Jump to content
Sign in to follow this  
mlm

BezpiecznePrzeloty*pl

Recommended Posts

A jak byście ocenili- te domenki ?

 

 

 

BezpiecznePrzeloty*pl

 

NoweOponki*pl

 

 

Pozdrawiam

Edited by mlm

Share this post


Link to post
Share on other sites
Obie domeny dla mnie 0 zł .

 

 

pozdrawiam

 

 

OK. Dla Ciebie ma wartość 0 zł. A możesz uzasadnić, swoje tezy dlaczego ?

 

 

A jaką wartość waszym zdaniem, mogą mieć te domenki, ale dla ludzi, którzy mają interesy w tychże branżach ?

Ceny dla domainera, w ogóle mnie nie interesują :-)

To tak, jakbym miał np: sprzedawać produkty pochodzące od jednego producenta- dla innego producenta tych samych produktów. Dla tego drugiego, nie miałyby aż tak dużo większej wartości, niż dla tego pierwszego.

Wiadomym faktem jest przecież to, że produkt osiąga swoją wartość dopiero wtedy, gdy sprzedawany jest końcowemu klientowi :-)

Interesują mnie zatem, wasze szacunkowe opinie cenowe, ale dla klientów końcowych.

Edited by mlm

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla ludzi którzy mają interesy w tychże branżach również 0 złotych.

 

 

A dlaczego tak myślisz ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A dlaczego tak myślisz ?

 

Bo to tak jakbyś chciał sprzedać domenę www.CieplaPizza.pl albo www.DzialajaceKomputery.pl - rozumiesz?

Edited by epca

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bo to tak jakbyś chciał sprzedać domenę www.CieplaPizza.pl albo www.DzialajaceKomputery.pl - rozumiesz?

 

Albo LatajaceSamoloty.pl

 

Przeloty z założenia mają być bezpieczne (chyba nie ma kogoś, kogo interesują niebezpieczne - może tylko terrorystów), moim zdaniem domena koszt rejestracji. Chyba nawet Google to potwierdza:

 

http://www.google.pl/#hl=pl&source=hp&...3c8d38b12dcd749

 

całe 75 wyników jest.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bułeczki z założenia, też powinny być świeże- jednak te "świeże" lepiej się sprzedają :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bułeczki z założenia, też powinny być świeże- jednak te "świeże" lepiej się sprzedają :-)

dokładnie. Tylko, że jak bułeczka nie będzie świeża, tylko z poprzedniego dnia to też można zjeść :wacko: a jak przelot nie będzie bezpieczny, no to wiadomo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale powiedzenie swieze buleczki utarło samo społeczeństwo a nie ktos wymyslil i potem sie utarlo rozumiesz roznice?

jak dla mnie niestety 0 kompletne.

noweoponki - brzmi niepowaznie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się po części z wami.

 

Ale kto dziś, nie lubi czuć się bezpiecznie ?

 

Tego typu odniesienia odnośnie bezpieczeństwa, dziś- można wyszukać w prawie każdej branży.

 

Ludzie lubią czuć się po prostu bezpiecznie, i jeżeli mieliby wykupić bezpieczną usługą- to czemu nie ? :-)

Nie bez powodu też, zarejestrowałem tą domenę.

Najpierw robiłem ankiety :-)

 

Ja osobiście, wolę samochody bezpieczne, niż te niebezpieczne- choć z założenia każdy powinien być przecież bezpieczny.

 

Pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie bez powodu też nikt jej wcześniej nie zarejestrował.

 

I przestań udowadniać całemu światu jakie to Ty GENIALNE rejestracje z palucha robisz!

 

Ponawiam apel: Ogarnij się!

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jak byście ocenili- te domenki ?

 

 

 

BezpiecznePrzeloty*pl

 

NoweOponki*pl

 

 

Pozdrawiam

obydwie domeny 0zł

uzasadnienie:

ile sam byłbyś w stanie zapłacić za taką domenę jak by ci proponowano zastanów się?

bezpieczne przeloty były i są zawsze to normalne natomiast jak bym zobaczył jakąś firmę pod tą nazwą zaczął bym myśleć o wypadkach lotniczych i że coś jest chyba nie tak ... kupił bym bilet na pks raczej.

nowe oponki w szczególności oponki oponkę można mieć po piwku jest ogumienie albo opony jaka firma w gazecie albo gdzieś indziej zamieściła by reklamę swojej strony noweoponki.pl to by było śmieszne dla czytelników. zdrobnienia nie są w cenie jeśli chodzi o większość branż na rynku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://komputerki.pl/ :wacko:

 

A nowekomputerki.pl WOLNE! ;) Szybko mlm bo ci ktoś zwędzi świetny interes!

 

EDIT:

http://samochodziki.pl/

 

 

A nowesamochodziki.pl stoi nietknięte!

 

Boże jedyny! Gdybym tylko miał na rejestracje tych mega dochodowych domen... pewnie byłbym bogaty w przyszłości... Ale że nie mam to pozwolę Tobie, mlm, zrobić ten świetny interes.

Edited by epca

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jak byście ocenili- te domenki ?

 

 

 

BezpiecznePrzeloty*pl

 

NoweOponki*pl

 

 

Pozdrawiam

Dla mnie też lipa..

Share this post


Link to post
Share on other sites

BezpiecznePrzeloty.pl zarejestrowana dwa dni przed katastrofą hmm miałeś jakiś cynk? :wacko:

Niestety domena jakaś taka... nijaka według mnie... po ostatnich wydarzeniach to raczej dobra byłaby

TuNieLataTu.pl ;)

 

A co do domeny "oponiarskiej".. dla jakiegoś lokalnego sklepu czy też dla sklepu sprzedającego w necie ..to w sam raz nazwa. Tylko czy znajdzie się kupiec i ile za nia da? To tylko wróżki domeniarki wiedzą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem ciekawy waszej opinii.

 

Wyobraźmy sobie, że przeloty stały się bardzo niebezpieczne.

 

Czy w dobie niebezpiecznych przelotów, domena firmy pt: BezpiecznePrzeloty*pl- miałaby według was szersze zastosowanie, i czy wzbudziła by według was- większe zainteresowanie ze strony pasażerów ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
OK. Dla Ciebie ma wartość 0 zł. A możesz uzasadnić, swoje tezy dlaczego ?

 

bezpieczneprzeloty.pl - Thomaso Ci już to wytłumaczył,więc moje tłumaczenie jest zbędne.

noweoponki.pl Niepoważna nazwa i wątpię,żeby firma lub sklep oponiarski chciałoby mieć taką domenę.Z tego co wiem oponki się je.

 

obrazek-32686.jpeg

 

wzbudziła by według was- większe zainteresowanie ze strony pasażerów ?

 

 

Większy strach.

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jestem ciekawy waszej opinii.

 

Wyobraźmy sobie, że przeloty stały się bardzo niebezpieczne.

 

Czy w dobie niebezpiecznych przelotów, domena firmy pt: BezpiecznePrzeloty*pl- miałaby według was szersze zastosowanie, i czy wzbudziła by według was- większe zainteresowanie ze strony pasażerów ?

:wacko:

Co by było..gdyby było...

 

Firmy miały by nadal swoje nazwy domen a sloganem reklamowym było by np:

"Bezpieczne przeloty w Swizz Airr Zapraszają"

 

Żadna firma świadcząca owe usługi nie odkupi od Ciebie tej domeny... zapomnij o tym. Amen

 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
obrazek-32686.jpeg

 

Smaka narobiłeś i tyle :wacko:

 

Żadna firma świadcząca owe usługi nie odkupi od Ciebie tej domeny... zapomnij o tym. Amen

 

Zaraz się dowiemy że będzie nam jeszcze głupio kiedy założyciel tego tematu sprzeda tę domenę klientowi końcowemu za zyliony złotych.

Share this post


Link to post
Share on other sites
obrazek-32686.jpeg

 

 

Smaka narobiłeś i tyle :wacko:

... bez pudru nie ruszam ;)

SmaczneOponki.pl wolna

 

Sorka za OT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×