Jump to content
Sign in to follow this  
krejzi

Potrzebuję domeny dla programu lojalnościowego (najleszpszą być może kupię)

Recommended Posts

Witajcie,

 

Mam sporty problem. Zamierzam ruszyć z pewnym projektem.

 

W skrócie mówiąc ma to być aplikacja pomagająca w prowadzeniu programów lojalnościowych dla małych i mikro firm (np. restauracje, salony kosmetyczne).

 

Chodzę już z tym strasznie długo i nic nie mogę znaleźć - żadnej ciekawej nazwy.

 

Na tym forum mogę liczyć, z tego co wiem, na osoby kreatywne w kwestii "wymyślania" nazw.

 

Program lojalnościowy = nagrody, punkty, gratyfikacje, relacja z klientem, łączenie (klienta z firmą), klient, i wiele innych skojarzeń etc.

 

Proszę o waszą pomoc !

 

Jeżeli znajdziecie coś naprawdę ekstra, to kupię od was tę domenę.

 

A jeżeli zasugerujecie domenę na sprzedaż, która nie należy do was to możecie liczyć na 10% prowizji od ewentualnej transakcji (tu możecie jednak liczyć tylko i wyłącznie na moją uczciwość, inaczej nie mogę tego zagwarantować).

 

Pozdrawiam wszystkich i czekam na sugestie!

 

MK

Share this post


Link to post
Share on other sites
programpartnerski.pl https://www.aftermarket.pl/marketoffer.php?id=106671

program-partnerski.pl https://www.aftermarket.pl/marketoffer.php?id=106668

 

 

Ps. a tak swoją drogą to co z zaradni.pl ? Jak realizacja projektu dotowanego z unii ? Zarabia na siebie?

 

Dzieki kompostownik za reklame moich domen :)

 

Te beda raczej za drogie dla krejzi, tym bardziej ze program lojalnosciowy to cos calkiem innego niz program partnerski, ale moze:

programmotywacyjny.pl

http://www.aftermarket.pl/marketoffer.php?id=105427

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

To nie program partnerski, więc domeny z tym związane nawet za zero złotych mnie nie interesują.

 

To co robię jest bliższe payback.pl (taka funkcjonalność).

 

Teraz nie mam za wiele czasu, więc więcej odpiszę później.

 

Dotychczasowe nazwy nie do końca mi odpowiadają, myślałem o klientela.pl wcześniej, jednak ma negatywne skojarzenia.

 

 

Czekam na więcej!

Share this post


Link to post
Share on other sites

zakupoholik.pl - gdzieś tam daleko w planach mam zamiar na niej zrobić porównywarkę cen + porady dla kupujących, ale za odpowiednią cenę zmienię plany :rolleyes:

 

A tutaj kilka luźnych, nie powiązanych tematycznie propozycji.

alius.pl (łac. inny) - program lojalnościowy inny niż pozostałe.

działo.pl + dzialo.pl - wystrzałowe oferty.

CzterolistnaKoniczyna.pl - przynosimy szczęście.

 

ps. Ogólnie, to bym na twoim miejscu szukał jakiegoś generyka rzeczownika, łatwo wpadającego w pamięć i nie powiązanego tematycznie z profilem działalności.

Edited by ArturZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

A propo zaradni.pl - rozwija się dobrze i cały czas rośnie popularność serwisu - zobaczymy, na jak daleko to wszystko zajdzie.

 

Z zaradni.pl było tak samo - pół roku szukałem nazwy i w końcu znalazłem ideał (moim zdaniem).

 

Pozdr.

 

 

programpartnerski.pl https://www.aftermarket.pl/marketoffer.php?id=106671

program-partnerski.pl https://www.aftermarket.pl/marketoffer.php?id=106668

 

 

Ps. a tak swoją drogą to co z zaradni.pl ? Jak realizacja projektu dotowanego z unii ? Zarabia na siebie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A propo zaradni.pl - rozwija się dobrze i cały czas rośnie popularność serwisu - zobaczymy, na jak daleko to wszystko zajdzie.

 

Z zaradni.pl było tak samo - pół roku szukałem nazwy i w końcu znalazłem ideał (moim zdaniem).

 

Pozdr.

A jak z domenami z 2 rzutu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A propo zaradni.pl - rozwija się dobrze i cały czas rośnie popularność serwisu - zobaczymy, na jak daleko to wszystko zajdzie.

 

Z zaradni.pl było tak samo - pół roku szukałem nazwy i w końcu znalazłem ideał (moim zdaniem).

 

Pozdr.

To może w tym przypadku Przyspawani.pl okaże się idealna, bo leży wolna :rolleyes:

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobre:)

 

O to właśnie tutaj chodzi, o takie znaczenia - połączeni, zjednoczeni, razem - co łączy firmę z klientem, relacja, etc., etc...

 

Tylko trochę zbyt potoczne - to ma być "pełna profeska".

 

 

 

To może w tym przypadku Przyspawani.pl okaże się idealna, bo leży wolna :rolleyes:

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bony/ nagrody / vouchery to tylko jeden z elementów całości, poza tym nazwa trudna do napisania przez nie zorientowanego klienta.

 

Pozdr.

 

 

 

vouchery.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

rabato.pl - hmm, nawet ciekawe... ehh, ale takie niemrawe trochę.

 

klienci.info, siezarabia.pl - domena .info odpada, siezarabia - nie o to tutaj chodzi.

 

Funkcjonalność aplikacji ma być podobna do payback.pl

 

mogę zaproponować

- siezarabia.pl

- klienci.info

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobre:)

 

O to właśnie tutaj chodzi, o takie znaczenia - połączeni, zjednoczeni, razem - co łączy firmę z klientem, relacja, etc., etc...

 

Tylko trochę zbyt potoczne - to ma być "pełna profeska".

W takim razie rejestruj Mutualizm.pl (jeśli ktoś Cię nie ubiegnie) i dawaj mi premię, podaję numer konta... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uniti.pl - do tej pory to był mój faworyt (zarezerwowałem domenę).

 

Jednak jest to nazwa trudna do wymówienia i dostałem raczej negatywne opinie od różnych osób, także przyszłych odbiorców rozwiązania, więc będę musiał z niej zrezygnować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ma być aplikacja dla przedsiębiorców, myślisz, że "łyknął" nazwę swojaki.pl?

 

 

 

 

Mam coś ciekawego i mega dobrego do wypromowania :rolleyes:

 

swojaki.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×