

BezplatnaDieta*pl - 100 PLN

 

NaukaZycia*pl - 200 PLN

 

Z tą ostatnią wiąże się ciekawa historia, otóż była wystawiona na Premium.pl w cenie "Kup Teraz" za 450 PLN, otrzymałem ofertę na 100 PLN z wiadomością:

 

"Witam, Chciałby stworzyć blog, o dawaniu rad życiowych. BARDZO Pana Proszę o zrozumienie mnie. Nie proszę o litość, tylko zrozumienie, moja sytuacja jest bardzo trudna, ciężka, urodziłem się bez rąk i nóg, jednak nie poddaje się, i cały czas walczę. Rozumie Pan, że jedyną możliwością jest Internet, itp."

 

Chciałem już zaakceptować tą stówkę, ale postanowiłem sprawdzić tego użytkownika na giełdzie Premium.pl, okazało się, że zarejestrował się kilka dni wcześniej zanim złożył ofertę na tą domenę i ma już na koncie zakupionych 13 domen :o

Odpisałem więc z kontrofertą 250 PLN. Kilka dni była cisza, aż w końcu otrzymałem propozycję na 200 PLN i sprzedałem.

 

Kwoty nie powalają (wydaje mi się, że można było uzyskać dużo lepszy wynik w przypadku tych domen), ale ja jestem umiarkowanie zadowolony.

 

Sebastian

alpine5

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do studenta i wielu innych podchodów na obniżkę ceny, dochodzi jeszcze łapanie na litość i niepełnosprawność..... w tym wypadku brak słów ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

OT: Tak z ciekawości sprawdziłem i jako abonent figuruje osoba "Piotr Radoń" (dane ogólnodostępne).
Z wujka można wyczytać, że chyba jednak ma problem.
Chyba, że to rejestracja na tę osobę i żerowanie na niej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited) · Hidden by apze, April 19, 2013 - master spam
Hidden by apze, April 19, 2013 - master spam

Ja tego nie rozumiem, koleś, nie ma rąk i nóg, okulary, skolioza krtęgosłupa, kupuje kilkanaście domen. Nawet dla osoby zdrowej wykonać kilkanaście serwisów, to można się zaorać, jak wół roboczy. Co ten koleś wyprawia? Z ołówkiem w zębach chce wykonać kilkanaście serwisów internetowych i ukończyć studia z informatyki?

 

Ja mam ręce i nogi i jestem mega zdolny, a dla takiego speca roboty nie ma. A on, chory, bez rąk i nóg, mówi, że po ukończeniu studiów zarobi na swoje utrzymanie i całkowicie się usamodzielni, na co dzisiaj wydaje kwotę 5 tysięcy miesięcznie.

 

Ja wiem, co to jest webmaster, praca bardzo ciężka, a ja zdrowy, chwilowo zbankrutowałem tak, że znikły wszystkie moje strony internetowe. Zdrowy, odzyskam portale i fora internetowe, ale będzie to kosztowało mega wysiłek. A on, bez rąk, bez nóg, w okularach, ze skoliozą kręgosłupa, myśli, że będzie zarabiał 5 tysięcy jako informatyk i po godzinach jako hobby pykał jeszcze kilkanaście stron internetowych.

 

Dziwny jest ten świat, może mu się powiedzie, ja byłem najwybitniejszym księgowym w firmie i mnie wylali, a miałem minimalną pensję. Chory koleś bez rąk i nóg dostanie robotę wartą tyle co 5 minimalnych pensji - życzę mu powodzenia.

Edited by master17
  • Like 1

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×