Jump to content
Sign in to follow this  
blazej

rejestrowanie.pl

Recommended Posts

Swoją drogą, "anglik" jest na swój sposób znany, a nie ma o nim wzmianki ;)

 

Anglik jest legendą, zwłaszcza na di ;) A co do osób to na pewno kilku jeszcze brakuje, chociażby Korneliusz W., Leszek S. , Michał W. (nie chce pisać nazwiskami ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
z linków proponuję usunąć : odomenach.tv - videoblog Bartosza Kity

 

domena stoi na parkingu...

 

Co się stało, że Bartosz zrezygnował?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki za info o linku, poprawiłem. Co do kolorów, może coś zmienię, ale widzę, że opinie są na ogół pozytywne.

 

To ja będę następny który skrytykuje kolorystykę . Jest kiepska. Od razu mam skojarzenie ze stronami z końca lat 90tych.

Razi mnie też statystyka i "ostatnio na forum" na stronie głównej .

Widać ,że jesteś jedynym uczestnikiem forum a może także odwiedzającym od sierpnia ubiegłego roku , a to słabo wygląda / szczególnie dla potencjalnych reklamodawców/.

Co do statystyk w ostateczności masz Google analytics .

A logo ,w odróżnieniu od skojarzeń Polmajka , wyglądem przypomina mi superbohatera z filmu Watchmen.

Jeszcze jedno zlikwiduj te wszystkie zaokrąglenia. Prosta ramka o wiele lepiej będzie wyglądać .

Edited by toomek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widać ,że jesteś jedynym uczestnikiem forum a może także odwiedzającym od sierpnia ubiegłego roku , a to słabo wygląda / szczególnie dla potencjalnych reklamodawców/.

 

Ooo wypraszam sobie : Ostatnio zarejestrowany: lufthansa

A Najwięcej użytkowników (4) było obecnych 21 Sty 2011, 16:50 gwoli ścisłości ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ooo wypraszam sobie : Ostatnio zarejestrowany: lufthansa

A Najwięcej użytkowników (4) było obecnych 21 Sty 2011, 16:50 gwoli ścisłości :)

 

Ilości zarejestrowanych uczestników serwisu i tak nikt nie widzi , może to i lepiej. Ale na głównej jest tylko regulamin oraz pierwszy i ostatni post właściciela z sierpnia 2010roku. IMHO można w inny sposób zapełnić stronę główną .

Po pierwsze zrezygnuj z centralnego umieszczania " ze świata domen" i przesuń kolumnę do lewego marginesu powiększając jednocześnie rubryki z artykułami.

Na "sprzedaż" i "polecane" przenieś na prawą stronę.

Zrezygnuj z białego tła pod nagłówkiem art. / zrób to także pod zdjęciami w art / powiększ czcionkę. Wrzucane zdjęcia do art. powinny mieć stały wymiar.

Pisz krótsze zajawki to "więcej" będzie zawsze na końcu a nie tak jak tutaj b. różnie . Najlepiej zamień na stały przycisk w jednym miejscu.

Jeżeli będziesz chciał usłyszeć więcej uwag to jeszcze kilka znajdę.

Edited by toomek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co do kolorów, może coś zmienię, ale widzę, że opinie są na ogół pozytywne.

 

Co do kolorów to zgadzam się z administratorem. Ten niebieski to aż pali po oczach... i negatywnie konkuruje z treścią strony. Kolor powinien zachęcać a tu jest odwrotnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
z linków proponuję usunąć : odomenach.tv - videoblog Bartosza Kity

 

domena stoi na parkingu...

 

Link usunięty... Szkoda, bo fajnie to się oglądało.

 

W związku z powołaniem nowej giełdy domen premium.pl, niebawem (myślę, że do końca tygodnia) zostaną wprowadzone nowe działy na stronie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W ciągu ostatnich dwóch dni dodałem biogramy kolejnych, ważnych osób z naszego domenowego światka. Mowa tu o użytkownikach tego forum: SELES, Michal oraz korneliusz.com Dzięki za współpracę!

 

 

Edit: Plus małe poprawki w kodzie, powinno się lepiej oglądać, bez zbędnego przewijania. Co do premium.pl to dajcie mi jeszcze trochę czasu :)

Edited by blazej

Share this post


Link to post
Share on other sites
Brakuje jeszcze adminów z DI.pl w Twojej Alei Gwiazd :(

 

Nie wszystko ode mnie zależy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki za aktualizacje. Brakuje mi jeszcze Apze i Tmi :(

 

Jeśli można to sobie nie życzę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja jestem ciekaw jak się ma tutaj prezentacja sylwetki kilofka, keyworda czy pana Wiktora troszkę podobne do tej z MD. To nie są osoby publiczne. Można więc legalnie sporządzać wizytówki "cywilom" bez ich zgody wraz ze zdjęciami?

 

(nie uderzam w Twój serwis i życzę powodzenia w rozwoju, jednak jestem po prostu ciekaw :( )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Są ludzie którzy tworzą domaining od wielu lat w Polsce i są jego częścią, a zostali pominięci. To oni doradzają, to oni wzbogacają ten biznes, to z nimi spotykamy się codziennie na forum i bez nich nie byłoby tak ciekawie. Przecież to oni są w części odpowiedzialni za to, w jakim to wszystko kierunku idzie.

 

Nikt ich jeszcze nie docenił.

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja jestem ciekaw jak się ma tutaj prezentacja sylwetki kilofka, keyworda czy pana Wiktora troszkę podobne do tej z MD. To nie są osoby publiczne. Można więc legalnie sporządzać wizytówki "cywilom" bez ich zgody wraz ze zdjęciami?

 

(nie uderzam w Twój serwis i życzę powodzenia w rozwoju, jednak jestem po prostu ciekaw :( )

 

Zdjęcia (choćby z MD) i informacje o nich są powszechnie dostępne, choć nie ukrywam, że nad tym faktem też się zastanawiałem. Co innego jak bym kopiował bez ich zgody (załóżmy) zdjęcia z FB czy NK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepiej napisz, że kolejność na liście jest alfabetyczna bo się nasi celebryci poobrażają :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdjęcia (choćby z MD) i informacje o nich są powszechnie dostępne, choć nie ukrywam, że nad tym faktem też się zastanawiałem. Co innego jak bym kopiował bez ich zgody (załóżmy) zdjęcia z FB czy NK.

 

To, że są na innej stronie dostępne nie tłumaczy chyba tego faktu (pominę prawa autorskie do zdjęć, czy zgodę na publikację wizerunku).

Share this post


Link to post
Share on other sites
To, że są na innej stronie dostępne nie tłumaczy chyba tego faktu (pominę prawa autorskie do zdjęć, czy zgodę na publikację wizerunku).

 

Z podaniem źródła, nie widzę problemu.

 

 

Są ludzie którzy tworzą domaining od wielu lat w Polsce i są jego częścią, a zostali pominięci. To oni doradzają, to oni wzbogacają ten biznes, to z nimi spotykamy się codziennie na forum i bez nich nie byłoby tak ciekawie. Przecież to oni są w części odpowiedzialni za to, w jakim to wszystko kierunku idzie.

 

Nikt ich jeszcze nie docenił.

 

Każda lista, każdy ranking zawsze budzi jakieś emocje. Trzeba się z tym liczyć :(

Edited by blazej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×