Jump to content
mendoza

zdrów.pl

Recommended Posts

Zamiast wyceny, chciałem tylko zauważyć sporą różnicę między IDN a nIDN: zdrow to jakaś kosmiczna pomyłka :lol:

 

Z drugiej strony, sam IDN, bez nIDN to ryzykowna taktyka. Ludzie przez lata nauczyli się, że nie używa się polskich znaków w adresach internetowych.

 

W tym wypadku nie ma problemu, jest combo z dwóch domen i można przekierować na dowolną z nich, używając drugiej do wyłapywania ruchu i np. reklam w druku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajny zestaw. Nadaje się na projekt związany ze zdrowiem, profilatyką itp. Można wołać 1-2 tys.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsze skojarzenie - "bądź zdrów" (zajęta, parking) i "zdrów jak ryba".

Twoja reklamowana i wymawiana może być tylko poprzez IDN, więc dobrze, że masz pakiet. Domena wydaje się ciekawa, obstawiam ~1XXXzl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję. Przewiduję klienta typu przychodnia, apteka, serwis www medyczny bądź kampania promocyjna korporacji farmaceutycznej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejny rok, może jakieś nowe opinie?

 

Nie próbowałem do tej pory aktywnie sprzedać domen, potencjalny target to szeroko pojęta branża medyczna. Wydaje się idealna dla np. nowopowstającej przychodni czy kliniki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję. Przewiduję klienta typu przychodnia, apteka, serwis www medyczny bądź kampania promocyjna korporacji farmaceutycznej.

Kolejny rok, może jakieś nowe opinie?

 

Nie próbowałem do tej pory aktywnie sprzedać domen, potencjalny target to szeroko pojęta branża medyczna. Wydaje się idealna dla np. nowopowstającej przychodni czy kliniki.

 

Portal jak najbardziej, apteka trochę mniej, ale kliniki/przychodni zupełnie tu nie widzę...

 

No... nindża to z pewnością nie jest, ale ciężko REALNIE wycenić. Raczej do średniego x xxx, ale w złotówkach a nie w euro jak to obecnie jest wystawione.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×