Jump to content
levandowsky

Pierwszy Poradnik o Domenach w Polsce

Recommended Posts

> Skąd informacje o tych 30% i z jakiego wzoru i kto będzie naliczał mi ułamek pracy autorskiej?

 

Ustawę czytał? :-P

 

> No i czy dwie odpowiedzi się łączą czy wykluczają? Jeśli spełnię warunek tajemniczych 30%, będę mógł dystrybuować poradnik przez Allegro? :)

 

Nie wykluczają się, bo pytałeś o dystrybucję przez allegro poradnika, a nie jego znacznie zmodyfikowanej wersji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardziej niż forma dystrybucji interesuje mnie treść. Jeśli poziom podręcznika będzie przyzwoity to chętnie kupię. Do kogo go kierujesz - do nowicjuszy, doświadczonych domeniarzy ... do wszystkich ?

 

Widzisz, zależy kogo nazwać nowicjuszem. Poradnik opisuje dokładnie możliwości monetyzacji domen internetowych, ale np. jeśli zarobiłeś już na domenach pre tysięcy złotych, to nie nauczy Cię jak zarobić miliony :) Polecam pozycję początkującym i tym którzy są ciekawi metod sprzedaży domen innych ludzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widzisz, zależy kogo nazwać nowicjuszem. Poradnik opisuje dokładnie możliwości monetyzacji domen internetowych, ale np. jeśli zarobiłeś już na domenach pre tysięcy złotych, to nie nauczy Cię jak zarobić miliony :) Polecam pozycję początkującym i tym którzy są ciekawi metod sprzedaży domen innych ludzi.

A zarobiłeś miliony, czy parę tysięcy?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Tysięcy, jakbym zarobił miliony zatrudniłbym Stephena Kinga do napisania tego poradnika... :)

Raczej nie, bo ten kto zarabił miliony wie jak robić interesy, które się opłacają  :P

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tysięcy, jakbym zarobił miliony zatrudniłbym Stephena Kinga do napisania tego poradnika... :P

Jak zarobiłeś tysiące, to przeczytaj swój poradnik i zarobisz miliony. :)

 

I napisz jak zarobisz na poradniku tysiące.

Share this post


Link to post
Share on other sites
levandowsky, jakiś link do ebooka (do kupna.) ? :)

 

Niestety na link musisz poczekać jeszcze, bo Złote Myśli od chwili przesłania im ebooka i podpisania umowy nawet przez 2-3 miesiące wdrożają ebooka do swojej oferty. Jak masz pytania to na priv.

 

Pozdrawiam:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie, nie mam pytań - myślałem że już można go kupić - to bym zobaczył co takiego tam znajdę :(

 

- Jak już, będzie podrzuć linka na priv lub tutaj ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to teraz prosimy o recenzje. Warto kupić czy lepiej zarejestrować dwie domeny?

 

W pierwszej części książki (fragment dostępny na stronie wydawcy) jest napisane, że ceny zaczynają się od 99gr więc miałbym za to 21 domen

i 91 groszy w kieszeni.

Wiem, czepiam się, w końcu co to za pieniądze w porównaniu do 31tys., które można zarobić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli już w pobranym darmowym fragmencie jest bład - podane jest milliondollarpage.com a powinno być milliondollarhomepage.com, to boję się pomyśleć co jest dalej.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżeli już w pobranym darmowym fragmencie jest bład - podane jest milliondollarpage.com a powinno być milliondollarhomepage.com, to boję się pomyśleć co jest dalej.. ;)

Rzeczywiście to ogromny błąd, dziękuję za to, że zauważył Pan to - postaram się poprawić jak najszybciej.

 

A co do Pańskiego strachu/obaw czy innych objawów które wystąpiły po przeczytaniu fragmentu, to proszę odstawić poradnik na jakiś czas, aż objawy miną ;)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

czytałem (trochu po łebkach, ale zawsze) darmowy rozdział i spodobał mi się ten tekst o lokalizacji w biznesie. Mógłbym luźno w mailingu nawiązać do tego motywu :D ? Jak taki mailing zakończy się sukcesem to sam chętnie poradnik kupię :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Życzę poradnikowi jak najlepiej, zapoznałem się ze wstępną informacją, i taka uwaga, że takie zdanie to powinno się udokumentować:

 

"Kupowałem coraz bardziej wartościowe domeny, sprzedawałem i sam dziwiłem się, że w tak prosty sposób można zarobić tyle pieniędzy. Może zaskoczę Cię teraz, ale po pół roku i po sprzedaży i parkingu około 50 domen zarobiłem około 31 tys. złotych!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem po lekturze.

Pierwsze odczucie jest takie, że cena 21,70 nie jest adekwatna do zawartości.

Na szczęście zarobiłem na tym ebooku 7 zł z PP ZM, ale i tak wiedzę w nim zawartą wyceniłbym w postaci jednocyfrowej, no max 9,99 zł :blink:

Niczego odkrywczego tam nie znajdziecie, jeżeli ktoś jest cholernie początkujący - niech kupi, jeżeli ktoś nie wie czym jest domena - niech kupi, ale po co? na 6 gwiazdek daję 2-

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jestem po lekturze.

Pierwsze odczucie jest takie, że cena 21,70 nie jest adekwatna do zawartości.

Na szczęście zarobiłem na tym ebooku 7 zł z PP ZM, ale i tak wiedzę w nim zawartą wyceniłbym w postaci jednocyfrowej, no max 9,99 zł ;)

Niczego odkrywczego tam nie znajdziecie, jeżeli ktoś jest cholernie początkujący - niech kupi, jeżeli ktoś nie wie czym jest domena - niech kupi, ale po co? na 6 gwiazdek daję 2-

 

Cieszę się, że już ktoś przeczytał i daje swoją opinię :blink: Oczywiście nie wiem na jakim poziomie wiedzy w zakresie monetyzacji domen jesteś, ale myślę że ocena 2- jest jednak za surowa ;) Co do ceny, chciałem sprzedawać ebooka właśnie po 9,99zł, ale bez wydawcy takiego jak Złote Myśli mało osób by się tym zainteresowało, a chodzi mi właśnie o promowanie wiedzy o możliwości zarabiania na domenach wśród internautów.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

na pewno z ebooka będą najbardziej zadowolone osoby, które "gdzieś coś słyszały", (moim zdaniem, podkreślam - moim zdaniem) osoba, która ma jako takie pojęcie o ebiznesie będzie bardziej lub mniej zawiedziona, a tego jako autor chyba nie chcesz.

Inna sprawa, że ZM daje 30 dniową gwarancję - zatem potencjalny czytelnik tak naprawdę nie ryzykuje, w końcu po coś ta gwarancja jest :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Życzę poradnikowi jak najlepiej, zapoznałem się ze wstępną informacją, i taka uwaga, że takie zdanie to powinno się udokumentować:

 

"Kupowałem coraz bardziej wartościowe domeny, sprzedawałem i sam dziwiłem się, że w tak prosty sposób można zarobić tyle pieniędzy. Może zaskoczę Cię teraz, ale po pół roku i po sprzedaży i parkingu około 50 domen zarobiłem około 31 tys. złotych!"

 

 

w pół roku / 50 domen / 31,000 pln :blink:

 

ciekaw jestem co to za domeny ;)

dużo gadania - 0 konkretów

Share this post


Link to post
Share on other sites
Inna sprawa, że ZM daje 30 dniową gwarancję - zatem potencjalny czytelnik tak naprawdę nie ryzykuje, w końcu po coś ta gwarancja jest :blink:

i działa ta gwarancja wogóle czy tylko pic na wode?

Share this post


Link to post
Share on other sites
i działa ta gwarancja wogóle czy tylko pic na wode?

 

działa - jestem w PP ZM i wiesz ile razy mi umarzają zarobione pieniądze?

Zatem ludzie kupują te ebooki - widzą, że to coś to nie wiadomo co to jest :) i żądają zwrotu - nawet nie trzeba podawać przyczyny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
działa - jestem w PP ZM i wiesz ile razy mi umarzają zarobione pieniądze?

Zatem ludzie kupują te ebooki - widzą, że to coś to nie wiadomo co to jest :) i żądają zwrotu - nawet nie trzeba podawać przyczyny.

Widocznie ta strategia w Polsce nie działa tak dobrze jak w Stanach, gdzie większości wogóle się już nie chce specjalnie zwracać o zwrot zapłaconych pieniędzy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×