Jump to content
Sign in to follow this  
Pan_Grzegorz

Katastrofa, a domeny

Recommended Posts

Czy zauważyliście u siebie jakiś wpływ katastrofy w Smoleńsku i jej następstw na ilość ofert i zapytań o Wasze domeny? Czy był to wzrost/spadek i jakiego rzędu?

 

Jak się mają takie głośne, medialne wydarzenia do zainteresowania domenami na rynku wtórnym? Proszę o wypowiedzi oparte na doświadczeniu.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brak konfliktu pomiędzy pracą a katastrofą.

Życie zawodowe wróciło do normy.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie zauważyłem żadnego wzrostu.

Nawet o domeny czysto tematyczne nikt nie pyta.

 

 

 

 

 

 

#pogrzeb.pl

#wieniec.pl

#ceremonia.pl

#wspomnienie.pl

#odeszli.pl

#mogila.pl

#swieca.pl

#uroczystość.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja nie zauważyłem żadnego wzrostu.

Nawet o domeny czysto tematyczne nikt nie pyta.

 

 

 

 

 

 

#pogrzeb.pl

#wieniec.pl

#ceremonia.pl

#wspomnienie.pl

#odeszli.pl

#mogila.pl

#swieca.pl

#uroczystość.pl

 

A ilość wejść się zmieniła?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszelkie domeny wyborcze można przedłużyć o kolejne 5lat.

No już widzę tych nabywców na Tusk2010* i Komorowski2010* w roku 2015 :rolleyes:

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co mają powiedzieć ci, którzy kupili wybory2010.pl ... ?

 

O ile wiem, pomimo tragedii odbędą się w tym roku zarówno wybory prezydenckie jak i samorządowe :rolleyes: Choć w normalnym trybie szumu wokół wyborów prezydenckich byłoby więcej i w dłuższym okresie.

A właściciel domeny wybory2010.pl po prostu przespał sprawę, informacje związane z wyborami i ewentualnymi kandydatami powinny się pojawiać na tej witrynie już od początku roku.

Edited by seller

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, najpierw wybory prezydenckie, potem wybory uzupełniające do senatu a potem jeszcze wybory samorządowe... a słyszałem już z ust kilku osób o tym, że powinno się odbyć referendum w sprawie pochówku JE Prezydenta Kaczyńskiego...

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja nie zauważyłem żadnego wzrostu.

Szczerze mówiąc to spodziewałem się raczej spadku zainteresowania domenami, a nie wzrostu, podyktowanego tym że tak znaczące wydarzenia mają tendencję przysłaniać wszystkie inne zajęcia.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Prezydent.org ruch zwiększył się dziesięciokrotnie: z 10uu/dzień do 100, jednak zapytań ofertowych brak.

 

# KomisjaWyborcza.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
*choć

 

Ruch wzrasta bo tematyka wywołuje emocje :)

 

Wczoraj zainstalowałem w południe statystyki Google, dzisiaj patrze a tutaj prawie 800 unikalnych odwiedzin, sam się zdziwiłem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pięć miesięcy po tragedii smoleńskiej nie znikają ludzie chcący zarobić na tragedii. Po wpisaniu hasła Smoleńsk w wyszukiwarkę cały czas znajdujemy aukcje dość kuriozalne.

(...)

Można, jak od dnia tragedii, kupić domeny internetowe związane z tematem. Ceny jednak znacząco spadły. Dziesięć dni po tragedii za domenę lech-kaczynski.info żądano 20 tys. zł obecnie za adres tu-154.pl sprzedawca chce tylko stu złotych. - Nieco to niesmaczne - pisze "Rympał", który przesłał nam informacje na Alert24.

 

http://www.alert24.pl/alert24/1,84880,8340...pod_haslem.html

 

Ludzie nie maja co robić, tylko zajmowac się takimi pierdołami jak tropieniem "domenowych spekulantów" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×