Jump to content
Sign in to follow this  
artycjusz

cześć

Recommended Posts

Witam !

 

od dawna korciło mnie żeby rozruszać trochę swoją pomysłowość, a że domenami NIE interesowałem się wcześniej (sic!), to oczywiście nieźle dostałem obuchem widząc, że jestem spóźniony o ładnych parę latek....

No coż, prawo rynku, nie porozpycham się więc zanadtto ;) ale jeśli będziecie tolerancyjni, to może uda się zamienić parę słów i dodać (lub odjąć;) pięć gorszy do arrrrrrrrrcyciekawej konkurencji :(

 

prywatnie jestem muzykiem, przepadam za podróżami (z Dolnego Śląska wszędzie blisko), jako że minąłem właśnie połowę wieku emerytalnego / joł! / postanowiłem więc zafundować sobie prezent odmładzający umysł: domeny będą w sam raz, a Wasze towarzystwo - widzę - wyborne!

 

 

Wybaczcie zatem niekiedy noobowskie odruchy, uczę się rynku (ryneczku, bo mało co go zostało;) liczę na ciekawe doświadczenia i Waszą otwartość oraz trochę dobrej zabawy.

 

Artycjusz

Edited by artycjusz

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale wyjadacze nie często się tu odzywają

 

Cicho, przecież to my nimi jesteśmy :(

Edited by polo333

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cicho, przecież to my nimi jesteśmy :(

 

właśnie za to poczucie humoru Was lubię...

ale i wyjadaczy, sporadycznie bo sporadzycznie, tez tu widuję ;)

jednak DI'owcy w calosci pasują mi jako niezła ekipa, miło Was usłyszeć (hmm, uczytać?)

Share this post


Link to post
Share on other sites
może uda się zamienić parę słów i dodać (lub odjąć:( pięć gorszy ...

Witaj i uważaj na literówki.

Życzę byś choć raz zagrał ciekawy koncert a nie tylko kupował i stroił instrumenty ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witaj muzyku, na czym grasz? ;)

Po trosze na roznych instrumentach ;) Mam taki boski, ale malo popularny zawód ;)

Ale chętnie zaproszę Was na jakiś koncert (uwaga - klasyczny :P:( )

przy okazji jakiegos spotkania na Dolnym Slasku - po co pisac o muzyce - jak mozna ja uslyszec na zywo

No chyba, ze chcesz zalozyc zespol i razem wygramy eurowizje.eu :P

pozdrowienia!

Edited by artycjusz

Share this post


Link to post
Share on other sites

literówki , uważac ? a mówią, ze literówki to część życia speców-domeneców ...

czy gorszy, czy nie gorszy, wybacz, niech cie to nie gorszy/groszy (ale dzięki, będę uważał/ znaczy...używał, nie... uważał, ten,... no... :( )

Edited by artycjusz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witaj,

 

Zdaje się że na naszych spotkaniach widziałem jakieś pianino...

 

 

To na pewno było w Krakowie :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
To na pewno było w Krakowie ;)

No. Pewnie Turnau przyniósł ;)

Ps. Witaj ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
prywatnie jestem muzykiem (...) jako że minąłem właśnie połowę wieku emerytalnego

 

Witaj

 

Niech żyją domeny i muzyka klasyczna (zwłaszcza Haendel, Vivaldi i Mozart) !!!

 

Zaintrygowała mnie ta zagadka logiczno-matematyczna. Czy połowa wieku emerytalnego to jeszcze 3x czy już 4x?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niech żyją domeny i muzyka klasyczna (zwłaszcza Haendel, Vivaldi i Mozart) !!!

 

Zaintrygowała mnie ta zagadka logiczno-matematyczna. Czy połowa wieku emerytalnego to jeszcze 3x czy już 4x?

 

jesli nie przeoczylem zadnej jasnie-nowelizacji to 3x, ale zanim dożyjemy do swojego emerytalnego to polowa moze byc juz 4x

(przy dzieciach nie mowic na glos zeby nie dolowac;)

 

Handelek, Vivek i Mocarcik - nieźli (oczywiście z merkantylnych powodów Handelek wydaje się "niezły" najbardziej)

ale (być może ku Waszej rozpaczy) w owej mojej klasyce mieszczą się już i Penderecki i Szymanski i Kilar i Gorecki (od paru dni ś.p. :) )

 

A tak w ogóle bardzo dziękuję wszystkim wytaczom-wyjadaczom za gościnne przyjęcie, uczę się , uczę, dzięki za rady, także te srogie Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Handelek, Vivek i Mocarcik - nieźli (oczywiście z merkantylnych powodów Handelek wydaje się "niezły" najbardziej)

ale (być może ku Waszej rozpaczy) w owej mojej klasyce mieszczą się już i Penderecki i Szymanski i Kilar i Gorecki (od paru dni ś.p. :) )

 

No to ja chyba jestem już za stary na tych polskich klasyków. Szymańskiego w ogóle nie znam, chyba, że chodzi o Szymanowskiego, moja znajomość Kilara skończyła się na "Krzesanym". Podziwiam ludzi, którzy rozumieją muzykę awangardową, już nawet nie myślę o "muzyce konkretnej", ale chociażby o Panufniku, czy Knittlu :)

Tak swoją drogą, ciekawy jestem jaki % użytkowników serwisu aukcyjnego wie, co tak naprawdę znaczy słowo "allegro" ;)

Pozdrawiam i życzę sukcesów domenowych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×