Jump to content

Recommended Posts

Posted

Witam

w najbliższy czwartek będę w Gdańsku, dlatego pomyślałem, że wieczorową porą warto zorganizować pogawędkę nie tylko o domenach przy piwku :)

Zapraszam w czwartek 3 lutego na godzinę 19-tą do Tawerny Sopockiej (Krzywy Domek) Link

 

Chętnych proszę o informację w temacie lub z wykorzystaniem PW, abym zarezerwował odpowiednią ilość miejsc.

 

W drodze powrotnej (piątek, sobota) zatrzymam się na popas w Malborku.

Czy ktoś z okolic mógłby polecić jakąś fajną kuchnię krzyżacką i miałby chęć towarzyszyć mi w uczcie?

Posted (edited)

Ja akurat koncze tygodniowy urlop w Sopocie. Chcialem sie spotkac z miejscowymi domainerami, ale zmogl mnie przywieziony z Wawy wirus, takze 90% czasu nie wychodzilismy z hotelu, tydzien na antybiotyku.:)

Mam nadzieje, ze Tobie sie uda.

Edited by SELES
Posted
Ja akurat koncze tygodniowy urlop w Sopocie. Chcialem sie spotkac z miejscowymi domaineremi, ale zmogl mnie przywieziony z Wawy wirus, takze 90% czasu nie wychodzilismy z hotelu, tydzien na antybiotyku.:)

Mam nadzieje, ze Tobie sie uda.

 

 

Zdrówka życzę, ostatnio w Warszawie już się martwiliśmy o Ciebie - a ty nad morzem.

Mnie się uda, jak wiesz żyję ostro ale higienicznie, dezynfekując co tydzień wirusy :)

Posted
Chcialem sie spotkac z miejscowymi domainerami, ale zmogl mnie przywieziony z Wawy wirus

 

z Warszawy zawsze to co najgorsze

niestety bede wtedy na drugim krancu naszego pieknego kraju

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.