Jump to content
DD

Co sądzisz o pomyśle pochowania Lecha Kaczyńskiego na Wawelu?

Lech Kaczyński na Wawelu?  

141 members have voted

  1. 1. Co sądzisz o pomyśle pochowania Lecha Kaczyńskiego na Wawelu?

    • Wspaniale, tam jest jego miejsce
      27
    • Powinien być pochowany w Warszawie
      81
    • To bez znaczenia, decyduje rodzina
      33


Recommended Posts

Chwiejnym krokiem z wieńcem od marszałka

Skandal na pogrzebie Anny Walentynowicz

Było ok. godziny 18:30. Na gdański cmentarz, na którym pochowano Annę Walentynowicz, podjechało auto. Wysiadła z niego delegacja marszałka Sejmu, która przy niezasypanym jeszcze grobie zostawiła wieniec i odjechała - podaje portalpomorza.pl. Według relacji serwisu, przynajmniej jedna osoba z delegacji była pod wpływem alkoholu.

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i złożył premier wnioski o przyznanie rent specjalnych, tyle, że niby za co miałyby dostać te wszystkie rodziny renty specjalne? Przecież ich mężowie, żony nie zginęli w pracy tylko na wycieczce na którą wziął ich prezydent. Jak to się ma do osób, którym ginie głowa rodziny w wypadku samochodowym, można by rzec że równiez im się należy renta specjalna. Na tym polu też w Polsce jest wolna amerykanka, nie ma sprecyzowanego prawa komu zwykłą rentę, komu specjalną...należy przyznawać

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jest przedziwne co się wypisuje niby na PortaluPomorza.pl

 

"Według relacji portalupomorza.pl, delegacja z wieńcem szła "chwiejnym krokiem", a od jednego z jej członków "cuchnęło alkoholem".

 

No to wszyscy czy jeden?

 

 

Niekoniecznie sprzeczność. Cała delegacja szła chwiejnym krokiem a tylko od jednego cuchnęło. Może reszta się zamaskowała (tabletki miętowe, tłuszcz :D) a może tylko "powąchano" tego jednego.

 

Edit:

Każdy napić się może. A wiadomo, że "Polak nie wielbłąd" ... Możnaby nawet założyć, że zrobili sobie coś w rodzaju szczerej stypy.

Jednak, kiedy już idzie się na cmentarz ...

 

Jeśli tylko nie byli chorzy, a zapach nie był zapachem lekarstw to cała sprawa świadczy o ich żałosnej małości.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i mamy spór o myślnik. Dokleją? Ciekawe, ile z naszych podatków kosztować będzie ten myślnik.

 

O to jednak Maria też zginęła, bo wydaje mi się że o niej zapomnieli podczas całego szumu z L :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdyby to był jeden głos.. tyle, że w sondzie pod tym artykułem 89% zgadza się z tym listem (wzięło udział już blisko 15 tysięcy osó:).

 

Chociaż pewnie łatwo zbić ten argument, bo przecież sonda na stronie gazeta.pl, więc ewidentnie środowisko powiązane z Gazetą Wyborczą :P

 

DD

 

Zauważone przy okazji szukania innej sprawy, ale że temat na czasie to zwrócę uwagę na pewien szczegół:

 

Nie tylko istotne jest w jakim środowisku - ale również w jaki sposób pytanie jest zadane.

 

Sonda z tego tematu jest sondą tendencyjną w takim stopniu, że bardziej tendencyjnej trudno sobie wyobrazić.

 

Miałem już dawno zapytać jak fachowiec od marketingu może coś takiego wymyślić, ale doczytałem, że to nie Twoje pytania. Co nie zmienia, że gdybyś rzeczywiście chciał poznać opinię to dałbyś własne sensowne pytania.

No chyba, że robimy sondę po to - żeby coś udowodnić, a nie po to żeby się czegoś dowiedzieć.

 

Stąd właśnie moi Państwo wynikają różnice pomiędzy sondażami a wynikami wyborów. I stąd w sondażach zwykle lepiej wychodzą ci, którzy sondaże zlecają.

 

 

A skoro już tu jestem to zapytam jeszcze:

 

Chcesz się pochwalić swoim napisem czy uspokoić, że nie jesteś jedynym idiotą na świecie?

Edited by bradiaga

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Na pokład samolotu lecącego do Smoleńska wsiadł mały, kłótliwy prezydent, zaściankowy i ksenofobiczny, mierny polityk. Autor słów " spieprzaj dziadu", "małpa w czerwonym" "ja panią załatwię" itd. nie znający refrenu hymnu, ... Pośmiewisko nie tylko satyryków, ale i całej Europy, prezydent z wyjątkowo niskim poparciem społecznym, ...

W trumnie ze Smoleńska przywieziono "wybitnego męża stanu", "patriotę", "bohatera narodowego", "ojca narodu", równego królom", ...

W związku z tym pytam: KTO PODMIENIŁ CIAŁO? "

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Na pokład samolotu lecącego do Smoleńska wsiadł mały, kłótliwy prezydent, zaściankowy i ksenofobiczny, mierny polityk. Autor słów " spieprzaj dziadu", "małpa w czerwonym" "ja panią załatwię" itd. nie znający refrenu hymnu, ... Pośmiewisko nie tylko satyryków, ale i całej Europy, prezydent z wyjątkowo niskim poparciem społecznym, ...

W trumnie ze Smoleńska przywieziono "wybitnego męża stanu", "patriotę", "bohatera narodowego", "ojca narodu", równego królom", ...

W związku z tym pytam: KTO PODMIENIŁ CIAŁO? "

Na pewno Ty: http://demotywatory.pl/1490079/Kto-podmienil-cialo ? lol

Share this post


Link to post
Share on other sites
W brązie? Kpina!!!

 

W złocie powinni go wyrzeżbić!!!

 

oczywiście, ze nie w zlocie a platynie tym bardziej, ze sama postać wskazuje wyraźnie tym prawdziwym patryjotą i Polakom jedynie słuszny kierunek :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właśnie otrzymałem takiego smsa od bojówki PO.

To Partia Miłości ma bojówki??? To już prawie jak NSDAP...

 

...pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
To Partia Miłości ma bojówki??? To już prawie jak NSDAP...

 

...pozdrawiam!

 

tylko jak NSDAP ? nie jak Gestapo ?

Jeszcze brakuje mi w tej pisuarowej narracji ważnego faktu, ze dziadek Premiera Tuska był żydem służył w Wehrmachcie .

No ale mam nadzieje ze zaraz to się da naprawić , NIE ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
tylko jak NSDAP ? nie jak Gestapo ?

Jeszcze brakuje mi w tej pisuarowej narracji ważnego faktu, ze dziadek Premiera Tuska był żydem służył w Wehrmachcie .

No ale mam nadzieje ze zaraz to się da naprawić , NIE ?

Tak sobie patrzę na Twojego avatarka na tym forum...

Nie mam pojęcia jakiego wyznania był dziadek Tuska i w jakiej formacji służył... być może w Wehrmachcie a być może w Armii Czerwonej albo LWP... naprawdę myślisz, że to takie istotne?

 

fotosd.jpg

 

(Przy okazji malutkie sprostowanie: Gestapo nie było partią polityczną więc nie mogło mieć bojówek. Gestapo było tajną policją i ewentualnie mogło mieć coś w rodzaju ZOMO albo ORMO...)

 

POzdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×