Jump to content
apze

Temat w którym opisujemy sprzedaże poniżej 1000zł

Recommended Posts

Zatem to informacja z tych złych.

 

Jaki Ty jesteś Bazyli zgnuśniały to głowa boli.

 

Uważam, że w fajna sprzedaż za tak kosmatą 3 literówkę. Nie przychodzi mi do głowy żadne konkretne rozwinięcie a pod .com.pl jest jakaś firma budowlana to może oni kupili. Sam bym za tyle bez problemu takie coś sprzedał bo nawet nie wiem czy jakbym była wolna to bym ją zarejestrował. Na siłę to możliwe. Ale na aukcji to bym nie dał za nią więcej jak 20 zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale na aukcji to bym nie dał za nią więcej jak 20 zł.

20zł za trzyliterówkę bez niechcianych liter ? :blink: jak sami nie będziemy "doceniać" domen to nic dziwnego, że schodzą one na psy.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

20zł za trzyliterówkę bez niechcianych liter ? :blink:

 

To manipulacja słowem :D To nie jest trzyliterówka bez niechcianych liter a literówka o kiepskim układzie liter :P

 

Przecież nie będę doceniał na siłę. Uważam, że kwota jest ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

jak sami nie będziemy "doceniać" domen to nic dziwnego, że schodzą one na psy.

 

Doceniać, a przeceniać to dwie różne rzeczy. Bądźmy realistami.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited) · Hidden by apze, October 24, 2016 - No reason given
Hidden by apze, October 24, 2016 - No reason given

edit: do skasowania. Co ja z resztą będę się wdawał w dyskusje na tematy tak oczywiste :P

Edited by vul

Share this post


Link to post
Guest Lateralus
Posted (edited) · Hidden by apze, October 24, 2016 - No reason given
Hidden by apze, October 24, 2016 - No reason given

To jak już tak offtopujemy to ja się oczywiście przyłączę: Znacie może jakiś sposób by uszczelnić okna domowymi sposobami? Normalnie bym kupił coś w Obi czy Majstrze ale moja dziewczyna mówi, że mamy żyć eko, bio oraz homo i nie możemy wspierać takich korporacji. Będę wdzięczny za wszelkie porady.

Edited by Lateralus

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by apze, October 24, 2016 - No reason given
Hidden by apze, October 24, 2016 - No reason given

To jak już tak offtopujemy to ja się oczywiście przyłączę: Znacie może jakiś sposób by uszczelnić okna domowymi sposobami? Normalnie bym kupił coś w Obi czy Majstrze ale moja dziewczyna mówi, że mamy żyć eko, bio oraz homo i nie możemy wspierać takich korporacji. Będę wdzięczny za wszelkie porady.

 

Spróbuj najpierw lekko odparowanym sojowym latte, następnie do pustego pojemnika po silikonie załaduj humus (niestety musisz mieć pistolet - jak nie z Obi to od sąsiada). Możesz też próbować z tofu, ale mojej znajomej nie pomogło i przez szpary w oknach zaczęło uciekać jej lewackie usposobienie..

Share this post


Link to post

Panowie, ale o co jest ta kłótnia. Jak uważacie, że 700zł za 3-literówkę to było mało, to nic nie stało na przeszkodzie samemu zapłacić 1000zł i kisić ją przez kolejne lata :) Jakoś chętnych nie było, skoro poszła za 700zł...

 

W ogóle to tak szczerze mówiąc to nigdy nie rozumiałem tej fascynacji trzyliterówkami. Jakie to ma znaczenie czy domena ma 3 litery czy 5? Ważne, żeby domena miała sens. Domena pies.pl jest równie dobra jak kot.pl i liczba liter nie ma tu kompletnie znaczenia.

Edited by Marus
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie, ale o co jest ta kłótnia. Jak uważacie, że 700zł za 3-literówkę to było mało, to nic nie stało na przeszkodzie samemu zapłacić 1000zł i kisić ją przez kolejne lata :) Jakoś chętnych nie było, skoro poszła za 700zł...

Ale o jaką kłótnię Ci chodzi ? bo ja nie odniosłem wrażenia, że się tu ktoś kłóci a jedynie wymienia poglądy.

 

Zdziwiła mnie "wycena" Vula a nie cena końcowa 700zł

Ale na aukcji to bym nie dał za nią więcej jak 20 zł.

 

 

Moim zdaniem liczba liter w domenach ma znaczenie i to duże.

 

W ogóle to tak szczerze mówiąc to nigdy nie rozumiałem tej fascynacji trzyliterówkami. Jakie to ma znaczenie czy domena ma 3 litery czy 5? Ważne, żeby domena miała sens. Domena pies.pl jest równie dobra jak kot.pl i liczba liter nie ma tu kompletnie znaczenia.

Edited by cannot
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@cannot ale nie oszukujmy się. Przecież też liczy się co to za litery. Czy wg. Ciebie domena sij*pl jest tak samo wartościowa jak np. rak*pl? Nie uważam aby domena jgj*pl była warta więcej a niżeli ~700 zł. Może i można było sprzedać za 900, 1000. Ale co to zmienia? Myślę, że to wszystko w granicach dobrej sprzedaży. Nie popadajmy w szaleństwo, że wymieniona tutaj domena miałaby się sprzedać za średnie xxxx.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vul gdzie ja napisałem, że cena 700 zł to mało za tę domenę ? Podkreślam to kolejny raz, że odniosłem się do twojej wypowiedzi

 

Jaki Ty jesteś Bazyli zgnuśniały to głowa boli.

 

Uważam, że w fajna sprzedaż za tak kosmatą 3 literówkę. Nie przychodzi mi do głowy żadne konkretne rozwinięcie a pod .com.pl jest jakaś firma budowlana to może oni kupili. Sam bym za tyle bez problemu takie coś sprzedał bo nawet nie wiem czy jakbym była wolna to bym ją zarejestrował. Na siłę to możliwe. Ale na aukcji to bym nie dał za nią więcej jak 20 zł.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha no tak. Zwracam honor. Ile więc byś dał za nią d2d? Bo ja max 20 zł o czym już pisałem wyżej :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem liczba liter w domenach ma znaczenie i to duże.

Warunkiem podstawowym jest moim zdaniem sensowność nazwy domeny, a nie liczba liter jako taka. W ogóle to możemy przeprowadzić ciekawy eksperyment (każdy czytający musi zrobić go sobie sam): Czy ktokolwiek jeszcze pamięta jaka to zbitka tych trzech liter była w tej domenie o której tak rozmawiamy? ;) Pamiętam, że w trakcie rozmowy padały domeny rak.pl, kot.pl, pies.pl, ale kompletnie nie pamiętam już nazwy domeny, która poruszyła tę dyskusję...

 

Dlatego też bliżej mi do wyceny @vul niż do zdziwienia niektórych, że domena poszła za "tylko" 700zł ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena pies.pl jest równie dobra jak kot.pl i liczba liter nie ma tu kompletnie znaczenia.

hehehe jest wiele trzyliterówek nie stanowiących słowa a dałbym za nie o wiele wiele więcej niż za pies.pl...

 

edit.

czy za kot, rak.

Edited by Maku Maku
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

500zl*pl , kup teraz za 950 pln na Aftermarket - taką sobie kiedyś ustawiłem cenę i zapomniałem o tym...

Kupiec? NBP - w 2017 roku wchodzi nowy banknot, chociaż bardziej liczyłem na kogoś od 500+

Share this post


Link to post
Share on other sites

500zl*pl , kup teraz za 950 pln na Aftermarket - taką sobie kiedyś ustawiłem cenę i zapomniałem o tym...

Kupiec? NBP - w 2017 roku wchodzi nowy banknot, chociaż bardziej liczyłem na kogoś od 500+

 

Ładnie. Zamienić dzisiaj 500 zł w 950 zł nie wychodząc z domu to nie lada wyzwanie dzisiaj a nawet powiedziałbym, że niezła sztuczka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ładnie. Zamienić dzisiaj 500 zł w 950 zł nie wychodząc z domu to nie lada wyzwanie dzisiaj a nawet powiedziałbym, że niezła sztuczka :D

Zamiana było o niebo lepsza, domenę zarejestrowałem z "palca" około rok temu za 9.95 :)

 

=> http://di.pl/topic/30320-rejestracje-z-palca-czy-jeszcze-mozna-cos-fajnego-znalezc/page-203?do=findComment&comment=618224

Edited by mwyczolkowski

Share this post


Link to post
Share on other sites

500zl*pl , kup teraz za 950 pln na Aftermarket - taką sobie kiedyś ustawiłem cenę i zapomniałem o tym...

Kupiec? NBP - w 2017 roku wchodzi nowy banknot, chociaż bardziej liczyłem na kogoś od 500+

Dla nich to groszowe sprawy ale gratuluję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

biuroksiegowewarszawa.com.pl 615 zł brutto

 

Więcej wiary w swoje domeny na Święta! :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×