Jump to content
Sign in to follow this  
smut

NPK.pl

Recommended Posts

Dzięki. Wątpię w transakcję D2D, bo dla takiej kwoty, za taką domenę to szkoda zachodu.

Wow, a czym npk.pl różni się każdej innej domeny 3-literowej? No może poza faktem podobieństwa do mpk.pl ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
bardzo fajna domena

 

ja bym poniżej 10 k

 

na aukcji w dropped jakieś od 800 do 1500 zł

 

10k ? usiądz lepiej :D

 

byo kilka sprzedazy 3-literowek powyzej sredniego xxxx i widze wszyscy szaleja ;)

 

nie wiem co w niej takiego ujmującego

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli jest konkretna firma, która chce budować swoją markę pod tą domeną, to może dać 10.000zł. Jeśli jest firma zagraniczna ustabilizowana na rynku i chce wejść na rynek Polski, może dać dużo więcej. Jednak jeśli nie ma takiej firmy, domena według mnie jest warta nie więcej jak 500 do 1500zł.

Krzystzof

Share this post


Link to post
Share on other sites

bardzo dobra domena, za poniżej 20.000 zł nie chciało by mi się faktury lub umowy wypisywać

Share this post


Link to post
Share on other sites
Udowodnij kolego ten potencjał.

NPK - Napięciowe Prawo Kirchoffa (suma napięć w oczku równa się zerO)

napięcie - różnica potencjałów :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Każda domenę trzyliterową można jakoś rozwinąć. I moim zdaniem każda z nie pożądanymi ma taka samą wartość (w D2D a dla KK to już ile się wynegocjuje, ale ceny negocjacji nie zalezą od samej domeny tylko zazwyczaj od tego jaki sprzedający i jaki klient).

Wystarczy spojrzeć na największe sprzedaże, oprócz med i fly które nie są skrótami, wiec jakby nalezą do innej grupy to wśród największych sprzedaży są:

bcp.pl 14 600,00 PLN

gpg.pl 7 900,00 PLN

vwe.pl 5 800,00 PLN

fcn.pl 5 000,00 PLN

 

Ani one fajnie nie wyglądają ani fajnie nie brzmią. Po prostu znalazł się klient który miał taki skrót.

 

A to że można domenę rozwinąć na jakąś nazwę prawa fizyki i innych niekomercyjnych wymysłów to raczej nie zwiększa jej wartości :D Jest tyle firm których nazw nie znamy ;)

Edited by Jachu19

Share this post


Link to post
Share on other sites
NPK - Napięciowe Prawo Kirchoffa (suma napięć w oczku równa się zerO)

napięcie - różnica potencjałów :D

 

 

też elektronik z ciebie ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że osiągnę tutaj dobrą kwotę. Mam już jedną osobę zainteresowaną domeną, ale kwota na razie nie zachwyca :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×