Jump to content
apze

Temat w którym opisujemy sprzedaże poniżej 1000zł

Recommended Posts

ostatnie sprzedaże:

 

baden.pl - 500 pln

clint.pl - 700 pln

bodyart.pl 1000 pln

 

2k do przodu :D

 

Gratuluje, fajne sprzedaze! Po mailingu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patrzę teraz na mailu, że wczoraj ok. 23:00 sprzedała się przez Kup Teraz na Aftermarket:

 

baneryflash.pl - 590 zł

 

Fajny prezent na urodziny, bo domena "z palca" i trochę zaleta szybkich sprzedaży na AM. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj sprzedałem domenę alehale.pl klient sam się zgłosił, była wyceniona na 1.000 zł ale w związku z tym, iż jestem osobą fizyczną a nie firmą, nie wystawiłem faktury, więc oddałem za 800 zł, cieszę się, ponieważ jest to moja pierwsza sprzedaż :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzisiaj sprzedałem domenę alehale.pl klient sam się zgłosił, była wyceniona na 1.000 zł ale w związku z tym, iż jestem osobą fizyczną a nie firmą, nie wystawiłem faktury, więc oddałem za 800 zł, cieszę się, ponieważ jest to moja pierwsza sprzedaż :)

 

łomatko! AleŁadnie, gratz! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdyby Ci Panowie pisali o sprzedażach 50 , 100, 200zł to ten wątek po tygodniu by miał 100 stron :)

 

 

Wątek miałby tyle stron ile ma teraz. "Ci Panowie" (Panie także) nie sprzedają domen za 50, 100 i 200 zł [chyba, że je sobie "odpuszczają"] :)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co za różnica jaki jest motyw sprzedaży. Sprzedaż za 50zł to sprzedaż za 50zł i jakby każdy je tu opisywał to temat miałby 1000 stron

Share this post


Link to post
Share on other sites

wakacje24*de - 300 pln - sprzedana ponownie po niewywiązaniu się z tranzakcji przez niepoważnego kupca na allegro...

Edited by elempl

Share this post


Link to post
Share on other sites
wakacje24*de - 300 pln - sprzedana ponownie po niewywiązaniu się z tranzakcji przez niepoważnego kupca na allegro...

 

Taki jest handel na Allegro. :) Na pierwszej aukcji jak patrzyłem było chyba >500 zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Taki jest handel na Allegro. :) Na pierwszej aukcji jak patrzyłem było chyba >500 zł.

 

tak dokładnie wylicytowana za 560 niestety kupujący okazał się niepoważny...dlatego teraz poszła za 300 juz bezposrednio

Edited by elempl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po co komu wakacje24.de ?

Ostatnio na Sedo sprzedała się domena niemiecka z ciekawym, niemieckim keywordem ( niestety nie pamiętam jakim ? ) +24.de za podobne pieniądze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak dokładnie wylicytowana za 560 niestety kupujący okazał się niepoważny...dlatego teraz poszła za 300 juz bezposrednio

300 zł to i tak moim zdaniem dobra kwota za tą domenę. Gratuluję !

 

Alehale mnie rozwaliły (jeśli chodzi o uzyskaną kwotę), tu gratuluję podwójnie.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tym alehale.pl to wielkie gratulacje, jakby co to aleowieczki i alegorki wolne ;)

 

 

...tu nie chodzi o "ale" , ale o rym, a rym w domenie jest dobrze widziany, łatwiej zapamiętać, np alebale , mam jeszcze kilka innych ale już bez "ale" :) pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

whn.pl sprzedałem wczoraj na aukcji za 410zł. O tyle się ciesze ze kupiłem ją w czwartek za 300zł.

A wiec ceny trzyliterówkek idą ostro w górę :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

euroimport.pl - 1200 PLN

 

sprzedana dwa dni temu na giełdzie AM jakimś inwestorom domen z USA. Przepraszam oczywiście, że nie zakładam nowego wątku, ale cena tak prawie "na styk".

Share this post


Link to post
Share on other sites
No nie gadaj ;)

 

Kilka dni temu ktoś Ci ją za darmo dał :P Miszczostwo ;]

 

wiele razy to już pisałem i wszystkim powtarzam że dobry sprzedawca lodówkę eskimosowi sprzeda :P kwota może nie zawrotna ale zawsze...

 

p.s.

jeśli ktoś jeszcze nie ma pomysłu na swoją domenę chętnie ją przygarnę ;)

Edited by elempl

Share this post


Link to post
Share on other sites

betabetabeta.png

 

Poszła za 200 euro.

 

Moja pierwsza sprzedana zagranicznemu podmiotowi

 

Najpierw zgłosił się ktoś z Polski, ale nie był w stanie zaoferować więcej niż w przedziale 100-150 zł, argumentując, że woli pieniążki przeznaczyć na pozycjonowanie.

 

Nawet gdy zszedłem do 300 zł, obserwował aukcję (do której go zaprosiłem), ale nie licytował.

 

Zbiegiem okoliczności w czasie trwania aukcji napisał Czech, że daje od ręki 2 0 0 euro.

 

Gdyby wpisał domenę w pasek adresu, przekierowałoby go na aukcję i mógłby kupić prawie 3 razy taniej.

 

No ale po zakończonej aukcji otrzymał linka do Kup Teraz i poszło.

 

W sumie nie miałem zamiaru czekać z taka ninjowatą domeną, bo pewnie bym się nie doczekał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×