Jump to content
tmi

Rekordy na parkingach

Recommended Posts

To na przedłużenie już zarobiła :P Teraz będzie robić na abonenta.

 

I to w sumie na prawie 3 przedłużenia :P

 

Ale dzisiaj jeszcze mi ją podrasowali i wyszedł już wynik końcowy bez gwiazdki. $1,40 zawsze więcej :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawa jaka będzie stawka, gdy zniknie "gwiazdka" (czytaj po pełnej aktualizacji).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ładny wynik. Czekasz na ostatni dzień aktualizacji z listopada a poprzednie przecież masz już "odgwiazdkowane" tak więc można z całą odpowiedzialnością założyć, że będzie ok ~$73 za pół listopada. Mam podobnie na jednej.

Edited by vul
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

myślałem, że rozliczenie miesieczne mimo wszystko może być skorygowane pod koniec miesiąca.

 

Nie wiem czy może. Ja maksymalnie czekałem z tego co pamiętam 3-4 dni na końcową aktualizację zarobków z konkretnego dnia bo były opóźnienia po stronie google'a. W 99,99% przypadków leci to normalnym trybem czyli ruch z dzisiaj będzie całkowicie podliczany pojutrze w godzinach rannych 9:39 lub 10:39. Czasami się lekko przedłuża godzinowo ale to rzadkość.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawno nic nie dawałem na parking ale teraz wrzuciłem kilka domen stąd pytanie.

Mam parę klików z wczoraj i dzisiaj ale zarobki 0. Ktoś wie dlaczego?

Chodzi o PC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawno nic nie dawałem na parking ale teraz wrzuciłem kilka domen stąd pytanie.

Mam parę klików z wczoraj i dzisiaj ale zarobki 0. Ktoś wie dlaczego?

Chodzi o PC

 

PC pokazuje zarobki zawsze "dwa dni do tyłu". Czyli dzisiaj widzę tylko zarobki z 1 lutego. Jutro będzie z 2 lutego itd..

Edited by vul
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

<screen> Czasami mam tak, że wg. tego co widać to płacą za nic :P

 

Zastanawia mnie jak i czemu to jest tak liczone. Może to błąd w wyświetleniu, że nie pokazuje click'a...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zarobki z tego dnia chyba są w trakcie weryfikacji? Też tak mam co jakiś czas, później po weryfikacji wychodzi najczęściej że 1 konkretny klik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

<screen> Czasami mam tak, że wg. tego co widać to płacą za nic :P

 

Zastanawia mnie jak i czemu to jest tak liczone. Może to błąd w wyświetleniu, że nie pokazuje click'a...

 

Pewnie wpisał frazę w wyszukiwarce. Takie kliki są dobrze płatne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zarobki z tego dnia chyba są w trakcie weryfikacji? Też tak mam co jakiś czas, później po weryfikacji wychodzi najczęściej że 1 konkretny klik.

 

Już jest po weryfikacji tylko gwiazdka jeszcze nie znikła w czas gdy robiłem screen. Już tam nic się nie zmieni i nic nie wyskoczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj mi wyskoczyło takie cudo... <screen>

 

Utwierdziło mnie to w przekonaniu, że jak coś nie zarabia ani centa przez 9 miesięcy to może zarobić na siebie w 10 miesiącu :P

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehehe, też tak miałem z jedną domeną z palucha (wersja z "-" zagospodarowana, bez "-" była wolna): 2 wejścia na przestrzeni 3-4 miesięcy, jedno puste a drugie na 10 ZNACZNYCH klików :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×