Jump to content
namietnyflow

[Wykonam] Fora internetowe

Recommended Posts

Witam,

przypuszczam, że nie jeden użytkownik tego forum marzył o swoim forum, które byłoby przepełnione użytkownikami, gdzie wszędzie byłyby świeże i mądre dyskusję na wysokim poziomie merytorycznym i gdzie o reklamy by się kłócili firmy o b. wysokim prestiżu. :) Jestem/byłem (dużo projektów sprzedałem) administratorem sporych for internetowych i wiem dzięki doświadczeniu jak je rozkręcić.

 

Forum może opierać się na komercyjnym skrypcie pokroju vB, IPB (gdzie będzie wliczony koszt licencji) lub na darmowych skryptach, które w dzisiejszych czasach sprawują się na prawdę całkiem przyzwoicie (wszystko zależy od upodobań klienta, ale jeżeli nie ma pomysłu na skrypt - chętnie podpowiem)

 

Realizacja usługi to 1-3/7 dni. Dlaczego 7 dni? W około 3 dni uporam się z utworzeniem forum, ale całkowicie za darmo przez następne 4 dni będę pozyskiwał nowych użytkowników (mogę zapewnić, że na pewno pomyślnie). Od siebie dodam, że do swoich usług podchodzę na prawdę należycie i indywidualnie. W cennik moich usług wchodzi: instalacja, autorska grafika, autorska treść dopasowana do tematyki, rozporządzenie działów, pozyskanie użytkowników, ew. dostosowanie nowego forum do wyglądu istniejącej już strony, wykonanie logotypu, autorskie skrypty, które wdrażam do swoich wszystkich projektów, które są bardzo przydatne dla początkujacych for (głównie skrypty do vB, ipb, phpbb, smf), ale za drobną dopłatą mogę wdrożyć dodatek jaki sobie zażyczy klient.

 

Oczywiście jest możliwość przedłużenia ze mną 'kontraktu słownego' i dalej mogę prowadzić forum za drobną opłatą po tych 7 dniach.

 

Jeśli jest ktoś zainteresowany w/w usługą, zapraszam na PW.

Cena to ok. 100-300 PLN w zależności od tematyki/życzeń klienta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zawsze nie wiedziałem z której strony to ugryźć.

Odnośnie oferty - termin realizacji dla mnie bomba, nanoszone poprawki w ciągu kilku godzin, bardzo szybki kontakt i wielkie zadowolenie :)

Edited by Haribo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak troszkę po lekkiej znajomości wykonana usługa, ale jestem zadowolony. Na 2 miesiące powierzam również opiekę nad moim forum z powodu wyjazdu - mam nadzieję, że jak przyjadę to również wystawię pozytywną ocenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również polecam współpracę z Bartkiem (namietnyflow), szybko i sprawnie. Tak samo planuje powierzyć mu opiekę nad forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za pozytywne opinię.

Chciałbym wszystkim przypomnieć, że nie biorę pierwszy pieniędzy/nie chce żadnych zaliczek - jeśli projekt się spodoba, wtedy się dogadujemy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie to normalna zlewka.

Moje zapytanie wysłane jakiś czas temu na PW nie jest już aktualne.

Nie lubię się dopytywać o to czy ktoś chce pracę i kasę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lufthansa, opanuj sie i wyluzuj ;) Raz, wakacje, a dwa nie każdy, zwł. pracujac po kosztach, bedzie non stop siedział na necie albo na forum DI. Ludzie zyją tez innymi rzeczami :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli komuś w terminie nie odpisałem to po prostu musiałem przeoczyć daną wiadomość. Większości użytkowników z tego forum odpisałem i wykonałem zlecenie, nie raz odpisuję w nocy, nie raz w ciągu dnia zależy od grafiku - ten miesiąc mam bardzo napięty praca jedynie do końca lipca, a trzeba jeszcze za dwa semestry i mieszkanie zapłacić.

 

 

Zależy mi na zleceniach, więc na prawdę musiałem przeoczyć wiadomość i przepraszam.

 

Pozdrawiam,

Bartek

Share this post


Link to post
Share on other sites

@namientny...

argumenty z semestrami i mieszkaniem mnie przekonują. Jak jesteś zainteresowany to odkop wiadomość i odpisz.

@ko89la

będę milczał inteligentnie.

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po moim ostatnim poście kolega @namientny się odezwał.

 

Ustaliliśmy zakres i deadline. Forum już wisi.

Gładko z inicjatywą, terminowo.

Jak to mawiała pewna pani o ludziach którzy się rzadko zdarzają - takich ludzi już nie ma...

A jednak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na wstępie chciałbym przeprosić niektórych, ale miałem poważne tarapaty w sferze prywatnej i nie było mnie w sieci przez blisko miesiąc czasu. Na zaległe maile odpowiadam stopniowo, nie jestem w stanie wszystkiego pochłonąć na raz, po woli nowe projekty również przyjmuję, do swojej oferty dokładam również usługę wykonywania mini-stron tematycznych, od sztuki 30-50 PLN.

Edited by namietnyflow

Share this post


Link to post
Share on other sites
do swojej oferty dokładam również usługę wykonywania mini-stron tematycznych, od sztuki 30-50 PLN.[/i]

Wykonania w czym ?

Jakaś ilość podstron?

Możesz określić mniej więcej zakres?

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zawsze nie wiedziałem z której strony to ugryźć.

Odnośnie oferty - termin realizacji dla mnie bomba, nanoszone poprawki w ciągu kilku godzin, bardzo szybki kontakt i wielkie zadowolenie ;)

 

wazelina i spam

Share this post


Link to post
Share on other sites
wazelina i spam

Całę szczęście, że znalazła się taka osoba jak Ty i wniosła bardzo dużo cennych informacji do tego tematu.

 

Wykonania w czym ?

Jakaś ilość podstron?

Możesz określić mniej więcej zakres?

 

 

 

Głównie wszystkie mini-strony będą oparte na bardzo lekkim CM'sie (którego swojego czasu używało nazwa.pl), więc jeżeli chodzi o treść klient będzie mógł sam z łatwością dodawać art. na stronę oraaz kilka innych przydatnych rzeczy (podstawowa konfiguracja itp.) Spotkałem się też z takimi wykonaniami gdzie wszystko było pisane w html'u, a klient musiał treść dodawać przez notatnik

Do tego dochodzi do każdego projektu autorski lekki szablon tematyczny.

Termin realizacji do 7 dni, jeżeli chodzi o podstrony to raczej nie ma żadnego problemu jeżeli będzie ich przewidziana większa ilość.

 

Jutro też postaram się odpowiedzieć na wszystkie zaległe maile.

 

Pozdrawiam

Edited by namietnyflow

Share this post


Link to post
Share on other sites
Całę szczęście, że znalazła się taka osoba jak Ty i wniosła bardzo dużo cennych informacji do tego tematu.

na dobre imie sie pracuje a efekty swiadcza o Tobie, a nie kumple wychwalajcy Cie pod niebiosa

Share this post


Link to post
Share on other sites
na dobre imie sie pracuje a efekty swiadcza o Tobie, a nie kumple wychwalajcy Cie pod niebiosa

 

Cieszę się, że podtrzymujesz ten temat na konstruktywnym poziomie, ale bądź tak miły i te swoje wywody rodem 40 letniego kawalera zostaw dla siebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cieszę się, że podtrzymujesz ten temat na konstruktywnym poziomie, ale bądź tak miły i te swoje wywody rodem 40 letniego kawalera zostaw dla siebie.

nie 40 a 34, nie kawaler i bez osobistych wycieczek proszę, bo sie ośmieszasz i pokazujesz jako niepoważny gówniarz, co nie wróży Ci dobrej przyszłości w tej branży

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie 40 a 34, nie kawaler i bez osobistych wycieczek proszę, bo sie ośmieszasz i pokazujesz ejako niepoważny gówniarz, co nie wróży Ci dobrej przyszłości w tej branży

 

W takim razie najwyższa pora poskromić umiejętność dedukcji. Zazwyczaj nie mam ochoty i cierpliwości odpisywać ludziom Twojego pokroju, ale powtórzę drugi raz kulturalnie - zostaw mój temat w spokoju i spamuj sobie gdzie indziej. Mam nadzieję, że tym razem nie będzie problemu ze zrozumieniem tekstu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widzę, iż wyrasta nam forumowy "pieniacz"...

 

Aby wszystko było jasne...

Jeśli chodzi o mnie, to nie miałem w zamiarze żadnego bicia piany, ani pieniactwa, ani stosowania działań zaczepnych. Poprostu chodzi mi po głowie małe forum i tak sobie pomyślałem, że skoro kolega namietnyflow może się zająć rozkręceniem to bardzo chętnie. Chciałbym tylko przed całą akcją zobaczyć co już rozkręcił. Tak jak w sklepie, jak wchodzę to nie kupuję w ciemno, tylko najpierw lubie pooglądać, popatrzeć, podotykać, przymierzyć itd...

 

Pozdrawiam wszystkich :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Timon

Wszystkie moje ostatnie realizacje oczywiście są dostępne, napisz na PW, a wyślę ci ostatnie realizacje. Jednak ta usługa już jest niedostępna, na dzień dzisiejszy już za dużo for przyjąłem. Druga sprawa -> jeśli ktoś przez ten miesiąc czasu miał do mnie jakieś pytanie itp. i mu nie odpisałem to proszę jeszcze raz wysłać wiad. na moją pocztę.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×