Jump to content
domenator

Premium.pl - padł???

Recommended Posts

Coś PayU ma przerwę w księgowaniu środków... czekam 15 minut na przekazanie szybkiej wpłaty do Premium.pl i jakoś nie mogę dokonać płatności... wiadomo coś ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś PayU ma przerwę w księgowaniu środków... czekam 15 minut na przekazanie szybkiej wpłaty do Premium.pl i jakoś nie mogę dokonać płatności... wiadomo coś ?

 

Już wpłata wpłynęła.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Być może jakaś wtyczka sfloodowała serwis. Za godzinę blokada automatycznie zejdzie (jeśli masz pilne operacje, to po prostu zadzwoń/napisz do DOK). Po ponownym zalogowaniu warto sprawdzić historię logowań - jeśli będą tam różne IP to warto porównać je z własnymi, a jeśli będzie wiele prób logowania jednego IP (których nie wykonywałeś) - powinieneś zweryfikować, czy któraś z wtyczek przeglądarki nie powoduje takich połączeń/odświeżeń.

Edited by Interson
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam wtyczek, to Safari na iOS'a :D Browser prymitywny jak pierwsze wersje IE.

Gdzie mogę sprawdzić historię logowań?

 

Na stronie głównej panelu jest "Data ostatniego logowania" i przy niej link "historia":

https://premium.pl/log/loginhistory.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

ponad godzinę temu pojawił się komunikat

Przekroczono maksymalną dopuszczalną ilość dodanych domen do przechwycenia w jednym dniu.

akurat jak się kończy termin dodawania domen wpromocji

Tanie łapanie trwa! Przedłużamy promocję do końca lipca, przechwytuj nadal po 19 zł netto!

gdy bym wiedział ze są jakieś ograniczenia to zmobilizował bym się wcześniej do przeglądania listy spadów

 

taka informacja chyba powinna byc zawarta w którymś regulaminie

 

Przeczytałem i akceptuję regulamin przechwytywania nazw domen.
Przeczytałem i akceptuję regulamin promocji Tanie łapanie.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od godziny 08:18 nie działają zakolejkowane operacje do wykonania (przynajmniej przedłużenia) - czekam na przedłużenie 4 domen, z których jedna wygasa za 30 minut. Kilka minut wcześniej przedłużałem inne domeny i wszystko było ok.

 

Czy moglibyście sprawdzić co się stało, że operacje nie są wykonywane?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejka się na chwilę zatkała, ale już powinno wszystko iść na bieżąco.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od 40 minut nie działają zakolejkowane operacje do wykonania - system nie przetwarza transferów domen .pl, przez co "wiszą" zlecone transfery, mimo że zostały poprawnie potwierdzone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od 40 minut nie działają zakolejkowane operacje do wykonania - system nie przetwarza transferów domen .pl, przez co "wiszą" zlecone transfery, mimo że zostały poprawnie potwierdzone.

 

Kolejka posuwa się do przodu, po prostu aktualnie "idzie" sporo transferów. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dwie próby wytransferowania z premium, info u docelowego "nieprawidłowy kod authinfo". Domena 12 dni do wygaśnięcia, czy to jest przyczyną?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Błąd u rejestratora docelowego lub błąd kopiowania kodu (np. niecały kod lub ze spacją/enterem itd.).

Może też być tak, że masz nieaktualny kod, np. jeśli 2x zleciłeś pobranie, to przy każdym pobraniu kod jest zmieniany, więc ten pierwszy jest już nieaktualny.

Możesz mi podać na PM domenę i kod, zweryfikuję czy jest prawidłowy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czasem są też błędy komunikacji z NASK, to może być wiele różnych rzeczy - najważniejsze że w końcu zadziałało. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co zadziałało? Skorzystam z okazji i przypomnę się, że jak dotąd nie zadziałała rejestracja domen .de i .co.uk, która była obiecana bardzo dawno temu (podobno deadline to był marzec 2013). Na DM wspominaliście, że to kwestia dni ma być ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co zadziałało? Skorzystam z okazji i przypomnę się, że jak dotąd nie zadziałała rejestracja domen .de i .co.uk, która była obiecana bardzo dawno temu (podobno deadline to był marzec 2013). Na DM wspominaliście, że to kwestia dni ma być ....

 

Zdaję sobie z tego sprawę i mogę jedynie przeprosić za to opóźnienie. Wyszły nam komplikacje zwłaszcza właśnie z .de, a konkretnie z "trustee", przez co cały moduł cctld się opóźnił i nadal jest w realizacji. Nauczka na przyszłość, żeby żadnych dat nie obiecywać... :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygląda na to, że dochodzą. Spróbuj ponownie.

 

 

Próbowałem 2 razy. teraz wyświetla się komunikat

 

xxxxxxxx - Obecnie trwa już transfer tej domeny. Prosimy anulować poprzednie transfery.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×